2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran.............13 Mart
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
zakkum6644...................14 Mayıs.............1 Nisan..........cinsiyet.....Kız
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan
esranur-akyol.........................?.......................?.........cinsiyet..........Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
:nazar: 16 erkek :nazar: 25 kız :nazar: Yokmu arttıran?

.....pembiş.....zakkum6644-kızınız
..........deniz bayhan.....kozet-oğlunuz
uğurlu gelsin canlarım.....

iyi akşamlar kızlar. öncelikle bukete,enele ve çerezciğime çok teşekkürler iyi dilekleri için. kızlar sizler 3lü test yaptırdınız mı? drum ikili testin olumlu cıktığı durunlarda çoğu dr 3lüye gerek görmez yanıltabilir dedi. o yüzden gelecek ay detaylı ultrasonografi ile bebişin organlarını tek tek inceleyeceğimizi söyledi. bunun yanında bana bir demir hapı verdi. zaten bir de eleviti kullanıyodum. siz neler kullanıyosunuz? kalsiyum ya da omega 3 takviyesi alıyor musunuz?

pembişim canım benim. Bana doktor 2'liye gerek yok, 3'lü test yapalım demişti. Sadece 3'lü yaptık. Ben sadece elevit kullanıyorum. Başka ilaç vermedi.

kızlar iyi akşamlar....bende tatil nedeniyle 9 gün evdeyim.....yani genelde......bakayım dedim kızlar ne yapıyor...yemek sonrası rehavet iyice çökmeden...haberler güzel yeni bebiş haberleri gelmiş Allah hepinize sağlıklıca kucağınıza almayı nasip ettirsin bebişlerinizi....

sağol buketciğim. darısı belli olmayanların başına:) tarihlerim değişti kesin olarak. gelişimine göre 13 mart doğum zamanın dedi doktor. yani 6 haziran- 13 mart:)

bu arada ben 2 test yaptırdım ama 3 lü de yapıldı. sonucu almadım daha.bence de gerek yok ama döner sermayeyle alakalı sanırım bu işler:) aman sağlıklı olsun da kan veririm ben:)

herkese iyi akşamlar kızlar.öğlen eşimle gezmeye kemeraltına gittik.alışveriş yaptık.bugün dışarıda canım ne çektiyse zararlı olanlar hariç yedim.bizim kızdan hiç ses yok herhalde yerinden çok memnun.
kozatcim oğlun hayırlı olsun.adaş çıktık seninle benim adım da hayriye.memnun oldum.
çerezcim neredeyse tüm tatilde evde olacağım.
nazancım bu çarpıntıları doktoruna bi sorsana bende merak ettim şimdi.ilk hamilleliğinde olmuşmuydu?

size komik birşey anlatayım.bugün postaneler açıkmış.kemeraltındaki postaneye gittik sıra beklerken bi bayanı gördüm.fazla ayakta duramadı oturucam ben dedi.yanınada ben oturdum.karnı o kadar büyüktüki aylık gibi.bende sizin kaç aylık dedim.kızda neyim dedi.bende hamile değilmisiniz dedim.kızda hayır evli bile değilim dedi.pot kırmış oldum.babasıyla gelmiş yanındaki babasıymış.ama sonra gülmekten öldüm.eşimde bana sen iyice hamile moduna girdin herkes senin gibimi olmalı diyoo.ama gül gül öldüm.genç kızmış daha o kadar büyük göbek görmedim.yanlarından bile hamile gibiydi.ne yapayım dimi ama .

herkese iyi akşamlar kızlar.öğlen eşimle gezmeye kemeraltına gittik.alışveriş yaptık.bugün dışarıda canım ne çektiyse zararlı olanlar hariç yedim.bizim kızdan hiç ses yok herhalde yerinden çok memnun.
kozatcim oğlun hayırlı olsun.adaş çıktık seninle benim adım da hayriye.memnun oldum.
nazancım bu çarpıntıları doktoruna bi sorsana bende merak ettim şimdi.ilk hamilleliğinde olmuşmuydu?

size komik birşey anlatayım.bugün postaneler açıkmış.kemeraltındaki postaneye gittik sıra beklerken bi bayanı gördüm.fazla ayakta duramadı oturucam ben dedi.yanınada ben oturdum.karnı o kadar büyüktüki aylık gibi.bende sizin kaç aylık dedim.kızda neyim dedi.bende hamile değilmisiniz dedim.kızda hayır evli bile değilim dedi.pot kırmış oldum.babasıyla gelmiş yanındaki babasıymış.ama sonra gülmekten öldüm.eşimde bana sen iyice hamile moduna girdin herkes senin gibimi olmalı diyoo.ama gül gül öldüm.genç kızmış daha o kadar büyük göbek görmedim.yanlarından bile hamile gibiydi.ne yapayım dimi ama .

