2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım tamamen hamilelikle alakalı bu ay bir dergide okudum baya bir yermişti bu konuya geçici bir durum merak etme :)

Canım hoş geldin seni merak ettik.Hadi bakalım sende öğrenirsin işallah kaydirigubbakcemile2

DOGAcım oğluşun hayırlı olsun işallah

canım öncelikle sağlıklı sonra kalbinden geçtiği gibi kız olsun

hayırlı olsun erkek bebeğin.benimde kızım olacak inşallah.eeee neler yaptı bebeğin sana ultrasyonda ? doktorun neler söyledi? :1hug:
Çok teşekkür ederim hayırlı olsun iyen herkesten Allah razı olsun.Ben biraz panik gittim doktora.İki gündür bulantım ve kusmam hiç yoktu.Acaba birşey mi oldu diye düşünürken dün öğle saatlerin de kanamam başladı.Sabah apar topar en yakın hastaneye gittik.10 gün rapor verdi.Dinlenecekmişim evde.Olanöğrencilere oldu.Tamda yazılı haftasında.Neyse sağlık olsun.Daha önce kendş doktorum ikili teste ciniyeti söylemişti ama kesin değil demişti.Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.Hepimizin....
Çok şükür kıpır kıpırdı yavrum kalbi de hızlı hızlı atıyordu ço:CüvCüv:k şükür.

betülcüm kızın hayatcım oğlun hayırlı ve uğurlu olsun. ayrıca hayatcım geçmiş olsun.

selam güzeller,
umarım iyisinizdir. ben yorgunum baya. oğluşumla beraber yorucu birgün geçirdim. annesini rahat bırakmıyor arada indiriveriyor.:CüvCüv: kendinize iyi bakın.a.s.
doğacım canım benim seninde oğluşun hayırlı olsun. süpriz yapmış bence. sağlıklı olsunda.

merhabalar.bir süredir hergün yazdiklarinizi okuyordum.sohbetiniz ve birbirinize ilginiz o kadar samimi ve güzelki ben de üye olmaya karar verdim sonunda.ben 16+5 günlük hamileyim.

geçmiş olsun canım kendine dikkat et allah başka sorunlarla karşılaştırmasın

merhabalar.bir süredir hergün yazdiklarinizi okuyordum.sohbetiniz ve birbirinize ilginiz o kadar samimi ve güzelki ben de üye olmaya karar verdim sonunda.ben 16+5 günlük hamileyim.

aramıza hoşgeldin hekat sorunsuz bir hamilelik ve kolay bir doğum diliyorum

Hoşgeldin aramıza, ben de buraya çok fazla gelemiyorum fakat her fırsatta gelip birşeyler yazıyorum. Tekrar aramıza hoşgeldin canıma.s.

cinsiyetini öğrenen arkadaşlar gözünüz aydın allah kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah

aramıza hoşgeldin. canım bağımlılık yapıyor bu site:dance:
bebeğin uğurlu gelsin canım cinsiyeti belli mi?

doğacım bizde erkeğe alışmışken kız dediler ya senin anlıyorum.Allah hayırlısını versin hepimize.

çok geçmiş olsun arkadaşım.kendini hiç yorma madem raporda aldın 10 gün iyice dinlen

Hekat hosgeldin hihoyyyt
cinsiyetlerini ogrenen arkadaslarim hayirli olsun canlarim bebistolar
hayatist gecmis olsun dikkat et kendine cok ayaga kalkma

çok teşekkür ederim elifcim.iyiyim çok şükür.yeni yeni alışmaya başladığım kızım olacak fikrinin tatlı hislerini yaşıyorum.sen neler yapıyorsun

çok teşekkür ederim elifcim.iyiyim çok şükür.yeni yeni alışmaya başladığım kızım olacak fikrinin tatlı hislerini yaşıyorum.sen neler yapıyorsun

okudum senin olayı canım yaa..allahın her isinde bi hayir vardir , hayirliisi buymus demekki.
bende suphe eder oldum artik senden sonra, cunki bize erkege benziyor dedi 10 gun sonra kesinlestirmek icin gidecegiz.
onun disinda cok sukur bir yaramazlik yok is guc kaydirigubbakcemile

aramıza hoşgeldin. canım bağımlılık yapıyor bu site:dance:
bebeğin uğurlu gelsin canım cinsiyeti belli mi?

hosbulduk tesekkür ederim.cinsiyet aslinda belli degil.13. haftada randevuya gittigimizde dr son kez alttan ultrason yapiyoruz dedi ve cinsiyeti erkek dedi.4 gün sonra 2li test icin randevu verdiginde bizim doktorun acil isi cikmis o gün baska bir arkadasi varmis o da ultrasonla bakti ve kiz dedi.yani hicbirsey anlamadik.aslinda biz cinsiyeti gözükmez diye sormamistik bile:) neyse artik carsamba günü randevumuz var belliolur galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…