2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar ben doktora gidiyorum dua edin bizim icin optum hepinizi, donunce yazarim

existhunder kullanıcısından alıntı
arkadaşlar 4lü testimiz temiz çıktı çok şükürrrrrrr allahım bütün bebeklerimizi korusun

canım benim çok sevindim. hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin allahım.

yaa benim gögüslerimden bişey gelmedi ama kaşıntı var.. öyle çok büyüme falan da yok :)

BEN ARABA KAZASI FALAN YAPSAN KESİN GÖĞÜSLER KURTARIR.:) HAMİŞ OLMADAN ÖNCE KÜÇÜKTÜ
ŞİMDİ MAŞALLAHLARI VAR sırnaşık şey BEBİŞLER NE HALE SOKTU GÖBEKTEKİ KILLANMALARDA AYRI DERT sengözlerimebaksanab AY NE ŞIKAYET ETTİM :CüvCüv: BI DOĞURSAM DA KURTULSAM ALLAH HEPİMİZİ TEK NEFESTE KURTARSIN (ÖLE DERLERYA):Saruboceq: :1hug:

yaa benim gögüslerimden bişey gelmedi ama kaşıntı var.. öyle çok büyüme falan da yok :)

BEN ARABA KAZASI FALAN YAPSAN KESİN GÖĞÜSLER KURTARIR.:) HAMİŞ OLMADAN ÖNCE KÜÇÜKTÜ
ŞİMDİ MAŞALLAHLARI VAR sırnaşık şey BEBİŞLER NE HALE SOKTU GÖBEKTEKİ KILLANMALARDA AYRI DERT sengözlerimebaksanab AY NE ŞIKAYET ETTİM :CüvCüv: BI DOĞURSAM DA KURTULSAM ALLAH HEPİMİZİ TEK NEFESTE KURTARSIN (ÖLE DERLERYA):Saruboceq: :1hug:

sevindim fıstıkım iyi çıkmasına da. Bu 4'lü test nedir?

canım çok sağol 4lü testte ilk önce bebeğin ultrasonda kafa çevresi uyluk kemiği filan ölçülüyor.Midesi böbreğine bakılıyor.Sonra bir de kan veriyorsun böylece down sendronu riski taşıyıp taşımadığı belli oluyor.3lü testin bir kademe detaylısı

mauahha :) çok komiksin :) eee bundan sonra büyümez mi..senağlama ehueheh.

heee.. ayrıntılı ultrasonla aynı şey yani.. bakalım doktorum benden de isteyecek mi? sen nerde ne kadara yaptırdın?

heee.. ayrıntılı ultrasonla aynı şey yani.. bakalım doktorum benden de isteyecek mi? sen nerde ne kadara yaptırdın?

hayır canım ayrıntılı ultrason farklı onu bundan sonra yaptırıyorun 20-22. haftalar arası
o sadece detaylı tarama . 4lü test için 20-30ytl bişey ödedim.Ayrıntılı ultrason 130ytl

hayır canım ayrıntılı ultrason farklı onu bundan sonra yaptırıyorun 20-22. haftalar arası
o sadece detaylı tarama . 4lü test için 20-30ytl bişey ödedim.Ayrıntılı ultrason 130ytl

allah allah yaa benim doktorum niye istemedi benden böyle şeyler. 2'li testi yaptırdım 3'lüye gerek duymadı. 4'lüden söz bile etmedi. bakalım ayrıntılı ult isteyecek mi?

sen hangi hastaneye gidiyordun? Medical Göztepe de ayrıntılı 192 YTL imiş :bbo:

mauahha :) çok komiksin :) eee bundan sonra büyümez mi..senağlama ehueheh.

büyür jnm çok fazla büyümeside iii değil çatlarrr...kızz
tabiiki büyüyecek...:CüvCüv: hamişiz. biz:CüvCüv:
enel gelmedin mi hala nerdesin..bençatladım burda.kaydirigubbakcemile2

emel yucel gozun aydin canımm...allah saglikla kavustursun
existhunter gozun aydin canım seninde.allah tamamina saglikla erdirsin.
nazaannn hadi seni bekliyoruz.
ay valla bi arkadas ta yazmis ya cocuk bi gostermezse forumcak yıkılıcaz yahu sırnaşık şey

kızlar nazan dicektinm enel çıktı nazan gelmedin niiiii.enel sen nerlerdesin?

geldim kizlar oncellikle sagligi yerindeymis herseyi normal dedi, elleri yuzunde uyuyordu kuzucum secde eder gibi duruyordu aynikicini dikmis tavana:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…