çok güldüm valla ben dışarı her çıktığımda yanımdkilere sürekli şu hamile bak bu da hamile diyip duruyorum durumumuz itibariyle dikkatimizi çekiolar sen şimdi kemeraltına gittik deyince çok özendim çok severim de bn izmiri özellikle orda alışveriş yapmayı....peki bebişede başladınmı bişeyler almaya

iyi akşamlar kızlar. öncelikle bukete,enele ve çerezciğime çok teşekkürler iyi dilekleri için. kızlar sizler 3lü test yaptırdınız mı? drum ikili testin olumlu cıktığı durunlarda çoğu dr 3lüye gerek görmez yanıltabilir dedi. o yüzden gelecek ay detaylı ultrasonografi ile bebişin organlarını tek tek inceleyeceğimizi söyledi. bunun yanında bana bir demir hapı verdi. zaten bir de eleviti kullanıyodum. siz neler kullanıyosunuz? kalsiyum ya da omega 3 takviyesi alıyor musunuz?

bana dr. elevit ve gynoferrosanol verdi, o da kan içinmiş, eleviti içmeyi hiç sevmiyorum, çok büyük, bölüyorum öyle içiyorum bazen:)

Ben de memnun oldum:))

çok güldüm valla ben dışarı her çıktığımda yanımdkilere sürekli şu hamile bak bu da hamile diyip duruyorum durumumuz itibariyle dikkatimizi çekiolar sen şimdi kemeraltına gittik deyince çok özendim çok severim de bn izmiri özellikle orda alışveriş yapmayı....peki bebişede başladınmı bişeyler almaya

bebişe birşey almadım canım.cuma günü sadece hastane çıkış seti almıştım.7 aylık olunca alıcaz.eşim öyle istiyor bende kırmıyorum.bebişim sağlıklı olsunda ben ona bir günde herşeyi alırım.
bu arada kızlar ben yatsam iyi olucak eğer daha fazla durursam evde ne var ne yok yiyeceğim ve sonrada gece mide ağrısından duramayacağım.herkese iyi geceler.

kızlar farkındamısınız bu sene nakadar çok hamile bayan var resmen nivus patlaması var arkadaşıma dedimki sanki herkes sözleşmiş gibi bilseydim bu sene ertelerdim bebek işini buneya kime baksam hamile helebide karnı burnunda olanları görünce içim acıyor sonra aklıma geliyor azbi zaman sonra bende o şekilde olucam hamilelik hemtatlı hemde zahmetli kızlar allah yardımcımız olsun allah isteyen herkese versin

kızlar farkındamısınız bu sene nakadar çok hamile bayan var resmen nivus patlaması var arkadaşıma dedimki sanki herkes sözleşmiş gibi bilseydim bu sene ertelerdim bebek işini buneya kime baksam hamile helebide karnı burnunda olanları görünce içim acıyor sonra aklıma geliyor azbi zaman sonra bende o şekilde olucam hamilelik hemtatlı hemde zahmetli kızlar allah yardımcımız olsun allah isteyen herkese versin

bu sene sende hamilesin oyuzden hep hamile ınsanlar dıkkatıni cekıyor sırnaşık şey doğanın dengesi ne eksik ne fazla düzenli gidiyor bence :jeyyar: hem ben cok memnunum yalnız olmadıgıma etrafımda hamıle gördukce daha mutlu oluom :dance:

iyi aksamlar kizlar, ben jerseye sinir oluyorum ya bu aralar en cokda esime hep gozumun onunde o oldugu icin belkide, mesela az once baktim findik, fistik , ceviz ne varsa koca bir tabak yapmis , bende mahsusdan dedimki benim icinmi hazirladin:) iyi bir kahkaha atti sonra aldi onune catir cutur yiyor, bana yokmu dedim yine yemek istiyosan gel ye diyor ama umrunda degil :mymeka:, varya gicik oluyorum ya offfff herseyden nem kapiyorum

iyi aksamlar kizlar, ben jerseye sinir oluyorum ya bu aralar en cokda esime hep gozumun onunde o oldugu icin belkide, mesela az once baktim findik, fistik , ceviz ne varsa koca bir tabak yapmis , bende mahsusdan dedimki benim icinmi hazirladin:) iyi bir kahkaha atti sonra aldi onune catir cutur yiyor, bana yokmu dedim yine yemek istiyosan gel ye diyor ama umrunda degil :mymeka:, varya gicik oluyorum ya offfff herseyden nem kapiyorum

