2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Dua edelim canım. İnşallah tabi Allah sağlık versin bizlerede bebişlerimizede.

Boddim bende takvimimi seninki gibi yapmak istiyorum yardımcı olurmusun biliyorsan canım.

sarıböceqim endişelenme derim ben sana.çünkü benim sürekli dolgunluk hissim var.bazen yinede eskideki gibi kanayacak sanıyorum.neden olduğunu bilmiyorum ama ben sürekli kasıklarımda su yada kanama var gibi geliyor.bir dahaki gidişimde sorarım doktora,ama ağrın yok dimi canım.benimki fazla ağrı yapmıyor.

amaniiiin oğluşumu görür gibi oldum bak şimdi.
Boddim çok hora geçti valla sağol canım ya

kızlar bana müsad hepinize iyi geceler tatlı rüyalar benim gibi rüyalar görmeyin inş:))))))

inşallah canım datlı datlı rüyalar görürsün.
İyi geceler.
Bende çıkıyorum. Bye.

merhaba arkadaslar,

bir iki defa sayfayi acarken sorun yasadim sonra da kendimi cok iyi hissetmedigimden imkan bulamadim internete girmeye.Neyse cok sükür bugün migdem ve ben cok sükür cok daha iyiyiz.
Güzel haberlerinizi okudum arkadaslar,anlasilan herkesin keyfi yerinde masallah. Allah keyfimizi arttirsin insallah. Bir takim agrilar ve siskinlik hisleri normal aslina bakarsaniz. Bunlar sadece bize garip geliyor, doktora sordugumuzda normal karsiliyorlar...tabi agri yoksa...

kac gündür yokum kimse merak etmemis, alacaginiz olsun arkadaslarsengözlerimebaksanab yine de bir ses vereyim dedim hayattayim ve saglikliyim diye naniknanik dün doktora gittik ve hersey yolunda cok sükür ama cinsiyetini ögrenemedik henüz. 1 ay sonrasina yine randevu aldim ama öncesinde hastanede detayli bir muayene olmam gerekiyor,20.hafta ölcümleri yapilacak. Insallah hersey normal cikar sonuna kadar. neyse benden ve bebisten simdilik haberler böyle hihoyyyt

Bu arada rehavet kizin oluyormus senin adina cok sevindim,Allah anali babali büyütsün hayirli bir evlat etsin insallah.

bu arada ben de kilolu hamile kaldim onun icin beslenmeme cok dikkat etmeye calisiyorum. Aslina bakarsaniz kilolu baslayanlar daha zayif baslayanlara göre cok cok daha az kilo aliyorlar. Ben insallah cok sorun olacagini zannetmiyorum ve bu anlamda cok kaygilanmayin derim. Hem bugün doktorumla da konustum bana ne önerebilecegiyle alakali ama ekstra birseye gerek olmadigini sadece cok zorlanmadan ve abartmadan spor yapmami söyledi veeee sebze ve meyva agirlikli beslenmemi, sekerden kacinmami,karbonhidrat agirlikli beslenmemem gerektigini söyledi(börek ..vs gibisırnaşık şey)..zaten dedi öyle kilo alacagim ya da kilo almaliyim diye ugrasma dedi sonucta öyle ya da böyle cocuk senden alacagini aliyor dedi.Kilo oldugu icin kilo vermen de cok önemli degil dedi. (ben kilo da vermistim de elimde olmadan bir süre) yani anliyacaginiz kaygiya gerek yok insallah. öyle cok caninizi sikmayin ama dikkatli yiyin sadece..azcik da spor sengözlerimebaksanab

bu arada börek demisken, evde hic böyle seyler yapmadigim icin uzun süredir kocisime simdi börek yapiyorum sahur icin. onun icin ayaktayim aslinda...ama sebzeli, yani bol vitaminli bir börek. ayrica yufkadan olacagi ve az yagli olacagi icin benim yememde de bir sakinca olmaz sanirim sengözlerimebaksanabnaniknanik

sabahleyin görüsmek üzere...

tatli rüyalarrrrr a.s.

Son düzenleme:
günaydın hamişler nasılnız bebişler nasıl
bende perşembe günü doktora gideceğim
umarm bebğim iyidir
bi sorum yoktur su içimdeki tedirginliği bi atabilsem

günaydınn canım benim..
bende de aynı gerginlik söz konusu.
1 hafta doktorum yok pazartesiye aldım randevuyu bende.
kasıklarımda ara ara böyle bir dolgunluk oluyor.gece boyu kafamda o vardı..
bende birazdan hastaneye çıkıp rastgele bir doktordan öğrenicem bu durumun nedenini.birde bebeğime bakarım sağlıklı mı diye..

birde şu erken doğumlardan dolayı bebek ölümleri beni 2 gündür mahvetti.
hem bir arkadaşım kaybetti bu forumda bebeğini.ona da çok etkilendim.
acaba bende de erken doğum mu olacak diye düşünüp kendimi yiyorum günlerdir.

günaydın arkadaşlar gamyoncuiremsu:ecrin_bebek:
CHE canım işallah hayırlı haberlerle gelirsin aklına öyle şeyler getirme pozitif ol kardeşim
bu arada hamilelik şükür iyi gidiyo şimdilik sorun yok inşallah sonuna dek böyle gider
senin nasıl gidiyooo canımmmmm:1hug:
BÖCÜĞÜM GÜNAYDIN NASILSIN.... KOÇİŞİ GÖNDERDİKTEN SONRA UYKU GELMİYOOO onun gitmeside iyi oluyooo elimde nesguik ohhhh bilgisayarın başında keyiffffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…