2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ismiyle yasasin hayırlı ugurlu evlat olsun o zaman nazancim

doğru ya medipoldaydın. Benimki de değişebilir. 17 haftada gittiğimde doktor %70 demişti.

Bana şu aşamada biri olun olacak derse ki bu doktor olursa yolarim. Walla cadilaştim zaten kiyafette almişim ben kizima yok artik

oglusumun resmini 2009 mart bebeklerinin resimleri topigine ekledim kizlar, bu arada 25 cm dediler ogluma ama kilosunu sormadim yaa

nazan hayırlı olsun oğluşun, sağlıklıymış ne güzel. Allah sağ salim kavuşmayıda nasip etsin inşallah.

bugün ebe teyzemiz ziyarete geldi yine. ödem varmı diye bacağıma baktı çorap oturmuş bacağa, tuzu bırakıyorsun dedi. azaltma falan değil tamamen kes dedi. ben de tuzsuz yemeye hiç alışık değilim. bi ayran yaptım bugün tuzsuz hiç bişeye benzemiyo tadı. ama mecburen bırakacağım preeklampsi falan eyince ebe tırstım.

adayadayı geçmiş olsun canım. ayyy bizimde her yerimiz şişecek mi acaba? bakalım henüz bişi yok ama

adayadayı geçmiş olsun canım. ayyy bizimde her yerimiz şişecek mi acaba? bakalım henüz bişi yok ama

canım benim de erken aslında ama ben hareketsiz olduğum için şişti muhtemelen, bana fazla hareket yasak, yürüyüş falan da yapma dedi dr. öyle olunca ayaklarımda ödem oldu sanırım. ben birde tuzu seviyorum, domates, yumurta tuzsuz yemem hiç. ama bundan sonra tatsız tuzsuz da olsa yiyeceğim.

nazan gözün aydın canım öğrenmişsin sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın inşallah
sakın ikincide erkek diye üzülme benim bir arkadaşımda ilk bebekleri olmasın arağmen kız istiyorlardı ama ultrasonda erkek deyince yüzleri asılmış eşiyle birbirlerine bakıp üzülmüşler ki doktor arkasından beyninde kist görüyorum demiş. tabi kızı erkeği unutmuşlar onun peşine düşmüşler bu sefer biz erkek deyince üzüldük allah bize bir cezayı mı verdi deyip durdu ama çok şükür bebek şimdi iyi hamileliğin sonuna doğru kistte kayboldu. o yüzden sakın sakın aklına en küçük bir üzüntü gelmesin allahım sağlık versin gerisi boş

yok canim uzulmuyorum, ogullarimi 10tane kiza degismem:) ultrasyonda oglumu gorunce, saglikli oldugunuda duyunca aglamaya basladim, erkek diye uzulurum saniyordum ama sevincten agliyordum:asigim: ... 2 tane aslan gibi oglum olacak onlar evlenince ikide dunyalar guzeli kizim olur daha ne isterim Allahtanyerimseniben

oğlum geliyor kızlar. buketcim eklersin % 95 erkek derken oğluşum pipisini gösterdi doktorda işte bu pipisi dedi. ben kız istiyordum çok.olsun ilk bebeğim ne olursa boyu 18 cm. kilosu 200-250 gr arasında. normal allaha şükür.
nazancım seninde oğluşun hayırlı olsun.

fencidcim.. hayirli olsun oglun canim..
oglanlara ataga gecmis olmasi lazim listemizde.. masallah

Evladın hayırlı olsun canım sana ve tüm ailene sonsuz mutluluklar getirsin......gamyoncuiremsu

fencidcim.. hayirli olsun oglun canim..
oglanlara ataga gecmis olmasi lazim listemizde.. masallah

teşekkür ederim canımm saol. akşam rüyamda görmüştüm . gördüğüm aynı olayı yaşadım cinsiyeti öğrenirken : oğluşummm bekliyorum paşammmm hayırlısıyla gel inşallah:lepi:gamyoncuiremsu

Canım hayırlı olsun oğlun.inşallah sağlıkla kucağına alırsın.

selam arkadaşlar 2 gündür başım çok fena ağrıyo. neyse bugun biraz dah iyiyim ama üzerimdeki kırgınlık ve başımdaki basınç hissi çok fena.

neyse:)

nazancığım hayırlı, sağlıklı olur inşallah oğlun:)

biz de kız istiyoduk, ilk bebeğimiz. hele ki eşim. hergün "kızım" diye gelip seviyodu. ablamla gittim cinsiyet belirlenirken. dr. kız dedi. ama tel. de erkek dedik babasına. hemen annesini aramış. dert yanmış. annesi de " oğlum erkek adamın erkek oğlu olur" demiş. bizimki de "erkek adamın erkek damadı da olabilirdi" demiş. kayınvalidem de hemen beni aradı:) ona söyledik de eşime akşam çektiğimiz kamera görüntülerini izlettik. sonra yine kızdı. vay efendim kendini erkeğe alıştırmış bu defa da. şaştık kaldık:s hayırlısı olsun herşeyin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…