2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook kızlar slm ben geldi 13hafta 5 gün oldu ya bendemi bi sorun var bişey hissetmiyorum oluyosa bile bebeğim mi yapıyor anlamıyorum belkide bağırsak hareketlerimdir öyleyse çocuk neden hareket etmiyor:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım hareketleri hissetmek kişiden kişiye değişiyormuş bende hissediyorum ama hergün olmuyo arada sırada oluyoooo böyle şeyleri sorun etme

sizinle çok sevdiğim bir şiiri paylaşmalıyım okuyunca kedinizi issedeceksiniz ...........düşün........ kim üzebilir seni senden başka? kim doldurabilir içindeki boşluğu sen istemezsen?kim mutlu edebilir seni sen hazır değilsen,kim yıkar yıpratır sen izin vermezsen?herşey sende başlar,sende biter...yeterki yürekli ol,tükenme,tükettirme içindeki yaşama sevgisini...hep hatırla'çaresizsen' 'çare sensin'... sevgiler benden size bu günlük küçük bir hediye.ben gittim.hepinizi öptüm.:teytey::teytey::teytey::teytey: :: a.s.a.s.a.s. :nazar::nazar::nazar:

"Caresizsen care sensin"..
keske caresiz oldugumz zamanlarda bunun farkina varabilsek.. benneyaptımki

merhaba güzel hamisler..
kimimiz ne güzel hareketlerini hissediyormus.. bizde daha tik yok.. sadece bebegim sanki sol tarafimda duruyormus gibi geliyor bana.. aksamlari hele.. sol tarafim sag tarafima göre daha sis gibi.. :ecrin_bebek:
bide biz hissedebislek hareketlerini..
karnim bile yeni yeni belli olmaya basliyor.. oda yemek yedikten sonra.. cokacimcoook yoksa oda yok..
hatta annem dalga bile geciyor benimle.. sorsalar 4 aylik hamileymisimde hani bebek nerdeymis..
sositososito

merhaba güzel hamisler..
kimimiz ne güzel hareketlerini hissediyormus.. bizde daha tik yok.. sadece bebegim sanki sol tarafimda duruyormus gibi geliyor bana.. aksamlari hele.. sol tarafim sag tarafima göre daha sis gibi.. :ecrin_bebek:
karnim bile yeni yeni belli olmaya basliyor.. oda yemek yedikten sonra.. cokacimcoook yoksa oda yok..
hatta annem dalga bile geciyor benimle.. sorsalar 4 aylik hamileymisimde hani bebek nerdeymis..
sositososito

canım bende hissedemiyorum ve göbekte hala dışarıdan belli olmuyor.bekleyecez ve göreceğiz.kaydirigubbakcemile5

canım bende hissedemiyorum ve göbekte hala dışarıdan belli olmuyor.bekleyecez ve göreceğiz.kaydirigubbakcemile5

canim ben kendimi sabirli bilirdim..
ama degilmisim..
her yemekden sonra, her bir bardak sudan sonra aynaya bakilmazki göbegim cikmismi diye.
. kafamçokkarıştı

selam kızlar.
sohbetleniz çok güzel.ama kimse beni merak etmemiş..bugün kontrolümüz vardı.
rahim içi kanamamız yok ama plesantanın içinde ufak bir kanamamız var.bakalım takipteyiz yine dedi doktorum.rapora devam.
saruböceq,boddim güzel haberlerle gelin inşallah.
lavinia canım benide dün gece köpekler kovaladı rüyamda.bu arada eşim mele gibidir bende adamla saçma saçma tartışmalara giriyorum.sanırım hormonların etkisi.eşim bana çok yardımcı olur.ben bu kadar zorluk çekiyorum diye keşke sonramı yapsaydık bebeği bile dedi.sen bu halde olunca ben çok üzüldüm dedi.kıyamam.
elif_bs canım geçmiş olsun.bende bazı sabahlarda boğaz ağrısıyla uyanıyorum.kronik faranjitim var.ama üşütmemeye çalışıyorum.elmaa çayı iç derim bende sana.
burcusenk sağol canım açıklamam için yeni birşey öğrendim senden.

bu arada doktorlarımdan biri bugün cinsiyet için yorum yaptı.bir çıkıntı var erkek gibi ama 10 gün sonra net belli olur dedi.yani %51 erkek %50 kız.bakalım daha belli değil.
hepinizi öpüyorum.

