2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

selam güzel anneler neler yapıyorsunuz bakalım bende yarına randevu aldım oğluşumu görmeye gideceğim yarın dayanamadım erken aldım ne yapayım çok özledim onuuuu

valla bilemiycem çok ters davranıyor ne dersem r-tersliyor haklısn bazı şeylerden mahrum kalıyorlar ama hayat bu değilki
benim tek istediğim bebeğime bişey olmasın sağsalim doğsun
ama o ne yapıyor zehir ediyor burnumdan getiriyor mesela sabah konuşmadı benimle kahvaltı yaptı ters ters baktı çıktı gitti
amannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

arkadasim erkeklerde duz mantik vardir sen simdi hamilemisin evet 9 ay sonra bebek dogar hepsi bu ama kadin oyle degil yok bebegi dusururmuyum, yok iyi besleniyormu, yok asagidami yukari ciktimi, agrim var bebek rahatsizmi, normalmi sezeryanmi derken biz kafayi yiyoruz ve kocalarimiz bu endiseli halimize anlam veremiyorlar onlara abarti geliyor belkide. sen sakin uzme kendini bebeginle konus annesi onun senin mutluluguna ihtiyaci var yerimseniben

selam kızlar.bayram bitti burası yine şenlenmiş ne güzel.
ben bugün kızımı göreceğim.yeni doktorumuza gidiyoruz.çok özledim.benim gibi doktora gidecek arkadaşlar güzel haberlerle mutlu gelin inşallah.
hepinizi çok öpüyorum.

merhaba kızlar. uzun zamandır bende giremiyodum. inşallah hepiniz ve bebekleriniz iyidir. benimde bir oğluşum olacak inşallah. beni de ekleyin.

kızlar bende arife günü rahatsızlandım.gece 3de acile gitmek zorunda kaldık.midemde bir ağrı..nefesim kesildi resmen....hemen hastaneye gittik..bebeğime bakıldı çok şükür iyiydi. bir şurup ve ağrı kesici yazdı doktor..şurubu içtim..üstüne nane limon kaynatıp içtim..uyudum..sabah uyandığımda geçmişti..çok kötü bir geceydi..mide krampı sanırım.

kızlar bende arife günü rahatsızlandım.gece 3de acile gitmek zorunda kaldık.midemde bir ağrı..nefesim kesildi resmen....hemen hastaneye gittik..bebeğime bakıldı çok şükür iyiydi. bir şurup ve ağrı kesici yazdı doktor..şurubu içtim..üstüne nane limon kaynatıp içtim..uyudum..sabah uyandığımda geçmişti..çok kötü bir geceydi..mide krampı sanırım.

geçmiş olsun canım hamileyken her ağrı sancıdan korkuyoruz ve bu ağrı ve sancıların birçoğu hamilelikten kaynaklanıyormuş ama doktora gittiğin iyi olmuş

ben geldiim. çok şükür iyiymiş kızım. en son bayramdan önceki hafta sancılanınca gitmiştim ya bu sefer azcık endişeli gittim ama rahatladım. 20 gün sonra gideceğim bir daha. doktorum hala yürüyüşe izin vermiyor, sancın olursa prolutona devam dedi ama şükür sancım olmadı tekrar. birde orda bir kadın vardı dikişlerini aldırmaya gelmiş ama bebeği ölmüş çok üzüldüm. Rabbim sağ salim kavuşmayı nasip etsin yavrularımıza.

ben geldiim. çok şükür iyiymiş kızım. en son bayramdan önceki hafta sancılanınca gitmiştim ya bu sefer azcık endişeli gittim ama rahatladım. 20 gün sonra gideceğim bir daha. doktorum hala yürüyüşe izin vermiyor, sancın olursa prolutona devam dedi ama şükür sancım olmadı tekrar. birde orda bir kadın vardı dikişlerini aldırmaya gelmiş ama bebeği ölmüş çok üzüldüm. Rabbim sağ salim kavuşmayı nasip etsin yavrularımıza.

gözün aydın canımmm :) bende çarşamba günü gidicem 4lü test için işallah iyi geçer:nazar:

valla bilemiycem çok ters davranıyor ne dersem r-tersliyor haklısn bazı şeylerden mahrum kalıyorlar ama hayat bu değilki
benim tek istediğim bebeğime bişey olmasın sağsalim doğsun
ama o ne yapıyor zehir ediyor burnumdan getiriyor mesela sabah konuşmadı benimle kahvaltı yaptı ters ters baktı çıktı gitti
amannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

canim ben seni cok iyi anliyorum,eslerimiz bizim eskisi gibi oldugumuzu dusunuyor yada oyle olmamizi bekliyor, gecen gun cok is yapmistim hic yardim etmeyip aksama kadar uyudugu halde kalktiginda koltukta yatiyordum kalktim off belim felan diye birkac kere soylendim belim agriyo felan dedim bir bagirdi bana oflayip puflayip durma be ne var ikide birde belim belim diye ama nasil bagirdi cok zoruma gitti, sonra dondu ogluma bagirdi bende salterler atti tabi elimdeki kumandayi duvara firlattim parcalandi, bu iyice sinirlendi hakaret etmeye basladi bu sefer masanin ustundeki susleri yere carpip kirmaya basladim resmen sinir krizi gecirtti adam bana hicbirsey olmamis gibi yemegini yedi kalkti o aradan birkac saat gecti ozur diliyor affet beni diye kivraniyor , anlamiyor halimden hamilelik nasil birsey bilmiyor tabi aman ne ilgisini ne baska birsey beklemiyorum bende ondan

