2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Enelcim ağlama lütfennnn. Benim annemde beni istememiş. Sonra dayanamamış aldırmaya hamileliğe devam etmiş. Sanki sen mi aldırmak istersin diye kanaması başlamış. Yani düşük başlamış. Annem resmen tuvalete bile çok zor gidiyormuş. Sonuç ben burdayım :) Rabbimden dualarını esirgeme (ki bizde sürekli ediyoruz senin için) ikinizde sağ salim bugünleri atlacaksınız ve daha sonra çok güzel anılarımız olacak hep birlikte.

canlarım ben geldim.
bebeğim tam 120 gr.olmuş.tarttı doktorum onu..
gelişimi gene ilerde.pazartesi için üçlü test verdi.yaptırıcaz kısmetse.
çok sağlıklı dedi.elinmi emiyordu kızlar.
uyuyordu çok hareket etmedi bu sefer.biraz salladık filan.yok banamısın demedi..
arada bir ellerini ayaklarını hareket ettirdi.
:nazar:
fotoğrafınıda koyuyorum şimdi resimlerimizin yanına.
enelcim geçmiş olsun canım.kesede kanaması olupda doğum yapan çok kadın var.senin bebeğin gerçektende hayata sımsıkı tutundu.çok güçlü bir bebek olacak doktorunun dediği gibi..herşey iyi olacak.:a.s.:

gözünaydın canım senin bebişte benim kızım gibi önden gidiyor hayırısıyla kucağına alırsın inş

enelciğim geçmiş olsun canımm ama iyi düşün bak dr. iyi demiş bebişine birşşeycik olmayacak dualarımız seninle
saruboceq canım bende yarın göreceğim minnoşumu bakalım bizimki ne kadar oldu iyi olmanıza sevindim

canım üzülme ne olursun.kafanı da takma.
bebeğin gayet sağlıklı.bak doktorunda demiş.
peki kese içindeki kanamayı kesme şansları yokmu.yani ne yapacaklar

her pazartesi iğnem var.onun dışında progestan kullanıyorum.başka yapacak birşey yok canım çok sağol.bu arada bayan doktorum bayramdan sonra diyarbakıra gidiyor tayinleri çıkmış.onada üzüldüm.doğumu onda düşünüyordum.hayırlısı diyorum işte.

hepinize tek tek teşekkür ederim.sizler olmasanız ne yaparım bilmem.iyiki varsınız canlarım benim.hepinizi ve bebişleri kocaman öpüyorum.:1hug: :nazar: Şeniz

ne iğnesi kullanıyorsun enelcim.
bende crinone vajinal jel var 15 20 tane kadar.doktoruna sor.o daha etkili progestan olarak.direk enjekte ediliyor.
eğer doktorun al derse gönderim onu sana ben.
resim içinde kızlar image.us dan gönderemedim.varmı bildiğiniz resim ekleme adresi

ne iğnesi kullanıyorsun enelcim.
bende crinone vajinal jel var 15 20 tane kadar.doktoruna sor.o daha etkili progestan olarak.direk enjekte ediliyor.
eğer doktorun al derse gönderim onu sana ben.
resim içinde kızlar image.us dan gönderemedim.varmı bildiğiniz resim ekleme adresi

çok sağol gülüm düşünmen yeterli kaydirigubbakcemile5.ben proluten depot ampul kullanıyorum.
bir sorayım doktora. çok öpüyorum seni.biz biraz yatalım.hepinizi çok çok sağolun. :1hug:

bende kaçtım kıssslar hadi size iyi akşamlar yarın görüşürüzzzzzz

enel sana bişey anlatayım, eşimin annesi eşime hamileyken abisini kaybetmiş. o kadar çok seviyomuş ki abisini kendinden bile vazgeçmiş. eşimi istememiş, dünyadan vazgeçtim diyo kendisi. ve bebeğini düşürmek için herşeyi denemiş ama benim canım aşkım inat etmiş. iyi ki de etmiş... kendini üzme sakın... bebeğin inatçıdır ve seni hissediyodur.

ben de çıkıyorum hepinizi bolca öptüm. sorum cevapsız kaldı ama önemli olan sağlık... iyi akşamlar...

enelcim.. bak kanaman durmus.. kesedeki kanamada insallah yakinda kesilir.. :Saruboceq:
ki böcügümüz cok kadinda var bisey olmuyor dedi, öyledir.. bebegin senin cok güclü ve cok inatci :nazar:
dünyaya gelince elinden cekecegin var ..kaydirigubbakcemile2

böcügüm masallah kizina :nazar:
kiloda aliyor .. resmini gördüm elini emiyor.. masallah

enelcim cAnım okuduklarım üzdü beni ama senin minik meleğin çok inatçı ona güven üzme kendini öpüyorum kocaman :)

enelciğim canım benim bak bebişin sağlıklıymış. Üzme kendini canım. Annesine çekmiştir o sağlamdır,dayanıklıdır.... Güçlü bi bebişin var senin tatlım.

canlarım ben geldim.
bebeğim tam 120 gr.olmuş.tarttı doktorum onu..
gelişimi gene ilerde.pazartesi için üçlü test verdi.yaptırıcaz kısmetse.
çok sağlıklı dedi.elinmi emiyordu kızlar.
uyuyordu çok hareket etmedi bu sefer.biraz salladık filan.yok banamısın demedi..
arada bir ellerini ayaklarını hareket ettirdi.
fotoğrafınıda koyuyorum şimdi resimlerimizin yanına.
enelcim geçmiş olsun canım.kesede kanaması olupda doğum yapan çok kadın var.senin bebeğin gerçektende hayata sımsıkı tutundu.çok güçlü bir bebek olacak doktorunun dediği gibi..herşey iyi olacak.:a.s.:

Hoşgeldin canım. Gözünaydın. Resminizide gördüm pek tatlı bebişin maaşallah:nazar:

Bende 1 hafta geçti ama özledim bebişimi şimdiden ya.
Ama siz gidip güzel haberlerle geliyorsunuzya sevinciniz benide mutlu ediyo inanın. Şeniz

kızlar göbek delğinin sol tarafında batma şeklinde sancım var bu gün hep aynı yer sanki bir şey batıyomuş gibi buna benzer bir şey yaşayanınz var mı

enelcim üzülme bak bebişin çok güçlü sana moral bile veriyo.o hayata gelmek için çok çaba sarfediyo ağlayıpda üzme onu annesi
buketcim eklediğin için sagol kızımı.hala bebişimin dün attığı taklaları düşünüp seviniyorum.bugün resmen ayaklarım yere basmadı

kızlar göbek delğinin sol tarafında batma şeklinde sancım var bu gün hep aynı yer sanki bir şey batıyomuş gibi buna benzer bir şey yaşayanınz var mı

bavsecim banada oluyo ondan önemli bişey değildir çünkü dün dr herşey mükemmel dedi:nazar:

bavsecim benimde oluyo canım. Yeri değişiyo ama. Mesela bugün sağ kasığımın biraz üst tarafındaydı.

X