2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Mts canim benim evet polis eşiyim özel harekat......
Rabbim aşkitomu.paşami.koçişimi..mutluluğumu..korusun onu yağiz efesine ve canindan çok sevdiği ben eşine bağişlasinnnn
onsuz hayat düşünemiyorum o benim herşeyim..kizlar şuan okfar kötüyüm ki anlatama bunlari yazarken eşimin nekadar merhametli olduğu ve inanin ben meleğim oda arkadaşim gibi çok şükür allaha

oğluma ana kucağı aldım hem salıncak hem sandalye hem de ana kucağı oluyor 16 kg ya kadar kullanılıyor müzikli titreşimli sipariş verdim internetten bakalım ne zaman gelcek nasıl birşey???gamyoncuiremsu

Hayirli olsun canim dorucuğun içinde mişil mişil uyusun inşallah.
Bende bi siteden bi beşik beğendim almayi düşünüyorum fakat eşim erken dedi 7 aylik olsun aliriz dedi.sitenin adi fantezi bebek beşiklei diye girdim ve mavi olani almayi istiyorum bi bakip yorum yapabilrmisiniz

ayyy canım benim yaaa çok tatlılar hep bize muhtaçlar bizden başka güvenceleri yok canlarım ya sen bekle annesi masal okurken uyur o zaten hemen öperim ben onu

ne kadar faydalı bir siteymiş ayrıca çok saol hemen üye oldum ben...

canim suan masal okumama izin vermiyor okumak istedigim zaman kitabi aliyor elimden bende aklimdan bilmiyorumki anlatayim beklemesine beklerim sorun olmaz benim icnde böylesinin dogru oldugunu düsünmüstüm ama yalnismis meger ya dün gecede evde yokdu böyle bir cevap alincada hepden icim burkuldu simdi icin icin düsünüyorum acaba kötü etkilenmismidir keske öyle yapmasaydim diye icim icimi yiyo bi gelsede sarilsam öpsem oglumu agliycam nerdiyse senağlama

çok tatlıymış Ayşe sewdim ben! gerçi sen taşınacaksın daha az yer tutacak daha pratik park yatak da tercih edebilirsin ama bu hakikatten fantezi bayıldım:nazar:

Ayşecim bende polis eşiyim canım ..Bizim ilk görev yerimiz İstanbul...Eşim 4 yıllık polis memuru..benimki sivil polis canım..Biz de bu yıl doğu görevi istiyoruz artık ve ipka vermeyeceğiz...bakalım artık bebişimizle bizi doğunun hangi ili bekliyor..Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin..ben de kocişini çok çok çok sevenlerdenim..Evden uğurlarken içim nasıl pır pır dudaklarım nasıl kıpır kıpr dua etmekten..Allah hepsini korusun inşallah..Kötülerle karşılaştırmasın...

Lazanya canim fikrin için çokkkkk teşekkürler canim benim inan bende öyle düşündüm ve 18 aya kadar kullanirsa yeter sonrada oda düşünüyoruz
mts mennun oldum canim nereyi düşünüyosunuz benim eşimde 4 yil itecek

şehitlerimize allahtan rahmet, ailelerine sabır diliyorum.
polis eşi ve ailelerine de allah yardım etsin .

Canım Ayşecim bize kalsa Malatya rize artvin tokat isteriz ama istediğimiz yere vermezler ki....

ben doldurdum 4 ayı ama aynıyım ya, ne zaman değişecek diye bekliyorum.:)

hadi yaa.üzüldüm canım.niyeki doktora sordun mu?mide bulantısını giderecek ilaçlar var alıyormusun onlardan.benimde çok aşırı olsaydı doktor verecekti.inşallah geçer canım yaa.

arkadaşlar Allah nasip ederse yarın doktora gideceğim çokk heyecanlıyım bugün feci başdönmelerim vardı pek kalkamadım yerimden iyiyleştim ve hemen siteye geldim

arkadaşlar Allah nasip ederse yarın doktora gideceğim çokk heyecanlıyım bugün feci başdönmelerim vardı pek kalkamadım yerimden iyiyleştim ve hemen siteye geldim

geçmiş olsun canım.bol bol dinlen.yarında güzel ve mutlu bir şekilde gel.minişini öpüyorum.teyzesinin selamını söyle canım.

öykü canim geçmiş olsun yarin hayirli haberlerle dönersin inşallah prensesine bak bakim neler yapiyormuş
bu arada bende oğluşumu çok özledim 10 gün sonra gidecem öffffffffff geçmiyoo ki 5 haftadir görmüyorum miniğimi

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran.............13 Mart
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
:nazar: 17 erkek :nazar: 26 kız :nazar: Yokmu arttıran?

.....fencidmlrms.....Aramıza hoşgeldin canım. Son adet tarihini verirsen senide listemize ekleyebilirim.

.....çiçesu.....oğlun
.....betül19.....kızın
uğurlu gelsin canlarım.....

öykücüm geçmiş olsun canım. Yarın güzel haberlerle dön inşallah. Kızına da selam söyle emi.kaydirigubbakcemile2

Buketcim prensin hayirli olsun canim yeni öğrendim......nasilsin uzun süre yoktun nasil gidiyooo hamişlik oğluşun nasil

X