2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydinnnn
burcusenk iyi haberlerini bekliyoruz canım
zeynocum kafana takiyorsun eminim bu durumu,arkadaslarin dedigi gibi bi doktora daha git,rahat edersin,bisey yoktur insallah.
bocekcim noldu yaa tam bitti kotu gunler derken yeniden mi basladi.gecmis olsun.beyaz leblebiyi dene.

peki şuan geç kalmış sayılırmıyım
13+4 olduk kızlar yani başka doktora gitmek 2'li test için

sekerim cok gecmis olsun, dunden beri bende de bir bulantı durumu vardı, cıkarmadım ama...

demek ki donem donem olacak boyle seyler...

buna da sukur, serum baglananlar var 9 ay boyunca...

sıkma canını, sonucta gececek bu gunler...

hepinize saygılar, sevgilerrr

Kizlar lazanyadan
annesininkuzusundan haberi olan varmi kayiplap resim lerde gitti
anlaşilan bizi çatlatacaklar

Günaydın hepinize dr a gidicek arkadaşlar dualarımız sizle...
Benim bulantılar hala devam ya işallah haftaya azalır

umudum senle satlarımız aynıydı sen bana bir hafta fark atmıssın simdi, ultrasona gore degistirdin heralde

herkese günaydın..........dr.geldim arkadaşlar şimdii..cinsiyetini öğrendik bebişimin....kızımız olacak...ama tam kesin söylemedi dr..15 gün sonra net söylerim dedi.........kalp atışını dinledik..çok güzeldi..gelişimide haftasına göre iyi..yüzünü kapatmıştı cimcimem..

canım benim hayırlı olsun, Allahım cimcimeni sana ve eşine bağışlasın. kız sayısında da azcık artış olsun hem.

mystory´isimli üyeden Alıntı
herkese günaydın..........dr.geldim arkadaşlar şimdii..cinsiyetini öğrendik bebişimin....kızımız olacak...ama tam kesin söylemedi dr..15 gün sonra net söylerim dedi.........kalp atışını dinledik..çok güzeldi..gelişimide haftasına göre iyi..yüzünü kapatmıştı cimcimem..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
hayırlı olsun canım.a.s.Allah saglıcakla bebeginize kavuştursun.Allah nazarlardan saklasın

herkese günaydın kızlar...aramıza yeni katılan arkadaşlar h.geldiniz...cinsiyetini öğrenen arkadaşlarda ne mutlu size allah kucağınıza aldığınız günüde göstersin amin..:Saruboceq:
kızlar ikili testi 2.defa yaptırdım biliyosunuz oranların birtanesinde risk var ama ben umursamıyorum artık umrumda değil ikili test sonucu aynı şekilde 3 lüde...çünkü 2 li ve 3 lü testi iyi çıkanlarda bizimle aynı hiçbişey garanti değil dedi doktor...hem 2 li testte başıma gelmeyen kalmadı...ilkini yaptırdım doktor ense ölçümünü yanlış aldı..ve testi 11 .haftadan önce yaptı..bizde başka bir tane daha yaptıralım farklı bir hastanede dedik...neyse antalyalı olanlar bilirler lara hospital antalyanın en iyi hastanelerindendir doktorumda çok iyidi fakat testleri başka bir yerde yaptırmamız gerekiyomuş...bizde an-deva hastanesinde yaptırdık....bu nasıl bir terslik bu mübarek ayda bilmiyorum ama bilgilerimi yanlış girdiler bu seferde..yaşım yanlış,diyabet olmadığı halde diyabetli yazmışlar ve kan alma tarihiyle ultrason tarihide farklı...aynı gün yaptırdığım halde kana 1 gün sonra bakılmış....anlayacağınız gerçekten canım çok sıkıldı ve artık test falan görmek istemiyorum...bebeğimi bile merak etmesem ayda bir gidicem doktora...bu bilgiler çok çok önemli ama nasıl böyle bir hata yaparlar....bir yerde okumuştum..türkiyede 2li testi doğru yapan hastane yok diye yaşadıklarımdan sonra inandım biraz....kusura bakmayın uzun oldu biraz yazdıklarım ama 2 gündür inanın siteye bile girmek istemiyorum moral bozukluğundan...3 lü testi yaptırmakta hala kararsızım sanırım yaptırmayacağım...:çok üzgünüm:

16 eylül gerçektende hiç kolay şeyler yaşamamışsın canım ama en güzeli hala pozitif olman. ne güzel bebişinde bunu hisssdiyor ve oda annei gibi pozitif bir bebiş olacak. Allah yardımcın olsun inşallah hepimiz sağ salim sağlıklı bir şekilde alırız kuzucuklarımızı kucağımıza

evet adayadayı dünden beri iyiyim ve bebeğimi yok yere üzmek istemiyorum...bu testleri yaptırmayan arkadaşlara imreniyorum keşke bende hiç yaptırmasaydım diyorum ama neyse geçti artık...üzülmüyorum ve böyle insanları sağlık sektöründe nasıl çalıştırdıklarına hala aklım almıyor lafım sadece işini iyi yapmayanlara...bence önemli olan ense ölçümü ve bebğin burun kemiği...bu ölçüler bile belli ediyormuş bebğin durumunu..benimde iyi zaten bunlar ben gerisini allaha bıraktım ve allaha sığınıyorum...

zeynocum ense ölçümü evet önemli ama doktorun doğru ölçüp ölçmediği önemli olan..ve her doktor farklı ölçüyor...benim 1.1 çıkmıştı başka bir doktor 1,5 çıakrdı...çok dikkat istiyor bu ölçümler...sınır 2,5 evet bence başka bir doktorda ölçsün..

ayy canım hayırlısı olsun tebrik ederim darısı başımıza işallah...

16 eylül sen gönlünü ferah tut eminim ki hiç bir sorun yoktur

içim rahat çünkü son gittiğim doktor dakikalarca bebeğe baktı ultrasonda herşey çok normal dedi ve yarım saat bu testlerin güvenilir olmadığını anlattı zaten riskiniz çok az,diğer değerlerde çok normal dedi ..neyse unutmak istiyorum yaşadığım terslikleri artık güzel şeyler düşünmek istiyorum bu hepimiz için aynı kızlarkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…