2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben öpme beni yazan önlük aldım. ama dedğiniz gibi bu minicik bebeği öpme olayına bende çok karşıyım, hiç gönlüm olmaz. ablam sen çok müdahale etme yanlış anlaşılırsın ben uyarırım diyor ama ben duramam ki. başkasında bile öpseler küçük bebeği sinirleniyorum.

arkadaşlar geçen gün bi haber okudum yazmayı unuttum anne doğum yapıyor sonrasında dudağında uçuk çıkıyor ve bebeğini öpüyor ve bebeği uçuktaki mikroptan hayatını kaybetmiş halbu ki doğumdan önce çıksa o uçuk bebek bağışılık kazanacakmış aman arkadaşlar çok dikkatli olalım bebişlerimize doğduğunda çünkü kimi insanlar hemen öpmeye çalışıyorlar bebeği bi şekilde önlemimizi alalım

evet canım sabahta çıktı haber.. sterilize etmek lazım herşeyi falan

ben öpme beni yazan önlük aldım. ama dedğiniz gibi bu minicik bebeği öpme olayına bende çok karşıyım, hiç gönlüm olmaz. ablam sen çok müdahale etme yanlış anlaşılırsın ben uyarırım diyor ama ben duramam ki. başkasında bile öpseler küçük bebeği sinirleniyorum.

ah ahhh
o mudahale etmemeyi bir ben beceremedim..
insanlar kendi densizliklerine bakmazlar, sen laf soyleyince kotu olursun :nazar:
öff o ilk gunleri dusununce geriliyorum biraz.
herkes bi sey solicek, ac bu cocuk, gazi var bu cocugun vs..
annemle esimin annesi sesini cikarmaz pek ama gelip gidenler sinir eder kesin.
turkiyede herkes herseyi cok biliyor masallah.

valla canım normalde bende çok sessizimdir kimseyi kıramam ama bebişimiz için biraz uyaracağız zaten küçücük yanaklar nasıl öpülecek :) ellerini sevsinler yeter

evet herkes herşeye karışamayı pek sever içlerinde kötülük yok belki ama bırakında annesi zaten bebeği için iyi olanı hisseder ne kadar acemi olsa bile ben zaten lik 5-10 gün birileri yanımda olsa yeter sonrasını hallederim diye düşünüyorum inş

evet karışan çok olacak özellikle benim kayınvalidem çok kavga edecez çok bebek yüzünden
bu arad bende öpmeye karşıyım mis gibi kokusunu içime çekerim ne güzelll koklarım doya doya

yaaa ne güzel nerden aldın ?

Kızlar bende aldım öpme beni yazan önlüklerden her yerde var canım alışverişe çıkınca görürsünüz kesin

annesi kızınada kendinede iyi bakmış hihoyyyt
valla utanıyorum söylemeye ama bu ay 4 kilo almışım canım ya Çok üzgünüm çoookdoktor biraz daha dikkatli olalım dedi:1no2:

toplamda kaç kilo aldın? boşver baksana iyi beslenmişsin ki bebeişte iyi çıkmış
:1hug:

kızlar bugun ben kontrole gidegecegim hayırlısı bakalım cok heyecanlıyım :teytey: saruboceq bende veriyimmi msn adresimi :))) :eek::1hug:

canımmm bekliyoruz güzel haberlerini

arkadaşlar geçen gün bi haber okudum yazmayı unuttum anne doğum yapıyor sonrasında dudağında uçuk çıkıyor ve bebeğini öpüyor ve bebeği uçuktaki mikroptan hayatını kaybetmiş halbu ki doğumdan önce çıksa o uçuk bebek bağışılık kazanacakmış aman arkadaşlar çok dikkatli olalım bebişlerimize doğduğunda çünkü kimi insanlar hemen öpmeye çalışıyorlar bebeği bi şekilde önlemimizi alalım

ayyy dün tvde seyrettim bende anne virüs taşıyomuş allah korusun:çok üzgünüm:

canlarım ya duş almaya gitmiştim o zaman sormuşsunuz önlüğü nereden aldın diye burda alışveriş yaptığım bebek mağazasından aldım, markası "mini damla".

ya kızlar bende 5 ayda 3 kilo almışım sizce az mı maşallah bebişim iyi de ben almıyorum

X