canim ben seni cok iyi anliyorum,eslerimiz bizim eskisi gibi oldugumuzu dusunuyor yada oyle olmamizi bekliyor, gecen gun cok is yapmistim hic yardim etmeyip aksama kadar uyudugu halde kalktiginda koltukta yatiyordum kalktim off belim felan diye birkac kere soylendim belim agriyo felan dedim bir bagirdi bana oflayip puflayip durma be ne var ikide birde belim belim diye ama nasil bagirdi cok zoruma gitti, sonra dondu ogluma bagirdi bende salterler atti tabi elimdeki kumandayi duvara firlattim parcalandi, bu iyice sinirlendi hakaret etmeye basladi bu sefer masanin ustundeki susleri yere carpip kirmaya basladim resmen sinir krizi gecirtti adam bana hicbirsey olmamis gibi yemegini yedi kalkti o aradan birkac saat gecti ozur diliyor affet beni diye kivraniyor , anlamiyor halimden hamilelik nasil birsey bilmiyor tabi aman ne ilgisini ne baska birsey beklemiyorum bende ondan

Nazancım inan çok üzüldüm bu duruma...Nasıl oluyor da bu kadar duyarsız olabiliyor ki hamile olan eşine...
Belki sinirsiz bir zamanında konuşmayı denesen, hareketlerinin seni ne kadar kırdığını falan söylesen seni daha fazla anlayabilir..
Hiç denedin mi canım bunu...

Canım çok üzüldüm yaaaaaaaa bırak hamile olmayı normalde insan kaldıramaz böyle bişeyi işallah son olur canım hamilelikte stres bebeği çok kötü etkiliyomuş :KK43:

amin canım.rabbim kimseye yaşatmasın acısını.
güzel haberler almışsın ne güzel.inşallah herşey düzelir.bence kızımın arkadaşıda güçlü olucak sağsağlim doğucak annesi.

bizde doktordan geldik.yrni kadın doktorumuz bizi çok beğendi.herşeyi çok güzelmiş ölçüleri haftası ve günü günü tutuyormuş.doktor teyzesini üzmemiş herşeyini kontrol edebilmiş.elevit verdi.3 lü test için kan verdik.illa yapmak istedi 3 lü testi.yarıdan seni aldığım için tüm kontrolleri yapayım dedi.yaşadığımız o kadar zor durumlardan sonra bu kadar sağlıklı olması ne kadar güzel.rabbime binlerce kes şükürler olsun.bacak boyunu falan ölçtü doktor uzun boylu olucak kızım herhalde.hepinize öpücükler gönderdi kızım. :asigim: hihoyyyt

canım üzüldüm ya.hep böylemidir eşin anlamadım.inşallah bir daha olmaz.bak bebişin büyüyor senin yaşadıklarını daha çok hissedecek artık o yüzden sende sinirlenme kendini ve bebişini üzme canım.rabbim sana yardımcı olur inşallah.

merhaba kızlar geçmiş bayramınız kutlu olsun
ya kimse beni özlememiş merk etmemiş yaaa
uzun süredir yoktum çünkü hastaydım aynı zamanda böbreklerimden taş ve kum düşürüyormuşum.çok korktum çünkü ilk hamişliğimdede yaşadım bu yüzdenböbreklerime kateter taktılar sorun takılan şey değil nasıl taktıkları.hiç uyuşturmadan idrar yolunuzdan soktukları kocamn metal bir boru vasıtasıyla böbreğinize yerleştiriyorlar.bu yüzden çok korkuyorum kızlar ayı acıları yaşamaktan moralim sıfır yani anlayacağınız.

che üzülme yalnız değilsin benimkide yapıyo onlar bu yeni halimize pek alışamıyorlar hani bir söz var 'erkek karısını sağken severmiş'diye yani sağlam ve diriyken.aynen öyle ama hiç takma mecbur alışacaklar çünkü bu bebişn babası olmak öyle kolay değil:emir_bebek::nazar:

doktordan dönenler güzel haberlerle dönmüş ne güzel. bebeğini kaybeden bayana da çok üzüldüm. onun izlerinin hala gözetilmesi de ayrı acı veriyor olmalı:KK43:((

nazan durumun beni üzdü. evlilikte sevgiden daha da önemlisi saygı gibi geliyo bana. aman dikkat edin kendinize. eşinin özür dilemesi de birşeydir ama anlıyorum kırdıktan sonra hiçbir anlamı kalmıyo bu çırpınışların. keşke zaman herşeyi daha da yenilese ama ne yazıkki insanlar zaman içinde neyin daha önemli olduğunu unutuveriyo... en yakınına zarar verebiliyo...

X