enelcim canimmmm fistigim ne oldu sana dun vakit bulup giremedim, uzulmussun dun kiyamam sana, senin bebegine hic birsey olmayacak Allahin izniyle sen gonlunu ferah tut, bu zamana kadar dayandi , inat etti simsiki sarildi sana bundan sonrada birakmayacaktir hem hamislerin duasi kabul olurmus burda bir suru hamis birbirimiz icin duaciyiz, cok guclu bir oglun olacak deseneyerimsenibengamyoncuiremsu

merhaba güzel hamisler..
sositososito

ya ben bayagidir icimde gezdigini hissediyorum , bir asagida bir yukarida top gibi yuvarlaniyor, hep solumda duruyordu dun ilk defa sag tarafimda yusyuvarlak duruyordu, yerim ben onu yerim yerimmmm kuzum benim, ama tekmesini hic hissetmedim daha

ama degilmisim..
her yemekden sonra, her bir bardak sudan sonra aynaya bakilmazki göbegim cikmismi diye.
. kafamçokkarıştı

vallaha bende her üstümü değiştiririkenbakıyorum göbeğime eşim görmesin diyede dikkat ediyorum :roflol:

enelcim canimmmm fistigim ne oldu sana dun vakit bulup giremedim, uzulmussun dun kiyamam sana, senin bebegine hic birsey olmayacak Allahin izniyle sen gonlunu ferah tut, bu zamana kadar dayandi , inat etti simsiki sarildi sana bundan sonrada birakmayacaktir hem hamislerin duasi kabul olurmus burda bir suru hamis birbirimiz icin duaciyiz, cok guclu bir oglun olacak deseneyerimsenibengamyoncuiremsu

evet canım biraz üzülldüm ama şimdi iyiyiz.inşallah sağlıklı olsunda kız erkek farketmez benim için.senin bebeşin ultrason resminide yeni gördüm.maşallah rabbim sağlık versin nazarlardan korusun. :nazar:

ya ben bayagidir icimde gezdigini hissediyorum , bir asagida bir yukarida top gibi yuvarlaniyor, hep solumda duruyordu dun ilk defa sag tarafimda yusyuvarlak duruyordu, yerim ben onu yerim yerimmmm kuzum benim, ama tekmesini hic hissetmedim daha
belkide kilomdan dolayi hissetmiyorumdur :uhm:

vallaha bende her üstümü değiştiririkenbakıyorum göbeğime eşim görmesin diyede dikkat ediyorum :roflol:

bu gidisle piskopatlik derecesine erisiriz biz enelcim :içelim:

ama degilmisim..
. kafamçokkarıştı

Bazi anne adaylarinin karinlari, kendi haftalarina gore daha buyuk olabilir. Bunun en muhtemel sebebi bagirsaklar icinde biriken gazdir. Karni daha kucuk gosteren anne adaylarinda ise muhtemel neden karin ciltlerinin siki olmasidir... diyor bir sitede canim bu kadar takma kafana cildin iyisi sendeymis baksana:dance:

ne kadar güzel minikler başladı hareketlere,bizde en kısa zamanda hissederiz inşallah. 41 kere maşallah canım :nazar:

Bazi anne adaylarinin karinlari, kendi haftalarina gore daha buyuk olabilir. Bunun en muhtemel sebebi bagirsaklar icinde biriken gazdir. Karni daha kucuk gosteren anne adaylarinda ise muhtemel neden karin ciltlerinin siki olmasidir... diyor bir sitede canim bu kadar takma kafana cildin iyisi sendeymis baksana:dance:

konusu acilmisken sorayim..
catlaklar icin bisey kullaniyormusunuz ??
ben ara ara vazelin sürüyorum simdilik.. doktorumun fikrini almayi unutmusum son gidisimdede
kaydirigubbakcemile

çerezcim 16.haftada benimkide büyümezse sanırım psikopatlık derecesine erişeceğiz bakalım artık :jeyyar:

çerezcim 16.haftada benimkide büyümezse sanırım psikopatlık derecesine erişeceğiz bakalım artık :jeyyar:

benimki yarin 16 haftalik insallah..
bugün son günü, belli oldu oldu olmadi o zaman piskopatligimi ilan ediyorum :lepi:
seninde fazla kalmamis
hihoyyyt

X