2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

BÖCÜĞÜM AKLNA ÖYLE ŞEYLER GETİRME YAAA BÖYLE ŞEYLER DÜŞÜNÜP P
RENSESİMİZİDE ÜZME ANNESİ LÜTFEN YOKSA YANINA GELİR ISIRIRIZ SENİ
İNAN sabah bende haberlerde dinledim çok üzücü rabbim yardımcıları olsun kaybetmenin acısını biliyorum canım benim inan şimdi hamileyim BEBEĞİM İÇİN MUTLU HUZURLU OLMAM GEREK ONUN İÇİN KUZUM İÇİN ARKADAŞIM LÜTFEN AKLINA GETİRMEYİN GEREKİRSE KANALI DEĞİŞTİRİN

Böcüğüm canim benim gerçekten çok aci verici bi drum inan kaybetmenin ne olduğunu bildiğim için çok garip oluyorum bende rabbim yardimcilari olsun,
dün eşref saati diye diziye bakiyordum izleyeniniz varmi bilmiyorum inanin okadar ağladim ki anlatamam eşim yanimda zavallim oda korktu kanali değiştiriyor böyle drumlarda en basit üzücü haberlerde bile bebek haberlerinde mesela... Eski günüm aklima geldi kaybettiğim bebeği oda merdivenlerden düşerek bebeği ölüyooo yaaa okdar kötü ki insanin yavrusunu kaybetmesiiiiii allah kimsenin başina vermesin

vallahi umudumcum ne bilim insan korkuyor.
bende bir kayıp yaşadığım için ister istemez psikolojim bozuldu.
kanalı değişsemde aklım orda..
sağolsun nette bir haber baksam kocaman gözümün önüne gliyorlar.
içim rahat etsin diye bir giidcem bakalım hastaneye.öğleden sonra daha boş olur.ondan saat 1 gibi çıkarım dedim.
sende varmı böyle bikini bölgende bir dolgunluk hissi.ara ara kasığa giren ince bir sızı.

CANIM BENİM EVET dolgunluk sancı da kasıklarımda ani kalkmamda oturmamda filan oluyooo ben son kontrole gittiğimde doktoruma sormutum normal dedi rahim genişliyoo annesi bu ağrılar diğer aylarda daha çok hissedeceksin dedi korkma demişti bilmiyorum sen yine de git canım benim için rahat olsun

günaydınn canım benim..
bende de aynı gerginlik söz konusu.
1 hafta doktorum yok pazartesiye aldım randevuyu bende.
kasıklarımda ara ara böyle bir dolgunluk oluyor.gece boyu kafamda o vardı..
bende birazdan hastaneye çıkıp rastgele bir doktordan öğrenicem bu durumun nedenini.birde bebeğime bakarım sağlıklı mı diye..
ya kendime kızıyorum ama elimde değil sürekli tedirginimbişey olacak diye
birde şu erken doğumlardan dolayı bebek ölümleri beni 2 gündür mahvetti.
hem bir arkadaşım kaybetti bu forumda bebeğini.ona da çok etkilendim.
acaba bende de erken doğum mu olacak diye düşünüp kendimi yiyorum günlerdir.
eve okorkular bendede var ya
bişey olacakmı acab dr a gitiiğimde kalp atışları yokmu diyecek allah korusun ne bilim bu seferde görseydim rahatlayacaktım ya

günaydın arkadaşlar gamyoncuiremsu:emir_bebek::ecrin_bebek:
CHE canım işallah hayırlı haberlerle gelirsin aklına öyle şeyler getirme pozitif ol kardeşim
bu arada hamilelik şükür iyi gidiyo şimdilik sorun yok inşallah sonuna dek böyle gider
senin nasıl gidiyooo canımmmmm:1hug:
BÖCÜĞÜM GÜNAYDIN NASILSIN.... KOÇİŞİ GÖNDERDİKTEN SONRA UYKU GELMİYOOO onun gitmeside iyi oluyooo elimde nesguik ohhhh bilgisayarın başında keyiffffff:kahve:
benimde iyi heralde midem felan bulanmıyor artık
hatta neden bulanmıyor diyee korkuyorum
göğüs ağırmda iyice gitti
ama akıntım ve bel ağrım var sizdede varmı

günaydın arkadaşlar ya eve bende dün hiç izlemediğim eşref saati izledim tam da en acıklı bölümde izlemişim bende baya ağladım

kızlar sitede gezerken bitane doğum sahnesini izledim içim kalktı normal doğum veee allahım ben kesinlikle isteiyorum eğer allah tan bişey olmazsa afedesiniz ama vajinanın haline bakın

herkese günaydın güzel anneler kötü düşünceleri atın aklınızdan herşeyi iyi düşünün bebişlerinizide üzmeyin dualarım hepimiz için inş. sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza zaten onları kucağımıza alınca ne gülecez neler düşünmüşüz diye

herkese günaydın güzel anneler kötü düşünceleri atın aklınızdan herşeyi iyi düşünün bebişlerinizide üzmeyin dualarım hepimiz için inş. sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza zaten onları kucağımıza alınca ne gülecez neler düşünmüşüz diye

ay canım ya umarım dediğin gib olurda seneye bu zamanlar güleriz halimize
oh böyle konuşuluncada nsıl rahatlıyorum anlatamama
ya kızlar gün geçtikçe içimde garip bi heycan oluyor
ya ben bu içimdeki ni gün geçtikçe daha çok seviyorum ya ne aayip bi durum bu ne olağanüstü bişey

ha bide bun soracam bende karın ağrısı oluyor özellikle karnımın yanları ağğrıyor nedendir kızlar bi fikriniz varmı

