2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben de yazdım foto kısmına.. maşallah ..herkese iyi akşamlar.. yarın görüşürüz..yeğenlerime iyi bakın

selam kızlar biz geldik.herkes güzel haberler gelmiş maşallah hepinize.şaka maka yolu yarıladık.ben yine bugünde tutuldum yürüyemez oldum.doktorlarım bana hiçbirşey vermiyorlar.bende bir dahaki gidişime görüşeyim yaa.ölüyorum kalçamdan.
kimsecikler kalmamış herhalde.
hepinizi öpüyorum.

ayrıca bugün ilk aşımız yapıldı.1 ay sonra diğeri yapılacak.şu anda bir ağrım yok.inşallahta olmaz.sıra sizde kızlar.

slm canım.bahsettiğin ağrılar az da olsa bende de oluyor.mağnezyum eksikliği sanırım.eğer dr un ilaç vermiyorsa muz ye bol bol.ben öyle yapıyorum.ayrıca muz baş ağrısına da iyi geliyor.

selam hamişler biz de oğlumu gördük bugün naza çekti kendini eşek uyudu öyle tatlı uyuyo ki secde eder gibi yatmış çok tatlıydı 163 gr olmuş oğluşum kan verdik 3 lü test için cumaya sonuç alacaz hayırlısı bakalım! uçak yolculuğu yapabilirmiyiz diye sorduk doktorumuz yaparsınız dedi biz de haftaya Trabzon a gidiyossss ohh mis gibi yiycem köfteleri kuymakları pideleri laz böreklerini ordan Ankara'ya gitcez annem ameliyat olcak biraz izinliyim karışık benim işler hayırlısıyla sonucu bir alaım da!
hadi bakalım Nazan ben heyecnlanmaya başladım şimdiden yarını iple çekiyor olmalısın hayırlısıyla sağlıkla görürsün umarım bebeğini!
enelcim özletiyorsun kendini??annesininkuzusu da yok ortalarda haberi olan var mı???

ayrıca bugün ilk aşımız yapıldı.1 ay sonra diğeri yapılacak.şu anda bir ağrım yok.inşallahta olmaz.sıra sizde kızlar.

canım geçmiş olsun hem aşı için hemde ağrıların için umarım tez zamanda kurtulursun bu ağrılardan

Aslicimmm gozun aydın canım masallah.
test sonuclari da guzel cikar Allahın izniyle.
Ya memlekete gitmek guzelde bir de kilo almak olmasa..
ben hamilelikte almadigim kiloyu bayramda uc gunde aldim valla doktorda kızdı zaten iki kiloya :çok üzgünüm:
annene simdiden acil sifa tatlima.s.

gözün aydın oğlunu görmüşsün ne güzel cumaya hayırlı haberler alırsın inşallah
bizim içinde ye afiyet bal şeker olsun yarasın oğluna :)
annene de geçmiş olsun allah şifasını versin canım umarım ciddi birşeyi yoktur

slm canım.bahsettiğin ağrılar az da olsa bende de oluyor.mağnezyum eksikliği sanırım.eğer dr un ilaç vermiyorsa muz ye bol bol.ben öyle yapıyorum.ayrıca muz baş ağrısına da iyi geliyor.

canım muz yiyemiyorum kabızlık yapıyor ya.zaten ıkınmakta bebeğim çıkacak sanıyorum aklım gidiyor.ne olcak böyle bilmem.

ayyy negüzel canım ya.maşşallah yarasın senle tosununa annesi.annede geçmiş olsun canım.inşallah kötü birşeyciği yoktur.rabbim hepinize sağlık versin.bende yoğun çalışıyorum ya fazla giremiyorum canım.ne yapalım anne olmak kolay değil.çok öpüyorum senide tosunuda.

canım geçmiş olsun hem aşı için hemde ağrıların için umarım tez zamanda kurtulursun bu ağrılardan

sağol gülüm inşallah rabbim hepimizi bir çırpıda kurtarır.bunlar güzel günler olarak kalacak ama şimdi biraz can yakıyor ne yapalım tatlı sert şeyler bunlar.:1hug:

canım muz yiyemiyorum kabızlık yapıyor ya.zaten ıkınmakta bebeğim çıkacak sanıyorum aklım gidiyor.ne olcak böyle bilmem.
yok canım ya. olur mu öyle şey.Psikolojik bence bu.Öyle düşünme.Hayatta benim kadar kabız olan yoktur sanırım.Gebelikte öyle bi düzene koydum ki.Asla ıkınma.muz senin için şifa olur.Günde 1 tane bol su da içiyorsan sorun olmaz.İnanırmısın tuvalet saatim geçtiği anda birdaha gidemiyorum.Diğer günü bekliyorum artık.misafir olduğunda ya da ben bi yerde misafir olduğumda kesin dengem bozuluyo.

bende aynı saatini kaçırdığımda kesinlikle diğer güne kalıyor.ama ağrıda oluyor.gazım çok oluyor.ölüyorum ogün.denedim ben onu canım muzun üstüne bolca su içiyorum olmuyor.bugün nasıl ıkındım anlatamam.çokta korktum.ben kabızdım iyice kabız oldum hamilelikte.şimdi ayıp olur derine inmeyeyim canım.

bence kafana takma çok.çok taktıkça inadına çıkamıyosun tuvalete.Rahat ol.ve asla ıkınmaaaaaaaaaaa.Benim 1 hafta gitmediğim olurdu.Benim bebişler tüp bebiş canım.Doktrum çok durdu bu kabızlığın üzerinde.Ben aştım çok şükür.İnşallah sen de rahat olursun bundan sonra.

benim bebislermiiii
ikizlerin mi varrr
allahım ne guzel masallah, allah bagislasin..
biz de cok istemistik ikiz. nasip olmadi. ailemizde hic yok bizim.
hayirlisi hepimize

benim bebislermiiii
ikizlerin mi varrr
allahım ne guzel masallah, allah bagislasin..
biz de cok istemistik ikiz. nasip olmadi. ailemizde hic yok bizim.
hayirlisi hepimize
yok canım Allahım bağışlasın üçüz benim bebişlerim.seninkinin cinsiyet belli mi

canim sorma ya hemde nasil bir ben degil babamiz, abimiz, annemler, arkadaslarim, komsularim herkez dort gozle yarini bekliyor:roflol: ben oglum olucak ben oyle hissediyorum bosuna beklemeyin diyorum ama kizim olmasinida cok istedigim icin herkez merakli:) ayrica yarin girecegim ayrintili ultrasyonmus inslh sagligi iyidir bu ikinci ve son girimmis ultrasyona:dilcikar:

annen icin gecmis olsun fistigim Allah sifa versin inslh onemli birsey degildir:Saruboceq:

Günaydın hamişleeeer.
Bugün ilk günaydın benden olsun,uğurlu gelsin gününüze inşallah.Dün yoğun bir gündü benim için. Gündüz teyzeme gittim.Akşamda annem,bebem,kardeşim geldiler yemeğe.Hiç sizlerle görüşmeye fırsatım olmadı. Maaşallah yine 10 sayfa okuttunuz bana.

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Meltoo............................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sabırsızım.......................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart..........cinsiyet.....Kız
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
mehlika10......................24 Haziran...........31 Mart..........üçüz annesi..........
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Kız
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
21 erkek 32 kız Yokmu arttıran?

.....elif_bs.....oğlun................ uğurlu gelsin canım.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…