2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hepinizin hayırlı haberlerini bekliyoruz. ben taaaa 14 ekimde görcem bebişimi bakalım ne zaman gösterecek miniğim.

buketciğim, sağlık ocakları hangi işlemleri yapıyo? bana yakın ama hiç bi bilgim yok. ilk aylarda mı gitmek gerekiyodu?

buketciğim, sağlık ocakları hangi işlemleri yapıyo? bana yakın ama hiç bi bilgim yok. ilk aylarda mı gitmek gerekiyodu?

canım henüz geç kalmış sayılmazsın. Gidip gebelik kaydı yaptıracağını söyle. Son adet tarihini,kaçıncı hamileliğin olduğunu vs. genel bilgileri alıyolar. Boyunu kilonu ölçüyolar. Tansiyonuna bakıyolar. Bi şikayetin olup olmadığını soruyolar. Aşı kartı veriyolar.
İlacın bitmişse yazdıabiliyosun.

Bende sağlık ocağına gittim-geldim. Aşımı vurundum. Maaşallah ebemizin eli çok hafif. İlacıda yavaş yavaş vereyim çok ağrı ypmasın dedi. 3 gün ağrısı olur endişelenme dedi.
Tartıldım 4 kilo almışım baştan beri çok dedi hamurişini azaltcakmışım. Allahallaaa. Ne yiyorumki nerden aldım yaw.

Hadi bakalım aşı açılışını ben yaptım. Darısı size. Şuan hiçbir ağrı hissetmiyorum.

Ayyy geçmiş olsun canım niye çok demiş 4 kilo bence normal 5 aylıksın ilk 3 ay için 2 ile 3,5 kilo arası normal yazıyordu 5 ayda 4 kiloda çok normal sen moralini bozma canım.bundan sonra ayda 2 kilo bile alsan 13 kilo ile bitirirsin işte gayet iyi hihoyyyt

yahu bu aşı ne yav
bendemi yaptıracam nezaman yapılıyor
oy oy kafayı yedim heralde

Bende sağlık ocağına gittim-geldim. Aşımı vurundum. Maaşallah ebemizin eli çok hafif. İlacıda yavaş yavaş vereyim çok ağrı ypmasın dedi. 3 gün ağrısı olur endişelenme dedi.
Tartıldım 4 kilo almışım baştan beri çok dedi hamurişini azaltcakmışım. Allahallaaa. Ne yiyorumki nerden aldım yaw.

Hadi bakalım aşı açılışını ben yaptım. Darısı size. Şuan hiçbir ağrı hissetmiyorum.

geçmiş olsun canım inşallah hiç ağrı olmaz darısı bizim başımıza inşallah

mrb kızlar. dr.dan geliyorum. ben pek sık yazamıyorum ama hep takip ediyorum siteyi. listemize bi kız daha ekleyin. pıtırcığım kızmış. allah sağlıkla doğduğu günüde gösterir inşallah.

gözün aydın canım hayırlısıyla minik prensesini kucağınada alırsın inşallah

hadi kizlar hayirli haberlerle gidin gelin insallah..
bugün sitedemi bi sorun var yoksa benim bilgisayardami.?
bi türlü giremedim.. stress oldum ..

merak etme çerezcim senin bilgisayda bir sorun yok sabahtan beri bende deli oldum valla sayfalar ya açılmıyor ya da 2 saatte açılıyor cevap yazıyorum gitmiyor umarım biran önce düzelir

hadi kizlar hayirli haberlerle gidin gelin insallah..
bugün sitedemi bi sorun var yoksa benim bilgisayardami.?
bi türlü giremedim.. stress oldum ..

yok şeker bu site beni deli edecek ya noluyor s durmadan databasse erron yazısındna bıktım:eek:klava::eek:klava:

mrb kızlar. dr.dan geliyorum. ben pek sık yazamıyorum ama hep takip ediyorum siteyi. listemize bi kız daha ekleyin. pıtırcığım kızmış. allah sağlıkla doğduğu günüde gösterir inşallah.

gözünaydın , hayırlı olsun prensesin.hihoyyyt

Ayyy geçmiş olsun canım niye çok demiş 4 kilo bence normal 5 aylıksın ilk 3 ay için 2 ile 3,5 kilo arası normal yazıyordu 5 ayda 4 kiloda çok normal sen moralini bozma canım.bundan sonra ayda 2 kilo bile alsan 13 kilo ile bitirirsin işte gayet iyi hihoyyyt

sağol canım. Bencede normal kilom ben şiştiğimi düşünmüyorum ama ne bileyim ebe öyle dedi.. Sanırım saçmaladı naniknanik

selam kızlar biz bebişimle doktordan geldik kıpır kıpır kızım ultrasonda da 1 hafta önden gidiyor çokçok sağlıklı dedi doktorumuz kalbini beynini omurga kemiklerini küçücük parmacıklarını bile gösterdi kilosu 15 haftaya göre çok iyi 150 gr dedi dönüşte de sağlık ocağına uğrayıp kayıt yaptırdık 4.5 aylıkkın aşım vurulacak

X