2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bendede aksine uyuyamama problemi var gece durmadan kalkiyorum saat kac diye bakiyorum sabah olsada kalksam diyorum bu sabah mesela 4 de kalktim 5 e kadar zorla yatakta durdum 5 de ayaga kalktim en sonunda bende bir antikayim yaa:roflol:

belki vajinal yolla bakar o zaman gorunur canim

canım dün test yaptım eczzane testlerinden anında 2 çizgi çıktı sanırım bende hamiileyim benide listeye eklerlermiartık sat 6 haziran beklenen dogumtarihi 13 mart allah hep böyle devam ettirir inşallah...

Tebrik ederim canım.Allah sağlıkla kavuştursun bebişine.Eklemez olurmuyum hemen eklerim hoşgeldin aramıza.

Ben bugün tekrar gittim tahlillerimi verdim herşey iyi çıktı çok şükür. Bebişimi tekrar gördüm. Bebişimin albümünde şimdiden 4 tane fotoğrafı oldu. :dance: 15 gün sonra tekrar gidicem özel hastane açılmış yeni. Sağlık güvencesi olanlardan hiç ücret almıyorlarmış.Güzelde ilgileniyolar.

doktordan geliyorum kizlar bebisimi gordum:sm_cool: Allahim minicikti 8mm kalbide kut kut atiyordu aglamamak icin zor tuttum kendimi

2 martmis dogum yapacagim tarih adimi listeye yazdirmamistim kesin belli olsun diye 2 marta benide yazin:1hug:

Tebrikler nazancım. Ne mutlu sana. Yazarım hemen canım. Benim miniğimde 6.8 mm olmuş. Kesesi 14mm.

canim benim kollsrim da mosmor ama 1 haftada 4 kez kan tahlili yapilmasindan dolayi. gecmis olsun...

burda aslinda ultrsona 3 defa girebiliyormussun..
1. hamile kaldiginda keseyi görmek icin
2. cinsiyeti ögrenmek icin (4.-5. ayda)
3. bebis dönmüsmü diye (7.-8. ayda)

yani sigortanin karsiladigi bu.. gerisi doktora kalmis tabii..
daha konusmadim bu konuyu doktorumla ya.. bakalim.. insallah anlayisli olurda bakar ..
:1rolleyes:

HAMİŞ LİSTESİ
ayshınce.........................24 Mayıs...........28 Şubat
cerez..............................25 Mayıs...........1 Mart
bavse..............................26 Mayis...........2 Mart
buket-26..........................26 Mayıs...........2 Mart
eköseoğlu.......................26 Mayıs...........2 Mart
xnazanx..........................26 Mayıs...........2 Mart
heidi28............................28 Mayis..........4 Mart
rehavet............................29 Mayıs..........5 Mart
selence...........................29 Mayıs..........5 Mart
Kibele.............................30 Mayıs...........6 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs..........6 Mart
ledaelara.........................30 Mayıs...........6 Mart
acıbiber2053....................30 Mayıs..........6 Mart
ELF-RCP.........................31 Mayis...........7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran...........8 Mart
asiş................................2 Haziran...........9 Mart
karabiberim.....................3 Haziran...........10 Mart
kozet..............................4 Haziran...........11 Mart
veyza..............................4 Haziran..........11 Mart
duygun............................5 Haziiran..........12 Mart
elale................................6 Haziran..........13 Mart
babyborn..........................6 Haziran..........13 Mart
bayby nurse.....................7 Haziran...........14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran............15 Mart
16 eylül...........................15 Haziran...........22 Mart

babyborn ve asiş aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar................. nazancım artık listedesin canım:dance:

kıyamam canım nasıl dayanılır ona. Nasıl bir düzenmiş öyle. Keşke türkiyede olabilseydin. Konuş bakalım inşallah kabul eder.

tsk ederim buketcim ayni gun dogum yapicagimiz tarih :)

cerezcim bende hollandadayim burasida almanya gibi 1-2 ay sonra tekrar girerim birde dogumdan once avrupa dedikleri boyle bir yer iste kizlar, ozel bir yer varmis ordada 100 euro gibi birseymis sanirim

konutunmu doktorunla .. belki anlayisla karsilar.. bakar?

100 € da az degil hani.. bebislerimize neler aliriz halbuki o parayla..
sigortaya ödeiklerimi cabasi.. ha bi faydasini görsek ya

hem ödüyoruz ödüyoruz.. hemde faydalanamiyoruz :1no2:

ya kizlar ben duygun'u cok merak ediyorum. su siralarda doktor randevusu vardi. insallah kesesini de bebisini de gorur.

beta hcg 170 cıktı allaha şükür ıkıye katladı gerci soran olmamıs ama ben yınede size söyleyeyeım dedım bebegım cok küçük kese için bıle doktorum ıkı hafta sonrayı söyledı arkadaslar

yaa bende haftaya gidicem eşim şimdidden herkese yaydı karım hamiile diye inşallah haftaya doktordadabirproblem olmazda mahçup olmayız şimdiden korku sardı vallahi..

gözün aydın canım benimde 312 çıkmıştı 1 hafta sonra çağırmıştı dr.um senin ki küçük 2 hafta normal sanırım hcg ye göre çağırıyorlar çünkü.
bende önümüzdeki perşembe gideceğim kalp atışları için allahım bir sorunla karşılaştırmaz inşallah....

kızlar yaa ben kötüyüm diye eşim dayanamadı kalk gidelim dedi anneme götürecek.başka şehirde 6 saat sürüyor.içime garip bir şey düştü...hem gitmek istiyorum hem istemiyorum..eşyalarımı hazırlıyorum bir yandan da ağlıyorum...sanki bişey olacak gibi geldi...sizce hamileliğin verdiği hassalıktanmıdır...gitsemmi gitmesemmi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…