2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

gözünaydın canım. Maaşallah kızına.

nazancım geçmiş olsun
adayadayı kızına hiç bişey olmıyacak sen içini ferah tut.

dün hamileliğimmin en kötü günüydü üşütmüşüm sanırım bütün gün kıvrandım dört aydır ilk defa istifra ettim çok kötüydü .aynı zamanda testim vardı doktora gitim. ben istifra ederken bebek etkilenmiş olmalıki ters takla atmıştı doktor etkilenmiş dedi bütün gün yattım çok kötüydüm ama bugün biraz daha iyiyim neyseki.

Günaydın canım. Çok şükür bak korkulacak bişey yokmuş. Ama naapalım en ufak bi ağrı-sancıda hemen endişeleniyoruz dimi.

bavsecim geçmiş olsun canım. Ihlamur iç canım iyi gelir. Kıyamam.

nazancım,adayadayı canlarım geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın ikinizede ..Dikkat edin Allah hepimizi korusun her türlü felaketten,kazadan,kem gözlerden,hastalıklardan.......

dün yazmadım kızlar okudum ama vaktim olmadı...
öncelikle XNAZANX ve ADAYADAYI na çooook geçmiş olsun diyorum:çok üzgünüm:
ÖYKÜBEBEK canım kendini üzme öyle insanlar yüzünden...aslında aynısı benim başıma gelse bende ağlardım sabaha kadar...hem eşimi acaip kıskanıyorum paylaşamıyorum hem böyle olaylara gelememmmm.....
geçen senede ben ağlamıştım...bizimkinin üni den bir sınıf arkadaşı buna fena takıkmış..teklif falan etmiş kaç kez,eşim kabul etmeyeince tirpler falan...neyse geçen sene msn sini bulmuş eklemiş bizimkide kabul etmiş.duyduğuma göre evlenmişsin demiş başta inanmamış..resim yolla ozaman demiş,eşimde hemen yollamış...eşin güzelmiş demiş kız artık...benimkide benim karım güzeldir demiş.sonra geldi bunu bana anlattı..azönce böyle oldu diye..iyi niyetinden..bende kıza kılım zaten...nasıl eklersin nasıl onunla konuşursun diye ağla ağla(bende fazlayım biliyorum ama paylaşamam valla) adam yemin ediyor evlendiğimi söylemek için ekledim diye...neyse biz kadınlar böyleyiz işte:mymeka:

kasıklardaki ağrı bende de çok var yaaa...neyseki önemli dğeilmiş hekaydirigubbakcemile5 biz kadınların ne çok derdi var dimi yaa...bu arada ben 17.haftadayım ama bebişi hissetmedim daha:CüvCüv:bide sabah göbek yok gece 6 aylık gibibenneyaptımki gazdan deniyor ama o kadr da olurmu yaaa....:uhm:

kusura bakmayın ben çok konuştum güzel bir gün bizlerle ve bebişlerimizle olsun

bavse geçmiş olsun...kızlar ayaklara bele çokkk dikkat edin...hamileyken çok daha narin olunurmuş..biz kendimizi kendimiz koruyacağız....hamileyken ilaç almakta iyi değil malum...havalarda soğudu.ayaktan patik çorabı,üstünüzden hırkayı eksik etmeyin...

bebeğimin hareketlerini bu hafta daha net hissediyorum sol tarafımda ve göbeğimin hemen altında tepinip duruyo çok güzel bir duygu ya.

yok acıbiber daha kitaplara ben yönelemedim ..sadece hamilelik takibi için ablamda bir kitap vardı onu aldım internete ulaşamadığım zaman kitaba bakıyorum bir sorunum olduğunda...ama bebiş için hiç bakmadım...

Gunaydin,kizlar.Bir sey soracagim.Ben huggiesa uye oldum.Ve daha once burda numunelerden bahsedildi.Numune nasil alabilirim ve ucretli mi?
Simdiden tesekkurlera.s.

bebeğimin hareketlerini bu hafta daha net hissediyorum sol tarafımda ve göbeğimin hemen altında tepinip duruyo çok güzel bir duygu ya.

bavsecim ne güzel ya. Bende sabırsızlıkla bekliyorum ilk ne zaman hissedicem acaba. Senin kızınmı olacak acaba. Kız bebekler erken hareketlenirmiş öyle diyolar. Bakalım doğrumu.
Bu hafta bekliyorum bakalım.18-20 haftalar arası hissedersin dedi doktorum.

iletişim bölümüne giriyorsun canım ve numune istiyorum yazıyorsun.hayır ücretli değil.bana dün molfixten geldi 2 tanecik...

karının token uzan genellikle o zaman hareketleniyolar yavaş yavaş hisetmeye başlarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…