2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederim melekcim.

uzuldum mehtap hanımın ayrılmasına onunla devam ederim diye dusunuyordum.. ama sen uzulme ben de doktorumu cok seviyordum ama sonucta durum neyi gerektiriyorsa ona gore davranmak zorundayız bebislerimiz icin..

o diyenler halt etmis niye saglikli olmuycakmis, ne alakasi varmis, cahil cahil konusuyolar iste , bakma sen onlara canim seninki hepimizinkinden saglikli, o kadar kanamalara ragmen annesine oyle bir tutunduki masallah subhanallah kizimiza

Artık erkenden hava da kararıyorrrr off biz daha çalışıyoruz. Neyseki yarın öğleden sonra ve Çarşamba tatil

merhabalar güzel anneler.kac gündür giremedim evdeki camlari silecem diye belimi agrittim ama simdi daha iyiyim
Nazancim çok geçmiş olsun kardeşine acil şifalar diliyorum.
Boddimcim arkadaşlarının bebekleri için çok üzüldüm ama sen bebeğini düşün üzülme canim
Enelcim cok gecmis olsun sen moralini yüksek tut.olmumlu düsünceler olumlu seyler getirir.ben bunu hep deniyorum ve oluyor.
Saruboceq gözün aydın maşallah bebegine nazar degmesin.
Che umarim bebeginin cinsiyetini yarin ögrenirsin.hayirlisi olsun.

hasta olan diger annelere de gecmis olsun.bebeginin cinsiyetini ögrenen arkadaslara da hayirli olsun.

canim sanada cok gecmis olsun, cok yorma kendini her isi bir gunde yapicam diye ugrasma, her gun bir cam sil mesela yorma kendini:)

hekat iyi dilekler için tşk.ler.. Ben çıkıyorum herkese iyi akşamlar..

keske dedigin gibi yapsaydim canim ben de pisman oldum.evdeki bütün camlari sildim.perdeleri yikadim astim.hem de iki odanin cami yere kadar büyük.herkese ders olsun benim gibi yapmayin sakin.ama neyseki iyiyim simdi.tesekkür ederim

keske dedigin gibi yapsaydim canim ben de pisman oldum.evdeki bütün camlari sildim.perdeleri yikadim astim.hem de iki odanin cami yere kadar büyük.herkese ders olsun benim gibi yapmayin sakin.ama neyseki iyiyim simdi.tesekkür ederim

ahh be güzelim niye yoruyon o kadar kendini...ben en son hamileliğin başında yapmıştım hamile olduğu bilmeden ...camları silmiştim sonra yapmadım bir defa bayan getirdim sildirmeye şimdide kış geldi hiç uğraşamam zaten çalışıyorum artık doğuma kısmetse..ama evin iç temizliğini elimden geldiği kadar yapmaya çalışıyom ama inanınki yoruyor kızlar artık ....bir hafta sonum var oda temizlik ütü çamaşır geçip gidiyor h.içi ancak boğaz kavgası ve günün yorgunluğunu atmak kalıyor...hiçbirşey bizden kıymetli değil ne cam ne temizlik.. yerimseniben

kızlar tam 18 sayfa okudum. :lepi:
enelcimm canım pozitif düşün öyle olsun. vücudun bunlardan etkilenir. özellikle hormonlar moral durumundan çok etkilenir.a.s.
sarıböcek bebişine maşallah.
che canım inşallah bebişinin cinsiyetini öğrenirsin bu sefer.
:CüvCüv:benim bebişim bugün derste bir tekme attı ki irkildim birden. çocuklar bile şaşırdı bişey oldu sandılar. onlar benden heyecanlı bir görseniz. :asigimnlarrında hepsi benim birer çocuğum gibi.
hepinizi öpüyorum.a.s.

enelim çok üzüldüm böyle düşünmene ben..
sen şimdi misler gibi yat.prensesler gibi bakılıyorsun işte ne güzel.
kimsenin dediğine kulak asma.
bak şimdi müsait olduğunda al abdestini Aye-tel Kürsi Felak veNası yaz bir kağıda.
7 kat naylonlayıp sol tarafına as.
hem seni hem bebeğini korucak bu.
ama nolur moral bozukluğu yapma.
Allahın izniyle herşey yolunda.
sadece senin kız nazlanıyor annesi.
bu arada aşı yeni yeni sızlamaya başladı.bilginiz olsun

kızlar iyi haberler verenler adına çok sevindim, ama üzülenler beni de üzdü. enel, bende de benzer olmasa da risk vardı, herkes tüm 9 ayını hastanede yatarak geçirenler var şükret ve dikkat et demişlerdi. üzerinden 4 ay geçti. son teste göre risk yok, ama devam ediyo dikkat etmem gereken süre. sadece dinlen. bi arkadaşımda da kanama oldu. dinlendi baya bi, sonra düzeldi. şimdi bebeği ile vakit geçiriyo:)

bu arada hekat sen de benim kafadansın, ben de geçen hafta duramadım, tüm perde tülleri yıkadım, ütüledim, bi de yere kadar hepsi:S evi süpürdüm sildim, balkonu temziledim, camları sildim. 1 günde yaptım ama sonraki gün hep yattım başlayınca bırakamıyo insan anlıyorum seni valla:)

canim Muhammed emin koy sende :)))) benim oglumun adida Muhammed yusuf bunuda ömer faruk istiyorum bakalim babamiz ne karar vercek henüz bisey demedi

canim Muhammed emin koy sende :)))) benim oglumun adida Muhammed yusuf bunuda ömer faruk istiyorum bakalim babamiz ne karar vercek henüz bisey demedi

canim bilmiyorum aslinda ruyamda gordugum icin koymak istiyorum ama diger iki arkadasim yakin arkadaslarim biri kasimda biri aralikta dogurucak ikiside emir koyarsa ben koymam, biri Emir diycek ucu birden bakicakkaydirigubbakcemile3 bugun Eren ismide aklima takildi manasi guzel, bakalim doguma kadar Muhammedin yanina guzel bir isim bulurum inslh:) ne guzel isimleri var ogullarin yusuf ismini cok seviyorum hep oglum olursa yusuf koyucam derdim, ilk oglumda dedesinin adini yaninada esimin cok istedigi ismi koyduk, bundada ruyamda muhammed goruyordum oglumun ismini Muhammed Yusuf koyayim dedim bende esime, agir gelmezmi cocuga ikiside peygamber ismi dedi

Selam arkadaşlar. Gündüz malum mutfak işlerim bitmedi. 1 haftayı geçti göçebe yaşıyorum.Allahtan havalar güzelde balkonda idare ettim yemek bulaşık işlerimi. Mermerit de takıldı bugün. Sırada çeşme ve fayanslar var. Biryandanda dolapların içini yerleştiriyorum yavaş yavaş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…