2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

saruboceğim-boddim gözünüzaydın tatlı bebişleriniz maaşallah ne kadar büyümüş. Ben daha haftaya gidicem. 22 haftalık olucam o zaman.
Ben daha hiç bilmiyorum kaç gram. Dr.a sormadım o da söylemedi. Nasıl tartıyolar karnında yawf?

herkese gunaydin arkadaslarrrr istanbulda hava cok guzel hihoyyythihoyyyt
mehlika10 oglum olacak allah nasip ederse canım
buketcim eklemissin listeye, iyi dileklerin icin de sagol, cumlemizin evladi hayırlı olur insallah tatlim.
nazaaaaannnn gunun olayi sensin bence.kalbimiz seninle.hayirli haberlerle don insallah.
gelir gelmez yaz bekliyoruz tatlişş

Herkes günaydın güzel anneler
lazanyacığım annene geçmiş olsun
enelciğim dikkat et kendine tatlım kaysı hoşafı ye birde sabahları aç karnına kuru kaysı ye canım tabi birde bol bol su iç
nazancığım hayırlı haberle gel iyice bak minnoşuna

saruboceğim-boddim gözünüzaydın tatlı bebişleriniz maaşallah ne kadar büyümüş. Ben daha haftaya gidicem. 22 haftalık olucam o zaman.
Ben daha hiç bilmiyorum kaç gram. Dr.a sormadım o da söylemedi. Nasıl tartıyolar karnında yawf?

buketciğim baş çevresini karın çevresini felan ölçülüyorlar tahmini ağırlığı hesaplıyorlar tatlım söylediklerinden eksik yada fazla olabiliyormuş mesala benimkinde 327 gr yazıyo yanınada +/- 48 gr yazıyo yani ya bu kadar fazla ölçmüş yada bu kadar az canım

cok komik dimi hesaplama yontemi ben ogrendigimde cok gulmustum..:jeyyar:
bildigimiz hacim hesabi X Y Z carpani :dance:
birde ultrason kagidinda clinical age yaziyor ona da koptum ben ya..
o kadarcik seyin nesi cilinical nesi age diyesim geldi doktora sırnaşık şey

gunaydın annişler iş yoğunluğu ev temposu yine giremedim biz çok çabuk yoruluyoruz.bide gezmeler olunca sabah zor kalkıyorum ...cinsiyetini öğrenen annişler hayırlı olsun.inş. hastalanan rahatsızlık geçiren anniişlere de geçmiş olsun ...

kızlar bişeyler benim göğüslerimden su (irin gibi) akıyor.başka annişlerde de oluyor mu? anormal ni durum mu anlamadım ? hamilçelikte göğüsler şişer damalarlar çıkmaya başlar halka genişlerde bu neyin nesi oluyor şimdi ? görünce korktum annemi aradım hemen ilk ya bizim cahillik ama inmsan bişi mi oldu diye korkuyo vucut resmen kontrolden çıkıyor.annem olabileceğini söyledi ama ...bide bana sorun anne olmak zormuş allah kolaylık versin hepimize.daha ortada yokken bu kadar sıkıntı bakalım allah izin verirde kucağımıza alırsak neler çıkacak :)

Günaydın herkese

Yaa bir an önce yeni evime neti bağlatmam gerekecek. Sabahları geliyorum önce akşam yazılanları okuyorum yarım saat :)
Nazan bekliyoruz haberlerini.
Herkese geçmiş olsun.

İstanbul'da bugünde hava çok güzel. İçimden hiç çalışmak gelmiyor :)

gunaydin fistiklar, hepinize tsk ederim canlarim, heyecanimi benimle birlkte paylasiyorsunuza.s. 1.30 da randevum daha beklemedeyim yani bu kadar beklettiler bari sabah verselerdi randevuyukaydirigubbakcemile3

günaydın güzel mart anneleri
nazancım ne kalmış şurda bebeğinle buluşacaksın biraz daha sabır canım hayırlı güzel haberler getir bize

günaydın güzel mart anneleri
nazancım ne kalmış şurda bebeğinle buluşacaksın biraz daha sabır canım hayırlı güzel haberler getir bize

saat yonunden bile sanslisiniz 1 saat ileridesiniz ne guzel turkiyede olsaydim 3 saatim kalmistikaydirigubbakcemile3 saka bir yana az kaldi canim bebek saglikliysa yani hersey yolundaysa bu son ultrasyonmus aman iyi olsunda son olsun:Saruboceq:

gunaydin fistiklar, hepinize tsk ederim canlarim, heyecanimi benimle birlkte paylasiyorsunuza.s. 1.30 da randevum daha beklemedeyim yani bu kadar beklettiler bari sabah verselerdi randevuyukaydirigubbakcemile3

ayyyy ben çatladım valllaaaaa hadiiiiiiiiiiiiiiikaydirigubbakcemile

saat yonunden bile sanslisiniz 1 saat ileridesiniz ne guzel turkiyede olsaydim 3 saatim kalmistikaydirigubbakcemile3 saka bir yana az kaldi canim bebek saglikliysa yani hersey yolundaysa bu son ultrasyonmus aman iyi olsunda son olsun:Saruboceq:

GÜZEL HABERLERLE GELİRSİN İNŞ . JNM .:Saruboceq: KIZLAR ZATEN ŞAKA MAKA YOLUDA YARILADIK HA GAYRET ENELCİM ZAFER BİZLERİN :lepi:

:CüvCüv:Yaaa arkadaşlar bebeklerinizin hareketlerini hissetme durumunuz nedir?

:CüvCüv:Yaaa arkadaşlar bebeklerinizin hareketlerini hissetme durumunuz nedir?

ben im içimde sanki su torbaları patlıyo gibi oluyor daha sağlam bi tepiğ yiyemedim sırnaşık şey .arkadaşllar göğüsten gelen akıntısı olan var mı? -tatlicadiarzu- ve bunun hakkında bi bilgisi olan var mı?:eek:

bende martta doğum yapacağım doktorum 4 /17 mart arası bekleyin dedi.benimde doğum tarihim 8 mart belki de aynı güne gelir belli olmaz.arkadaşlar hepinize sağlıklı bir hamilelik ve doğum geçirmenizi diliyorum.nerede doğum yapacağına karar veren varmı acaba?

lavinia bende aynı şekilde hissediyorum.. sanki köpüklenme gibi falan. 2 defa hissettim tepinme olayını :) az mı acaba diyorum.:KK43:

selam fatos ben Medical Park Göztepe hastanesini düşünüyorum. Ama sen İzmirdeymişsin :)

X