2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydin kizlarrr, bende doktora rusvet versem aceba esine is yaptirma, kiymetini bil dermiki, yoksa bizim doktor calisabildigin kadar calis aktif ol diyodakaydirigubbakcemile3

gunaydin kizlarrr, bende doktora rusvet versem aceba esine is yaptirma, kiymetini bil dermiki, yoksa bizim doktor calisabildigin kadar calis aktif ol diyodakaydirigubbakcemile3

:dance::dance::dance::dance:
iyi fikir aslında..
biraz dinlensin,psikolojik olarak rahatlasın dese de olur nazancım:lepi:

Selamlar.Kızlar nasılsınız?Ben bu gece karnıma giren kramplarla uyandım.Hamile kalmadan önce irritabl barsak sendromu geçirmiştim.Yine aynı sıkıntılarım başgösterdi hem de bir anda.16 haftalık olduk.Şu güne kadar hiç bir şikayetim olmamıştı.Dün biraz ağır yemekler tükettim.Böyle olacağını bilseydim yer miydim hay kafam.Neyse bu sabah dayanamadın acile gittik.bebiş çok şükür iyi.Dr. bana bir şurup verdi dufllin diye hiç kullanan oldu mu aranızda?

Selamlar.Kızlar nasılsınız?Ben bu gece karnıma giren kramplarla uyandım.Hamile kalmadan önce irritabl barsak sendromu geçirmiştim.Yine aynı sıkıntılarım başgösterdi hem de bir anda.16 haftalık olduk.Şu güne kadar hiç bir şikayetim olmamıştı.Dün biraz ağır yemekler tükettim.Böyle olacağını bilseydim yer miydim hay kafam.Neyse bu sabah dayanamadın acile gittik.bebiş çok şükür iyi.Dr. bana bir şurup verdi dufllin diye hiç kullanan oldu mu aranızda?

canim gecmis olsun, rahatsizsan biraz dikkat et yediklerine canimcim, hamilelikte tedavi zor oluyor

kizlar varya dun tartildim 3 kilo almisim 1 ay icinde:1shok: hamileligimin basindan beri 6 kilo almisim, ben oglumda toplam 13 kilo almistim bunda iki misli alicam galibakafamçokkarıştı

selam kızlar.
sarılale geçmiş olsun sanada canım.
bende üşütmüşüm.birkaç gündür gezersem olacağı bu.bende kronik faranjit var.boğazım berbat olmuş.burnum akıyor.konuşamıyorum şiş boğaz.allahtan bayram tatili 9 gün iyileşip öyle işe gideceğim.
bu arada benim bayan doktorum diyarbakıra taşındı.cuma günü yeni bir bayan doktora gidicem.bakalım o neler diyecek.eğer memnun kalırsam doğumu onda düşünüyorum.kuaförüm önerdi.onun 6 aylık oğlu var.maşallah beyaz tenli maviş gözlü bişey.rabbim özenerek yaratmış.bizimkilerde o kadar güzel olucak önce sağlık tabiki.

nazancım bende 2 kilo aldım.o kadar çok yiyorumki anlatamam.ama yinede boğazım şişti.benim kız içerde çok rahat herhalde hiç hissetmiyorum.sanki hamile değilim ne kadar enteresan oldu?

selam kızlar.
sarılale geçmiş olsun sanada canım.
bende üşütmüşüm.birkaç gündür gezersem olacağı bu.bende kronik faranjit var.boğazım berbat olmuş.burnum akıyor.konuşamıyorum şiş boğaz.allahtan bayram tatili 9 gün iyileşip öyle işe gideceğim.
bu arada benim bayan doktorum diyarbakıra taşındı.cuma günü yeni bir bayan doktora gidicem.bakalım o neler diyecek.eğer memnun kalırsam doğumu onda düşünüyorum.kuaförüm önerdi.onun 6 aylık oğlu var.maşallah beyaz tenli maviş gözlü bişey.rabbim özenerek yaratmış.bizimkilerde o kadar güzel olucak önce sağlık tabiki.

gecmis olsun canimmm, ama hic dikkat etmiyosunuz kendinize kizlar, herzamankinden iki kati ozen gosterin kendinize uzmeyin bizikaydirigubbakcemile, 2 kilo birsey degil hayatim ben 6 kilo almisim ya ama Allahtan zayifim zaten biraz kilo almak istiyordum, dogumdan sonra birkac kilosu kalsada olur suan 52 kilo olmusum 46yla baslamistim hayirlisi bakalim 62-63 le dogum yapsam super olur:dance:

gecmis olsun canimmm, ama hic dikkat etmiyosunuz kendinize kizlar, herzamankinden iki kati ozen gosterin kendinize uzmeyin bizikaydirigubbakcemile, 2 kilo birsey degil hayatim ben 6 kilo almisim ya ama Allahtan zayifim zaten biraz kilo almak istiyordum, dogumdan sonra birkac kilosu kalsada olur suan 52 kilo olmusum 46yla baslamistim hayirlisi bakalim 62-63 le dogum yapsam super olur:dance:

canım benim kronik faranjit ağustosun ortasında bile ben böyle oluyorum.boğazımda hep ödem var,geçmiyor işte.neler yaptık.10sene iğneler tadaviler en sonunda amerika mastır yapan bir doktor geçmeyecek artık.dikkat edeceksin,ne soğuk ne sıcak ılık içeceksin.fazla konuşmayacaksın,tozlu ortamlarda durmayacaksın dedi.ne yapalım yinede oluyor.

bende 52 kiloyum şu anda canım.doğumdan sonra biraz kalsın istiyorum bende bakalım hayırlısı.

ben henüz kilo almamışım..
hala 70 kiloyum..
ama göbeğim çıktı,gerçi vardı da diğer bebekten kalmıştı..
görümcemle aramızda 3 hafta var o da daha şimdiden 4 kilo almış..dün akşam bana nasıl aynı kilonda kaldın diyor.
bilmiyorumki anlamadım bende dedim..

