2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

selam canlarrr sarıböcüg cok sevındım canım ınsaallah hersey böyle sorunsuz ılerler :nazar:aseren arkadaslar sızlerede özendım yahu benım ne aserme var ne mıde bulantısı hiç gebelık blırtısı yok ama daha kucuk bebişim ondan heralde mimikam nasıp olursa aynı zamanlarda duyacagız kalp atıslarını :asigim:

Günaydın arkadaşlaaaaaaaaaar. Sabah sabah rüyandamı gördün bizi demeyin :roflol: 6:30 da sallanarak uyandım. Nooluyo dedim beşiğemi yatırdılar beni acaba kafamçokkarıştıDeprem oldu ama kaçtı şiddeti bilmiyoum.Neyse olan benim uykuya oldu.Çok üzgünüm çoook

Günaydın arkadaşlaaaaaaaaaar. Sabah sabah rüyandamı gördün bizi demeyin :roflol: 6:30 da sallanarak uyandım. Nooluyo dedim beşiğemi yatırdılar beni acaba kafamçokkarıştıDeprem oldu ama kaçtı şiddeti bilmiyoum.Neyse olan benim uykuya oldu.Çok üzgünüm çoook

geçmiş olsun buketcim. bende az önce eşimi işe yolladım uykum kaçtı. sallantıya uyandığına göre biraz yüksek herhalde şiddeti.

günaydınn kızlarrr.ya bugün ilk defa sabah bulantısı çekiyorum kraker falan yedim kar etmedi.ne güzel olmayacak diye seviniyordum

günaydınn kızlarrr.ya bugün ilk defa sabah bulantısı çekiyorum kraker falan yedim kar etmedi.ne güzel olmayacak diye seviniyordum

bende bugun migde bulantısıyla kalktım...benımde bulanıyor...dun doktora dedim ki hiçbirsey hissetmiyorum.bana daha erken demişti.hissetmeyedebilirsin dedi.
ama bugun basladı galiba bulantılarım.

bende bugun migde bulantısıyla kalktım...benımde bulanıyor...dun doktora dedim ki hiçbirsey hissetmiyorum.bana daha erken demişti.hissetmeyedebilirsin dedi.
ama bugun basladı galiba bulantılarım.

aynen canım benm de bugün başladı çok kötü bişey amaaa

evet canım iyi sallandık, hem de uzun sürdü epey. Allah beterinden saklasın.

günaydin canim..
bende bu sabah bulantilari yaklasik 2 haftadir var zaten.. onlara alismistim..
ama bugün itibari ile kuru kuru ögürken safra istifra ediyorum..
cok fena gecicek sanki bu hamilelik coook
benneyaptımki

günaydin canim..
bende bu sabah bulantilari yaklasik 2 haftadir var zaten.. onlara alismistim..
ama bugün itibari ile kuru kuru ögürken safra istifra ediyorum..
cok fena gecicek sanki bu hamilelik coook
benneyaptımki

şimdiye kadar olmamıştı canm bende.bugün başladı ve çok kötü bir durumm.inş devam etmezz

X