2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar yine fark attı. Bu fark kapanmaz artık sanırım. Mart ayı kız ayı oldu kabul ediyorum.

selam arkadaşlar.yazdıklarını okudum ama cevap yazmak için yetişemiyorum sohbetleriniz çok güzel.
adayadayı ve nazancım tekrar geçmiş olsun rabbim sizleride bizleride korusun.daha beterinden saklasın.diğer arkadaşlarda iyi sanırım.benim günlerim koşturmaca ile geçiyor.
iş yerim çok yoğun imza yetkilermiz ve kaşeler değişiyor.evede gelip hemen yemek bulaşık derken ben bitkin oluyorum.
bugün ilk hamiş kıyafetlerimi aldım.biz çok iyiyiz hepinize selam.allaha emanet olun.öpüyorum sizleri.

bursercim canım kadriye ile 3 gündür görüşemedim.son durumu nedir bilmiyorum canım.haber alırsam seni haberdar ederim.hoşçakal.

iyi geceler tatlı rüyalar sizlere.hafta sonları ancak yazışabileceğiz.

selam arkadaşlar.yazdıklarını okudum ama cevap yazmak için yetişemiyorum sohbetleriniz çok güzel.
adayadayı ve nazancım tekrar geçmiş olsun rabbim sizleride bizleride korusun.daha beterinden saklasın.diğer arkadaşlarda iyi sanırım.benim günlerim koşturmaca ile geçiyor.
iş yerim çok yoğun imza yetkilermiz ve kaşeler değişiyor.evede gelip hemen yemek bulaşık derken ben bitkin oluyorum.
bugün ilk hamiş kıyafetlerimi aldım.biz çok iyiyiz hepinize selam.allaha emanet olun.öpüyorum sizleri.

bursercim canım kadriye ile 3 gündür görüşemedim.son durumu nedir bilmiyorum canım.haber alırsam seni haberdar ederim.hoşçakal.

iyi geceler tatlı rüyalar sizlere.hafta sonları ancak yazışabileceğiz.

canim Allah kolaylik versin isin zor, kendini yinede cok yorma dikkat et kendine olurmu fistikim...

Kızlar yine fark attı. Bu fark kapanmaz artık sanırım. Mart ayı kız ayı oldu kabul ediyorum.

belli olmaz daha canimcim, listenin yarisindan fazlasi daha belli degil, gerci listenin yarisi adini yazdirdi bir daha ugramadi ama neyse yinede 1 aya kadar belli olur herseyhihoyyyt

belli olmaz daha canimcim, listenin yarisindan fazlasi daha belli degil, gerci listenin yarisi adini yazdirdi bir daha ugramadi ama neyse yinede 1 aya kadar belli olur herseyhihoyyyt

eve listenin çoğu kayıp. Belli başlı kişileriz şurda sohbet eden..
Ben yatıyorum iyi geceler canım görüşmek üzere. Şeniz

ben yine sizleri uyurken yakaladim sanirim :)))

adayadayi kizin hayirli olsun. Ben inaniyorum cok güzel bir kiz cocugu kucaklayacaksin...Allah ömrünü uzun etsin insallah.

nazancim aman dikkat böyle zamanlarda cok tehlikeli olabiliyor.walla ben cesaret edemiyorum dogrusu. tedbirli olmakta fayda var.

enel sana da kolay gelsin canim. insallah bayram tatili geliyor iyi bir dinlenirsiniz bebesinizle :)

Zakkumcim insallah sen de iyi haberlerle dönersin persembe günü. Allah gönlüne göre versin canim..

herkesi öptüm.Allaha emanet olun...
hayirli geceler...