Kızlar başıma gelenleri sormayın...
Bayram temizliği yapayım diye kalktım kondum sanki bayramda gelecek Allahın bir kulu var gibi..Napayım konu komşu temizlik yapınca özendim eski günlerim geldi aklıma..Neyse bir güzel başladım..Oturma odamızın camını sildim.Perdeyi takmaya komşuyu çağırdım onu beklerken güneşliği takıvereyim dedim taktım korka korka olsa da..Neyse o gelince tülü takıverdi sağolsun..O gidince bi baktım tülü güneşliğin olduğu yere takmış...Haydeeee....Baştan tekrar çıkardım bir daha da seslenemedim kendim takayım dedim...Zar zor da olsa taktım tam inecem ayağım perdeye takıldı paldır küldür düştüm..Allahtan kötü bir düşüş olmadı koltuğun üstünde buldum kendimi..Tabii ben düşerken korniş de düştü...Sinirden oturup ağladım..Şimdi her yer her yerde oturdum pc başına eşimin gelmesini bekliyorum..Bütün iş yapma hevesim de kaçtı..Offf off...İnsanın hamileyken yanında annesinin olmaması ne zor.....

MTS canım geçmiş olsun, ama dikkat et canım bırak temizliği falan. hele cam silme perde asma artık bizden geçti :) uzanmak sakıncalıymış gebelikte. eşini bekle hiç bişey yapma.
biz normalde evde olmayacaktık ama dr. yat deyince evde olacağız ama ev hiç bayram öncesi ev gibi değil. eşim zaten yaptırmıyor dr. da yapma dedi. yarın o yapacak tabii cam silme falan yok işin içinde. neyse bu senelikde böyle olsun, bebişlerimiz için dağınıklığıda alıştık.

Ya canım öyle de işe insan dayanamıyor şöyle ev mis gibi pırıl pırıl olsun misler koksun istiyor..Napayım bekliyorum artık...

istemez mi hiç. bende çok rahatsızım durumdan ama azcık kıpırdansam rahatsız oluyorum o yüzden bıraktım herşeyi. hiç tahmin etmezdim ama temizlik yapmayı özledim.

Kızlar başıma gelenleri sormayın...
Bayram temizliği yapayım diye kalktım kondum sanki bayramda gelecek Allahın bir kulu var gibi..Napayım konu komşu temizlik yapınca özendim eski günlerim geldi aklıma..Neyse bir güzel başladım..Oturma odamızın camını sildim.Perdeyi takmaya komşuyu çağırdım onu beklerken güneşliği takıvereyim dedim taktım korka korka olsa da..Neyse o gelince tülü takıverdi sağolsun..O gidince bi baktım tülü güneşliğin olduğu yere takmış...Haydeeee....Baştan tekrar çıkardım bir daha da seslenemedim kendim takayım dedim...Zar zor da olsa taktım tam inecem ayağım perdeye takıldı paldır küldür düştüm..Allahtan kötü bir düşüş olmadı koltuğun üstünde buldum kendimi..Tabii ben düşerken korniş de düştü...Sinirden oturup ağladım..Şimdi her yer her yerde oturdum pc başına eşimin gelmesini bekliyorum..Bütün iş yapma hevesim de kaçtı..Offf off...İnsanın hamileyken yanında annesinin olmaması ne zor.....

çok geçmiş olsun cnm Allah korumuş valla bosver gelen giden sana kusur bulmaz hamilesın sonucta dikkat et kendine bende yavas yavas yapabılecgım ıslerımı yaptım Annem saolsun geldı camlarımı sıldi eşimde halıları fırçalıcek kaydirigubbakcemile3 bende dolapları sıldım bitti işlerım sayılır :icecream:

İşte böyle yazıyorsunuz ya annem şu işimi yaptı bu işimi yaptı o kadar kötü oluyprum kii...İnsan kaç yaşında olursa olsun annesini yanında istiyor hep...

İşte böyle yazıyorsunuz ya annem şu işimi yaptı bu işimi yaptı o kadar kötü oluyprum kii...İnsan kaç yaşında olursa olsun annesini yanında istiyor hep...[/QU

haklısın benımde annemden baska hiçbir destegım yok Allah eksikliklerını göstermesın ..

Amin canım...Neyse ya benden uzakta da olsa yaşıyor olduklarını nefes aldıklarını bilmek de şükretmek için en güzel sebep....

mts canım dikkatli ol.boşver ben camları bayramdan sonra kadın alıcam ona yaptırıcam.bende size komik birşey anlatayım.hamileliğimin başından beri temizlik yapmıyorum.çamaşırları açık renklileri makineye atmıştım yıkadım sanmışım.eşime dedimki makinedekileri al as içinde kala kal koktu.asmış oda canım.birde baktım ki yıkamamışım çamaşırları.hemen aldım yıkamaya attım.
allahtan evin içine tele asıyorum çamaşırları.bide üstlerine yumoşun parfümü var onu sıkıyorum bendekide akıl işte.:roflol: kaydirigubbakcemile3

X