2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

[adayadayı-gulperi-beatrise-Ardayasbu-bemt ARAMIZA HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLAR. Dilerim sorunsuz bi hamilelik geçirip bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınız.:dance:[/QUOTE]

çok teşekkürler arkdaşım. hepimize sorunsuz ve stressiz bir gebelik dilerim.

saruboceq tebrikler. bir asamayi daha sorunsuz atlattin, hadi darisi basimiza.

kizlar ya ben bu sabah oluyorum/geberiyorum sandim. soylemesi ayip dun aksam canim nasil aci biber tursusu cekti. yani biraz acikmistim. burnuma guzel guzel koktu. ekmegimin arasina koydum beyaz peyniri boyle 5 tane falan da biber koydum. yedim. ama acisi sabaha cikti.

sabah bicak saplanmasi ile uyandim. ne oluyor bebek mi gidiyor elden dedim ama kivraniyorum. rahmimin oldugu yerde sagdan soldan cesitli batmalar.tabi ben rahim saniyorum unuttum bagirsaklarin da orada oldugunu. sonra tuvalette anladim bizim biberler acisini fena cikariyor. simdi biraz rahatim.

ama var ya boyle bir sanci yok. Allah korusun cok korktum ama.

sakin sakin yemeyin ben tovbe ettim.

Geçmiş olsun canım. Benim henüz ne bulantı ne aş erme.İnşallah da başlamaz. Bol miktarda iştahsızlığım var. Kan şekerim düşmese acıktığımı anlamıycam. Canım hiçbişey istemiyooooo.

canim bosver yeme zaten. ilk 20 hafta (5 ayyyy) sadece ve sadece 2.5 kg.

ben dogumdan sonra da zayif olmak ve hemen vermek istiyorum.

Kibelecim kıyamam sana. En ufak bi ağrı sızıda nasıl da endişeleniyoruz dimi. :1rolleyes: Gelmiş geçmiş olsun canım. Bende hapşururken korkuyorum ya.

belki hiç bulantın olmaz buketcim. dedim ya ben ilk hamileliğimde hiçbirşey anlamadım. bu hamileliğimi farklı yaşıyorum. yemek konusunda kendini biraz zorla canım. öğünlerini kaçırmamaya dikkat et.sevgiler...

zorla da yenmiyor ki yaaaaaaa...ben ne zaman canim isterse o zaman yiyorum. sadece sut icin kendimi zorluyorum ki dislerim dokulmesin ilerde diye:)

bu arada kizlar sutun vs hep yagsizini tercih edin. sutu kalsiyum icin iciyoruz. yagina ihtiyacimiz yok. o ekstra yaglar zaten direkt bize yag olarak geri donuyor yani bebege falan faydasi yok.

yogurt icin de ayni sey gecerli. az yagli yagsiz veya yarim yagli tercih edin. gerci siz de okumussunuzdur internette.
hamilelikte beslenme diye aratirsaniz cikiyor.

mrb arkadaşlar ben de katıldım aranızaaaa benim SAT 20 Mayıs. Doğum 1 Mart a geliyo.. bugün ultrasona girdim bebeğimi gördüm ve kalp atışlarınııııı............

kiz sus oluyorum uc gundur aci biber tursusu diye:roflol: 2 gundur yedim ama dokunmadi bana halada yiyesim var tursuuuuuu:dance:

mrb arkadaşlar ben de katıldım aranızaaaa benim SAT 20 Mayıs. Doğum 1 Mart a geliyo.. bugün ultrasona girdim bebeğimi gördüm ve kalp atışlarınııııı............

h.geldin canim sat ayni gun benimde 20 mayis dogumu 2 mart dediler banada. gozun aydin bebisini gormussun inslh sorunsuz bir hamislik ve dogum yasarsin canima.s.

kiz sus oluyorum uc gundur aci biber tursusu diye:roflol: 2 gundur yedim ama dokunmadi bana halada yiyesim var tursuuuuuu:dance:

nazancim olsen de yeme. yani su anda var ya ben cok kotuyum. keske yemeseydim diyorum. bir hepsini atsaydim da rahatlasaydim...valla bak karnima kiramplar giriyor.

ya tatliyi gotur atliyi, ye eksiyi gotur ayseyi demisler...

gerci baska yerde eksi tuzlu icin ise erkek diyorlar. hangisi dogru...CADIARZU

ilk zamanlar öyle oluyor sonrada sen tutamayacaksın kendini şimdi bulantıdan öyle....bende aynıyım boşver zaten ilk aylar kilo almamak gerekiyor
ay gerçekten mi üzülüyom ya bisey yemiyincede bebişim aç kalıyo diye.canımda hiç bişe çekmiyo zaten gereksiz kilo almak yok ilk 3 ay.

ay benimde iştahsızlığım var hayalat gibi geziyorum evde ne yesem diye ama hiç bişe yiyemiyorum ve canım hiç yemek yapmak istemiyo hep hazır gelsin istiyom ama ne yazıkki hazır getirende yok

İnşallah olmaz canım.Zaten öğün atlamıyorum zorla da olsa yiyorum.

Hayırlı olsun canım. Allah sağlıkla kavuştursun inşallah.

HAMİŞ LİSTESİ

glcncrn...........................20 Mayıs...........1 Mart
xnazanx.........................20 Mayıs............2 Mart
ayshınce.........................24 Mayıs...........28 Şubat
cerez..............................25 Mayıs...........1 Mart
bavse..............................26 Mayis...........2 Mart
buket-26..........................26 Mayıs...........2 Mart
eköseoğlu.......................26 Mayıs...........2 Mart
heidi28............................28 Mayis..........4 Mart
rehavet............................29 Mayıs..........5 Mart
selence...........................29 Mayıs..........5 Mart
Kibele.............................30 Mayıs...........6 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs..........6 Mart
ledaelara.........................30 Mayıs...........6 Mart
acıbiber2053....................30 Mayıs..........6 Mart
ELF-RCP.........................31 Mayıs...........7 Mart
gulperi.............................31 Mayıs...........7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran...........8 Mart
asiş................................2 Haziran...........9 Mart
mimikam.........................2 Haziran...........9 Mart
karabiberim.....................3 Haziran...........10 Mart
kozet..............................4 Haziran...........11 Mart
veyza..............................4 Haziran..........11 Mart
duygun............................5 Haziiran..........12 Mart
elale................................6 Haziran..........13 Mart
babyborn..........................6 Haziran..........13 Mart
adayadayı.........................6 Haziran..........13 Mart
bemt................................6 Haziran..........13 Mart
bayby nurse.....................7 Haziran...........14 Mart
beatrise...........................7 Haziran...........14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran............15 Mart
Ardayasbu.......................11 Haziran..........18 Mart
16 eylül...........................15 Haziran...........22 Mart

glcncrn ARAMIZA HOŞGELDİN. Dilerim sorunsuz bi hamilelik geçirip bebişini kucağına alırsın.:dance:

bugun doktora gittim.bugun 6 haftam bitmesi gerekirken 5 hafta 3 gunlukmusum.2 hafta sonra tekrar gidicem kalp atıslarını dinlemek için...

yiyemiyorumki zaten cunku canim ev tursusu istiyor hazirlardan degil, arkadaslarim seferber oldu tursu ariyor herkez:roflol: oyle cok aci olmuycak hafif acidan birsey olmaz neyse yinede biraz hazirlardan yedim nefsim koreldi, sanada gecmis olsun kibelecim dokunuyor demek sana dikkat et canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…