2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar valla eşimle 6 buçukta uynadım midem kazınıyordu yiyip tekrar yattım şimdi uyandım brunch yapıyorumkaydirigubbakcemile3

günaydin kizlar biz kalkdik kalkmasinada evde ekmek bitmis yaa yakinlardada alcak yer yok gidip almaya üseniyom meyve yiyom bende yerimseniben

tünaydin güzeller..
zakkum kizin hayirli olsun canim.. :ecrin_bebek:
enelcim bugün haftason evdesin galiba dimi.. özlüyoruz seni ..:1hug:

ben bugün daha iyiyim cok sükür.. dedigin gibi bi kac gündür mandalina yiyorum.. dün biraz daha cogalttim, ise yaradi sanki
:teytey:

gunaydin kizlarbizde kahvaltimizi yaptik alisverise gitmek icin babamizin kalkmasini bekliyoruz , sabah sabah yine carpintim var uffff zor nefes aliyorum yaa

Herkese günaydınnnn, bebişlerimizi aç bırakmayalım:) ben kalkar kalkmaz acıkırım, kahvaltıda da doymam açıkcası ev yemekleri beni mutlu eder:)

bu arada doktorum perşembe günü gittiğimde magnezyum için suda eritileni önerdi içemediğimi söyledim ama. günlük ihtiyacımı ancak bu şekilde karşılarmışım. bu arada kasılmaları, krampları önlediği gibi kronik başağrılarını da önlüyo. ama 8. ayda kesmek gerekiyomuş çünkü doğum sancılarını hissetmemizi engelleyebiliyomuş. aklımızda olsun dedim. bu arada elevit e devam ediyorum. demir kalsiyum hapı vermedi. 3 lü testten sonra mı verecek acaba?

nazancim kahve falanda carpinti yapar... kahve iciyormusun??

çok doğru söylüyosun. çarpıntınız varsa kesinlikle siyah çay ve kahveden uzak durun. ben çok açık ve şekersiz cay içerim buna rağmen bir gun fena çarpıntm oldu. kaşbim duracak sandım. çok dikkat edelim lütfen...a.s

selam kızlar..benim mide bulantım geçmedi ya.benim gibi olan var mı?hem de mide yanmam da var. doktor yanma için ilaç verdi oda istifra ettiriyor.yemek eziyet oldu.ne zman keyfini sürcem ya hamileliğin

selam kızlar..benim mide bulantım geçmedi ya.benim gibi olan var mı?hem de mide yanmam da var. doktor yanma için ilaç verdi oda istifra ettiriyor.yemek eziyet oldu.ne zman keyfini sürcem ya hamileliğin

canım ben hiç çıkarmadım ama mide ekşimesi vardı bende. grisini ye bolca, normal susamlı falan yeme, tıka basa doyurma karnını, yağlı, bol nişastalı da yeme..cokacimcoook

Arkadaşlar, benimkinin cinsiyeti belli oldu, hatta 2 hafta oldu dr. söyleyeli ama belki değişir diye düşünüp yazmamıştım, ama dr. dün de erkek dedi. Zaten bir oğlum vardı, kız olmasını çok istiyordum, içime de öyle doğuyordu ama demek ki böylesi benim için hayırlıymış.İsmim de Hayriye.

bende senin gibiyim hayatim.benimde 15 hafta oldu resmen sürünüyorum.bu benim ilk hamileligim degil diger hamileliklerimde bulanti,agri hic bir sey bilmiyordum.bu sefer ki cok degisik bazi günler hic kalkamiyorum bile.Allahim bu iskence ne zaman bitecek bende cok merak ediyorum.

Arkadaşlar, benimkinin cinsiyeti belli oldu, hatta 2 hafta oldu dr. söyleyeli ama belki değişir diye düşünüp yazmamıştım, ama dr. dün de erkek dedi. Zaten bir oğlum vardı, kız olmasını çok istiyordum, içime de öyle doğuyordu ama demek ki böylesi benim için hayırlıymış.İsmim de Hayriye.

ne kadar cok arkadas bebeklerinin cinsiyetini simdiden biliyorlar cok sasiriyorum.benim daha en ufak fikrim bile yok,zaten doktorum da bu tip konulara hic önem vermeyen birisi.ilk hamileligimde oglum dogana kadar cinsiyetinden haberimiz olmadi.kizimda ise 22.haftada ögrendim.simdikinde de 15 hafta oldu daha haberim yok.burada o tip seylerle pek ilgilenmiyorlar.bebek sagliklimi tek tek ölcümlerini yapip gerisini bos veriyorlar.hem önemli olan saglikli olmalari degilmi?cinsiyeti ne olursa olsun onlar bizim bebeklerimiz degil mi?kiz yada erkek diye daha mi cok sevecegiz.allah hayirli ve saglikli evlatler versim herkeze.

merhaba arkadaşlar benimde dün iftara yakın midem çok bulandı bide dün gece biraz ekmek arası yedim ve geçdi yattım sahura eşim çağırdığında midem felaketti yanma gaz ekşime hepside vardı çok feci olmuştum hayırlısıyla bidünyaya gelseler sağsalim

iyi akşamlar kızlar. öncelikle bukete,enele ve çerezciğime çok teşekkürler iyi dilekleri için. kızlar sizler 3lü test yaptırdınız mı? drum ikili testin olumlu cıktığı durunlarda çoğu dr 3lüye gerek görmez yanıltabilir dedi. o yüzden gelecek ay detaylı ultrasonografi ile bebişin organlarını tek tek inceleyeceğimizi söyledi. bunun yanında bana bir demir hapı verdi. zaten bir de eleviti kullanıyodum. siz neler kullanıyosunuz? kalsiyum ya da omega 3 takviyesi alıyor musunuz?

X