günaydın hamişler NAzancım geçmiş olsun canım,Adayadayı hiç üzülüp kızını üzme canım herşey yoluna girer moralleri yüksek tutmalıyız.
sabah kabus gibiydi ilk defa istifra ettim korkunçtu evde temizlik yapan abla vardı o olmasa düşüp bayılırdım abla kaç aylık oldun sen bu nedir şimdi deyince koyverdim ağladım:çok üzgünüm: Allah bulantısı olup böyle istifra edenlere kolaylık versin acılarını dindirsin :Saruboceq:

günaydın güzel mart anneleri nasılsınız
keyifler nasıl bebeişler nasıl
bugün14. haftaya girdik
sol kasığımda acayip bir ağrı var neden bilmiyorum
bide göğüslerim küçülmüş gibi geldi bu gün bana
aslınmda adet günlerim büyümesi gerekiyordu ama olmadı neden acep

günaydın hamişler NAzancım geçmiş olsun canım,Adayadayı hiç üzülüp kızını üzme canım herşey yoluna girer moralleri yüksek tutmalıyız.
sabah kabus gibiydi ilk defa istifra ettim korkunçtu evde temizlik yapan abla vardı o olmasa düşüp bayılırdım abla kaç aylık oldun sen bu nedir şimdi deyince koyverdim ağladım:çok üzgünüm: Allah bulantısı olup böyle istifra edenlere kolaylık versin acılarını dindirsin :Saruboceq:

Günaydın lazanyacım. 3. ayın sonunda hormon seviyeleri en üst düzeye çıkıyormuş. Bulantın da o yüzdendir canım. Geçmiş olsun.

çok kötü yüm bugün ya sol kasığımda acayip bir ağrı var neden acaba ızlar bir fikri olan varmı

bugün14. haftaya girdik

Günaydın canım. Kasık ağrıları rahmin genişlemesinden dolayı oluyor diyolar. Benimde haala dönem dönem oluyor. Endişelenme emi geçer inşallah.

çok kötü yüm bugün ya sol kasığımda acayip bir ağrı var neden acaba ızlar bir fikri olan varmı

Canım ağrı seni çok rahatsız edecek durumda değilse bencede bebek büyüyor ondandır. Ama ağrıdan duramıyorum hareketlerimi kısıtlıyor diyorsan mutlaka doktorunu ara ve kontrole git içinde rahat eder düşünüp stres yapmakta iyi değil

günaydınnnnn annişlerrr nasılsınız bu gün dicem ağrılı olanlar var kızlr ihmal etmeyin eğer bişeyler hisediosanız hemen doktorları aramak lazım en net ve kesin bilgi onlardan gelir en minoset alsaydın canım sen minosette sakınca yok hamieler için ağrı oldumu kullanıla bilir çünkü umarım güzel bi gün bizi bekleeeerrr

günaydın arkadaşlar bizde şimdi doktordan geldik maşallah kızım kıpır kıpırdı doktor amcası resmini çekmedi önce :) doktor organlarını omuriliğini falan gösterdi çok sağlıklı dedi allah bozmasın sevinçten yerimde duramıyorum inş sağ salim kucağımıza aldığımız günleride göreceğiz :teytey::sm_cool:hihoyyytsositosositos

günaydın arkadaşlar bizde şimdi doktordan geldik maşallah kızım kıpır kıpırdı doktor amcası resmini çekmedi önce :) doktor organlarını omuriliğini falan gösterdi çok sağlıklı dedi allah bozmasın sevinçten yerimde duramıyorum inş sağ salim kucağımıza aldığımız günleride göreceğiz :teytey::sm_cool:hihoyyytsositosositos

Hayırlı olsun canım gözün aydın :nazar:

canlarım günaydın hepinize..
bende kasığımda ve bikini bölgemdeki sancı yüzünden dün hastaneye gittim.kendi doktorum olmadığından herhangi bir doktora göründüm..
dediğine göre bebek büyüdükçe mesaneye baskı yaparmış.o bölgedeki ağrının nedeni genel olarak oymuş.
ilerleyen dönemlerde daha fazla hissedeceksin o sancıyı dedi bana..

bugün14. haftaya girdik

canim kasiklarda agri normal ama asiri, dayanilmayacak gibi olmuyor yani adet sancisi gibi felan olmamali bendede oluyor ama oyle cok agrili degil

nazancım şimdi okudum geçmiş olsun canım.
adayadayı sende kafanı takma sakın.hepimizde var o risk az da olsa.
sen dikkatli ol tatlım.
kızında hayırlı olsun bu arada..

X