2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese günaydınnnn. Bugün 14.30 da randevum var bakalım doktor amca ne dicek. Şans dileyin olur mu?

bende bugün o saatlerde doktorda olacağm canım şimdiden kalp atışlarım hızlandı sende inş sağlıcakla görürsün bebişini

bende bugün o saatlerde doktorda olacağm canım şimdiden kalp atışlarım hızlandı sende inş sağlıcakla görürsün bebişini

Sırf doktora gidicem diye sabah körü kalktım sırnaşık şey İnşallah sende hayırlısıyla görürsün miniğini.:ecrin_bebek:

inş canım ya heyecandan kalbim çıkacak demin nabzıma baktım 118 di hastaneye gittiğimde tavan yapar Allah bilir

oy oy canım sıkılıyor herkes doktora gidiyor ben gidemiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

merhaba kızlar.. tatil bitti eve geldik ilk işim sizlerle buluşmak oldu..bende bugün 16:40 da doktora gideceğim ve cinsiyetini öğreneceğim inş.bebeişimi görmeyeli 1.5 ay oldu.ay ne kadar büyümüştür kim bilir

merhaba kızlar.. tatil bitti eve geldik ilk işim sizlerle buluşmak oldu..bende bugün 16:40 da doktora gideceğim ve cinsiyetini öğreneceğim inş.bebeişimi görmeyeli 1.5 ay oldu.ay ne kadar büyümüştür kim bilir

Sende hayırlısıyla bebeğini görürsün inşallah. Yaramazlık yapmazda gösterir inşallah cinsiyetini kaydirigubbakcemile3

Öykübebek senin durumun stresli benimki endişeli durumumuza bak. Bu bebişler bizi maymun etti valla :)

evet canım ya eşim bile diyor bizi böyle strese sokuyor doğduğunda popsundan ısıracağm onu diye kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

herkese gunaydin arkadaslar,iyi haftalar. kaydirigubbakcemile3
ya kızlar SAT i 20 haziran olan herkes cinsiyetieni ogrenmis bi ben kalmisim :1no2:
insallah bizde bu cumartesi ogreniriz cinsiyeti.tabi once saglik ama catliycam artik..:eek:

inş öğrenirsin elifcim

burcucum bu kadar steresli olmamın bir nedenide dünkü gördüğüm rüya bütün gece huzursuz oldum uyuyamadım

doktora gitmeden önce tatlı veya çikolata yemenin faydası oluyor mu acaba ya?

cok hareketli olunca da doktor tam goremiyor yerinde durmadigindan denmisti ama bilemiyorum.
ben son gittigimde saat 17.00 idi randevum.saat 14.00 de yemegimi yemistim en son.
gayet guzel ensesi olculdu kipirdiyordu..
bi kerede cikolata yiyip gitmistim hicbir ise yaramamisti.hatta daha hareketsizdi desem yalan degil...

inş öğrenirsin elifcim

burcucum bu kadar steresli olmamın bir nedenide dünkü gördüğüm rüya bütün gece huzursuz oldum uyuyamadım

Şuana kadar öyle korkunç rüyalar gördüm ki artık takmamayı öğrendim. Hamilelik hormonları yapacak bişey yok. Sende kafana bu rüyaları takma. Hele şimdi hiç aslı astarı yok.

X