2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar merhaba dün dra gittim ve benim bebiş kiz değil erkekmiş!ve sağlikliymiş.üçlü testte 3-4 gün sonra belli olacakmiş.inşallah oda iyi çikar haftasina göre ileride 17+3 çikti.ama biz şoktayiz kiza hazirlanirken erkeek dedi ya.şimdide erkek ismi ariyoruz

aaaaa Doğacım bizide şaşırttın tatlım. Olsun sağlı olsunlar yeterki. Alışverişe başlamışmıydın peki.

arkadaşım senin bebek ne zaman hareket etmeye başladı?benimkini hala hissedemiyorum da!!!:1hug:

Betülcüğüm ben 17.haftada belirgin bir şekilde hissetmeye başladım.öncesinde köpüklenme şeklinedydi. en etkili tekmeyi de dün akşam hissettim.21.haftamdayım daha eşim hissedemez. 2 Hafta içinde umarım o da hissetmeye başlayacak.

sen 16.haftadasın sabret az kalmış..

Doğa06 ne zaman gittiğinde kız demişti de ne kadarlıkken gittinizde erkek olduğu ortaya çıktı? :)

12 haftalıkken kız dedi şimdi 16 haftalık oldum erkek dedi kızım var zaten ama o kız istiyordu onun için hayalkırıklıgı oldu eşim ise cok sevindi

evet nazancığım aslında benim ufaklığın tahmini doğumu 02/03/2009 ama öne geldi bakalım büyük heycanla bekliyorumm

buketciğim bu arada erkekler kızlara yaklaşmış aradaki fark 8e düşmüş hadi hayırlısı

benimkide 2 martti canim sonra bebise gore 28 subat dediler bizim oglanlar ayni gidiyor:dance:

daha hiç birsey almadım buketcim artık alırım heralde bu sefer kesin dedi pipisini bile gösterdi çok heyecanlandım .bebişimi kızım diye sviyorduk şimdi ise oğlum diye seviyoruz.

daha hiç birsey almadım buketcim artık alırım heralde bu sefer kesin dedi pipisini bile gösterdi çok heyecanlandım .bebişimi kızım diye sviyorduk şimdi ise oğlum diye seviyoruz.

doğacım oğlun sana güzel bi süpriz yapmak istemiş :emir_bebek:

doğacığım ama normalmiş.çünkü çok erken 12 haftada kız demişler.

ya kızlar hamileliktenmi acab bende acayip bir can sıkıntısı var bunalıyorum durmadan
patlayacak gibiyim ya

kızlar bu arada bebeğimin ilk bezleri geldi star babyden 2 tane micik bez

Slm kızlar ben ev değiştirdimde henüz internetimiz yok evde pek giremiorum hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür edrim 3 lü tarama sonuçlarını da aldık sonuçlar iyi çıktı her şey yolunda çok şükür çok mutluyummmmmmm bu ara çok rahatım hamileliğin rahat dönemlerindeyiz sanırım hepiniz içok öptüm[/COLOR]

Molfixten aradılar az önce adres bilgilerimi aldılar. Herhalde numune göndericekler yuppiiiii. Çok sevindim.

burser bende yeni taşındığım için akşamları giremiyorum net bağlatmakla ilgilenemedik henüz :KK43:.. sabahları gelip okuyorum.

oy kızlar ben çok unutkan oldum bugün yemek yediğim restoranda telefonlarımı unutmuşum hesabı öderken garson getirdi sonra bebek arabası bakmaya girdim bir mağazaya kendime elbise almıştım onun olduğu poşeti bebek arabasının üstünde unutmuşum koşa koşa peşimden getirdiler hamileleikten olabilir mi??normalde çok kuvvetli bir hafızam vardır ve unutmam kolay kolay:KK43:(((((

kızlar uzun ara bi kopuş oldu bende, kusura kalmayın, hepinizi çok özledimm..
çok yoğundu işler, evde de girmek istemiyorum çok, işte bilgisayar evde bilgisayar olmasın diye.
cumartesi doktora gidiyorum, benim nazlı bebeğim inşallah olanı yada olmayanı gösterir de bende ona ciciler alırım:emir_bebek:
Allahım geçen bayram annemle vitrinlere bakarken bir kız mantosu gördük, bayıldık bayıldıkkk. kız derse doktor, hemen annemi arıycam al onu die :)

X