2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Buket26 benide listeye ekleyebilirsin artık.Bir oğluşum olacakmış inşallah.Az önce doktordan geldim :)))

canım hayırlı olsun oğluşun, sağ salim kucağına almayıda nasip etsin Rabbim inşallah:1hug::1hug::1hug:
ya bu arada 19 haftayı doldurmuşuz bizde, yolu yarıladık gerçekten. asıl iş bundan sonra herhalde.

hayat oğluş hayırlı olsun canım..
şimdi bir topicte gördüm.
bebek şekerleri hazırlamışlar renk renk bayıldım...
bizde o günlere gelebilecekmiyiz..

hayat oglun hayirli olsun canim.. :emir_bebek:

merhaba anneler..
eslerinizde göbeginizi ellediginde olur da o anda bebis kipirdarsa hissediyorlarmi.. :uhm:
esim dün gece hissettide.. esimin eli karnimda dolasiyorum ..:CüvCüv:
sanki kendi agirligim kendime yetmiyor

çerezim daha bizimki hissedemedi..
ahh hissetsem diye tutuşuyor ama bakalım..ona da az kaldı kanımca..

evet deniz ya karnım büyüdükce daha çok heycanlanıyorum gerçi duba gibi oldum oğluşum kendini iyice belli etti oğlum doğana kadar uyusam hadi kalk esma doğuma deselerde kalksam can atıyorum onu kucağıma almak koklamak için allahdan dr dediğine göre haftasından önce ilerliyormuş tahmini doğumu gelişimine göre 28/02/2009 oldu bakalım hayırlısı sağlıkla doğsunda

canim ogullarimizin tahmini dogum tarihleri ayni, bakalim o gun dogacaklarmi, buyuk oglum 2 hafta erken dogmustu, kucugu ne yapicak bakalimsengözlerimebaksanab

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Erkek
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Meltoo............................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sabırsızım.......................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart..........cinsiyet.....Erkek
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart..........cinsiyet.....Kız
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Kız
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
mehlika10......................24 Haziran...........31 Mart..........üçüz annesi..........
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Kız
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
emelyucel..............................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
:nazar: 26 erkek :nazar: 34 kız :nazar: Yokmu arttıran?

.....emelyucel
.....fencidmlrs
.....HAYATist
.....bidibidim....................oğlunuz

.....burcusenk..................kızın uğurlu gelsin canlarım.....

günaydın arkadaşlar. Benim eşimede daha nasip olmadı. Ben çok güzel hissediyorum o da tatsın istiyorum ama bebişim babasının eline nazlanıyo kerata.

off o kısım çok heyecanlı olıur benimki elini şimdi bile sürmüyor karnıma korkuyormuşkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 dün pantolon aldım oğluşuma 2 tane bir de doğumdan hemen çıkınca hemşireler zıbın takımı giydiryomuş beyaz o bikere giydirilir atılırmış ondan aldım bir de ilk oyuncağını aldı annesii Dorikiningamyoncuiremsu "old mcdonalds got afarm eyiyaeyiyaoooo" diye şarkı söyleyen inek kaydirigubbakcemile3:nazar:
arkadaşlarım da dalga geçiyor "Aslı umarız normal bir çocuk olur annesi gibi uçuk kaçık olmaz " diye benim ilk oyuncağım da penguen miş annesi farklı mı Dorikinden:sm_cool:

canim ogullarimizin tahmini dogum tarihleri ayni, bakalim o gun dogacaklarmi, buyuk oglum 2 hafta erken dogmustu, kucugu ne yapicak bakalimsengözlerimebaksanab

evet nazancığım aslında benim ufaklığın tahmini doğumu 02/03/2009 ama öne geldi bakalım büyük heycanla bekliyorumm

buketciğim bu arada erkekler kızlara yaklaşmış aradaki fark 8e düşmüş hadi hayırlısı

bebeklerinin cinsiyeti belli olan anneler isim düşünmeye başladınız mı?genelde cinsiyetler öğrenilince isim heyecanı sarar.bir de bizde adettir.bebek doğmadan önce adı hazırlanır.dünyaya ismiyle gelsin diye.bakalım isimleri ne olacak miniklerin:)))

evet boddim bakalım fark kapanacakmı. Hiç beklemiyordum bu kadar çoğalacağını. Kızlar çoğunluktaydı baya.

ya ben nezaman hissedeceğim hareketlerini tık yok valla bende çatlıyorum meraktan

kızlar merhaba......ancak gelebildim...ablam hasstaneden geldi bende yeğenimi okula götürdüm bugün..iyi çok şükür kendisi umarım toparlanır bir an önce....2 ye giden bir kızı var çünkü ilgi ve alaka bekleyen...hepinize teşekkür ederim....

İnşallah nazanın kardeşi iyi haberlerle gelir....

Kizlar merhaba dün dra gittim ve benim bebiş kiz değil erkekmiş!ve sağlikliymiş.üçlü testte 3-4 gün sonra belli olacakmiş.inşallah oda iyi çikar haftasina göre ileride 17+3 çikti.ama biz şoktayiz kiza hazirlanirken erkeek dedi ya.şimdide erkek ismi ariyoruz

che_cim yakinda hissedersin bitanem.. önümüzdeki iki hafta icinde baslar seninkide kipir kipir. baslarad tam anliyamiyorsun..ama baktinki ayni sey hep oluyor o zaman farkina variyorsun kipirdadiginin

X