normal canim merak etme zaten duygusal bi dönemdesin ve haliyle esin seninle daha cok ilgikensin istiyosun insan hamileyken daha bi nazlanmak istkiyor ama nerdee bazen hic umurlarinda olmuyor gercekten ama yapcak bisey yok bizi anlamalarini bekleyemeyiz sonucta bunu bizden baskasi anlayamaz yani hamilelik psikolojisini.benimde esim sinir ediyor beni bazen ben bu hamilelgigimde cok bitkinim hic bisey yapamiyorum yapsamda zorla mecburuyetten elimde olsa yatakdan hic cikiycam esimde gelmis bana yok anlarin isyerinde bi kadin varmisda 8 aylik ( öyle dediydi heralde yalan olmasin) hamileymisde ise gelyomus geldde gicik olma banane senin isyerindeki kadindan bende dedim beni baskalari ilgilendirmiyo benim bünyem baska ben böyleyim yani böyle iste heralde cok ince düsünüyoruz biz hem kadin oldugumuz hemde hamile oldugumnuz icin takmaya degmez ama bosverrrr:lepi:

normal canim merak etme zaten duygusal bi dönemdesin ve haliyle esin seninle daha cok ilgikensin istiyosun insan hamileyken daha bi nazlanmak istkiyor ama nerdee bazen hic umurlarinda olmuyor gercekten ama yapcak bisey yok bizi anlamalarini bekleyemeyiz sonucta bunu bizden baskasi anlayamaz yani hamilelik psikolojisini.benimde esim sinir ediyor beni bazen ben bu hamilelgigimde cok bitkinim hic bisey yapamiyorum yapsamda zorla mecburuyetten elimde olsa yatakdan hic cikiycam esimde gelmis bana yok anlarin isyerinde bi kadin varmisda 8 aylik ( öyle dediydi heralde yalan olmasin) hamileymisde ise gelyomus geldde gicik olma banane senin isyerindeki kadindan bende dedim beni baskalari ilgilendirmiyo benim bünyem baska ben böyleyim yani böyle iste heralde cok ince düsünüyoruz biz hem kadin oldugumuz hemde hamile oldugumnuz icin takmaya degmez ama bosverrrr:lepi:

evet canim haklisin, nazlamayi, ustumuze dusmlerini istiyoruz, cevremdede gorunce benimki yapmayinca moralim bozuluyor ya, onlar evlat vercekte, ben kapi tokmagimi vercem adamin kucagina:çok üzgünüm: butun sikintiyi biz cekiyoruz bari biraz simartsinlar ne var yani amannnn bizde kendi kendimizi simartiriz-tatlicadiarzu-

günaydın arkadaşlar,
kimse yok herkes bayrama bi yerlere kaçmış sanırım. bizde gidecektik ama geçen haftaki sancılanmadan sonra dr. gitme dedi. bizde ev kuşuyuz bayramda. karnım acıktı benimde, kimsede yok bişeyler yiyeyim bari cokacimcoookcokacimcoook

bende burdayım canım..günaydınn:Şeniz:
chee de buralarddaydı..
niloşcum hamilelik her bayanın hakkı..o yüzden ben sinir olmuyorum..aksine seviniyorum..ki hamile kalabilmiş diye..

günaydın güzeller, ya okudukça eğleniyorum yazılardan. bazen benim eşim de bişeyler yiyo, ama huyudur, bazen unutabiliyo hamileliğimi. öyle nazlanmadım da alışmadı yani bu duruma. ama keşke daha hassas olsaydım:KK43: artık son aylara hakkımı saklıyorum hareketlerim kısıtlandığında herşeyi ona yaptırırım:) şimdi evi bile süpürmüyorum. ablam ve kuzenim geldiklerinde bazen de eşim yapıyolar:)

slm kızlar üzülmeyin yaa onların anlamasını da beklemeyin bence...çok şükür benimki öyle değil..dr bana dikkatli ol sakın ağır kaldırma ve temizliği başkasına yaptır dedi en son gittiğimde...bunu duyan eşim elimi neye atsam kzıyor..napıyoooosuuuuun diye bir çıkışıyor.sonra alıyor eline süpürgeyi bezi ohh bende rahat ediyorumkaydirigubbakcemile3 benimki ilk ve bizimki baba olmaya çok meraklıydı..evlendiğimizden beri baba olma düşüncesi onu çok heyecanandırırdı...o yüzden durmadan göbeğimi öpüyor konuşuyor..kızzzzııııımm nasılsın anneni üzme diyor...kafamçokkarıştı bizim göbek açıkta geziyoruz yani:eek:

X