üşütmeden oluyordur..
bende de ara ara oluyor.doktorum üşüttüğün zaman vücut böyle reaksiyonlar veriyor dedi.bel kısmını ve ayaklarını sıcak tut.

ay canım ya umarım dediğin gib olurda seneye bu zamanlar güleriz halimize
oh böyle konuşuluncada nsıl rahatlıyorum anlatamama
ya kızlar gün geçtikçe içimde garip bi heycan oluyor
ya ben bu içimdeki ni gün geçtikçe daha çok seviyorum ya ne aayip bi durum bu ne olağanüstü bişey

inş canım gülecez hemde kahkaha ata ata çünkü bizim ufaklıklar sene bu zamanlar şebek olacaklar yerim ben onları ben hala hamile olduğuma inanamıyorum dün düşünüyorum 7. aya girdimmi benim çantımıda bebeğimin çantasınıda hazır edeyim diye sonra ben hamilemiyim diyorum tutuyorum göbişimi deli gibi seviyorum gören olsa delirmiş bu karı derlersositososito

inş canım gülecez hemde kahkaha ata ata çünkü bizim ufaklıklar sene bu zamanlar şebek olacaklar yerim ben onları ben hala hamile olduğuma inanamıyorum dün düşünüyorum 7. aya girdimmi benim çantımıda bebeğimin çantasınıda hazır edeyim diye sonra ben hamilemiyim diyorum tutuyorum göbişimi deli gibi seviyorum gören olsa delirmiş bu karı derlersositososito

aynen kimse olmadığı zaman karnım seivyorum
helede bakıyorum bazenpıt pıt atıyoya(umurım bebektendir)nasıl hoşuma gidiyor anlatamam a ama nasıl atıyor bebktendir heralde özellikle sol tarafta oluyor karnım titriyor işte
ya çok güzel

aynen kimse olmadığı zaman karnım seivyorum
helede bakıyorum bazenpıt pıt atıyoya(umurım bebektendir)nasıl hoşuma gidiyor anlatamam a ama nasıl atıyor bebktendir heralde özellikle sol tarafta oluyor karnım titriyor işte
ya çok güzel

benim minnoş sağ taraftaydi gerçi artik büyüyo saği solu kalmadi pek heryerde hissttiriyo kendini

arkadaşlar ya dün akşam üzücü bir olay yaşadım baya bi ağladım bugün müthiş bi ağrım var karnımda belimde acaba çok üzüldüğüm için midir

arkadaşlar ya dün akşam üzücü bir olay yaşadım baya bi ağladım bugün müthiş bi ağrım var karnımda belimde acaba çok üzüldüğüm için midir

canım hayırdır ya niye bu kadar üzüldün? ağladığın için karın kasların ağrımış olabilir. geçmiş olsun. herşey geçer üzme bebeğini annesi

ya eşimi rahatsız eden bir kadın var eskiden annesinin zoruyla nişanlanmış eşim fakat hala eşimin peşinde dün eşimi aradı akşam allahtan eşim hiçbirşey saklamaz bnden buna rağmen yıkıldım eşim kıza baya bir sert çıktı tabi benm gözler durmadı eşim bütün gece beni öyle görünce kahroldu

günaydınn canım benim..
bende de aynı gerginlik söz konusu.
1 hafta doktorum yok pazartesiye aldım randevuyu bende.
kasıklarımda ara ara böyle bir dolgunluk oluyor.gece boyu kafamda o vardı..
bende birazdan hastaneye çıkıp rastgele bir doktordan öğrenicem bu durumun nedenini.birde bebeğime bakarım sağlıklı mı diye..

canım o dolgunluk bende de oluyor hatta bazen kasıklarıma taş gibi oturuyor sanki sık sık tuvalete gidiyorum. sanki bebiş aşağıdaymış gibi geliyor bende tedirgin oluyorum ama geçiyor meraklanma içini ferah tut bizi de bilgilendir geldiğinde merakta bırakma sakın

ya eşimi rahatsız eden bir kadın var eskiden annesinin zoruyla nişanlanmış eşim fakat hala eşimin peşinde dün eşimi aradı akşam allahtan eşim hiçbirşey saklamaz bnden buna rağmen yıkıldım eşim kıza baya bir sert çıktı tabi benm gözler durmadı eşim bütün gece beni öyle görünce kahroldu

yapma canım ya bak eşinden yana hiç birşey yokmuş sen delimisin kendini boş bir insan için üzüyorsun yazık değilmi sana yazık değilmi bebeğine allah korusun bebeğin olumsuz etkilense o ismi lazım olmayan kişi çok mu üzülecek çok mu umrunda olacak. şöyle bir silkelen canım kendine gel bakalım. senin seni seven bir eşin ve allahın bir mucizesi minik sana muhtaç bir bebeğin var sadece bunları düşün. kendinide bebeişini de üzme artık bak sonuçlarını sen çekiyorsun canım

X