2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

içim rahat çünkü son gittiğim doktor dakikalarca bebeğe baktı ultrasonda herşey çok normal dedi ve yarım saat bu testlerin güvenilir olmadığını anlattı zaten riskiniz çok az,diğer değerlerde çok normal dedi ..neyse unutmak istiyorum yaşadığım terslikleri artık güzel şeyler düşünmek istiyorum bu hepimiz için aynı kızlarkaydirigubbakcemile5

canım bence de takma kafana riski büyük çıkanların bile sağlıklı bebekleri oluyor. kafana takma hiç birşeyi herşey güzel olacak.

teşekkür ederim canım

mystory hayırlısı olsun demek bir kızın olacak kız bebekleri sevmekte bir başka oluyorkaydirigubbakcemile......kızlar ne kadar doğru bilmiyorum bu sitedeki bazı arkadaşlar denemiş,ikili testte hani betahcg yazıyorya o 50 nin altında çıkmışsa genelde erkek 50 nin üstünde çıkmışsa kız oluyomuş...sadece bir öneri doğruluk payını bilemem hem doğru olsa doktor direk betahcg ye bakar cinsiyetini söylerdi değilmiCADIARZU

herkese günaydın..........dr.geldim arkadaşlar şimdii..cinsiyetini öğrendik bebişimin....kızımız olacak...ama tam kesin söylemedi dr..15 gün sonra net söylerim dedi.........kalp atışını dinledik..çok güzeldi..gelişimide haftasına göre iyi..yüzünü kapatmıştı cimcimem..

ne güzel bizim kızlara arkadaş geliyor inşallah. allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin canım gözün aydın

canlarım hiç üzülmeyin bende bundan böyle zekayla ilişkili bir test yaptırmayacağım.benim ense ölçümü de ikili de normal çıktı ama beklerken boşuna stres. Allah etmesin kötü çıksa elimizden ne gelir ki? söküp atacak halimiz yok ya evletalrımızı.o yüzden bence hiç gerek yok. bir bebeişin sağlılıklı olabilmesi için öncelikle stresten uzak durması lazım bence..biz ne yaşarsak onu yaşıyor bebişlerimiz. 13+2 oldum ve hamilelik duygusallığım olsada öyle ortamlardan uzak durarak daha ağlamadım bile.(Allah ağlatmasın).her şey bebişler için o yüzden boşverin testlerin kocaman kocaman gülümseyin herkese öncelikle kendinize lütfen...

haklısın acıbiber bebekler etkileniyor tabii bizim ruh halimizden..hem birkaç hafta sonra içimizde kıpırdanışlarını daha net hissedecez o zaman aramızdaki duygusal bağ dahada artacak....şunun şurasında 6 ayımız kaldı kavuşmamıza içimiz rahatolsun ve tadını çıkaralım...

teşekkür ederim herkese,tüm bebişleri ALLAH nazardan korusun..sağlıkl kucağımıza almayı nasip etsin..

mystory hayırlısı olsun demek bir kızın olacak kız bebekleri sevmekte bir başka oluyorkaydirigubbakcemile......kızlar ne kadar doğru bilmiyorum bu sitedeki bazı arkadaşlar denemiş,ikili testte hani betahcg yazıyorya o 50 nin altında çıkmışsa genelde erkek 50 nin üstünde çıkmışsa kız oluyomuş...sadece bir öneri doğruluk payını bilemem hem doğru olsa doktor direk betahcg ye bakar cinsiyetini söylerdi değilmiCADIARZU

canım benim ikili test yaptım ama 50 felan yazmıyor benimki normalmi anormalmi ben yazim siz incelermisiniz benimki altındamı üstündemi acaba aynen yazıyorum Maternal serum FreeBeta-hCG 12,49IU/I 0,4019MoM burada yazılanın aynısını yazdım ne anlama geliyor bilen varsa açıklıyabilirmi

hepinize merhaba arkadaslar.. bi kac cinsiyet daha ögrenmisiz.. oh oh ne güzel.. benimki taa bayramdan sonraya kaldi.. saglikli olsunda..
ikili test yaptircak olan arkadaslarda dualarimiz sizinle, hayirli haberler alirsiniz insallah..
ben su an isyerindeyim.. ara ara katiirim size güzel annisler

kızlar benimde bugün doktor randevum var birazdan çıkıcam.inşallah güzel haberlerle dönerim.dua edin herşey yolun gitsin.

canım benim ikili test yaptım ama 50 felan yazmıyor benimki normalmi anormalmi ben yazim siz incelermisiniz benimki altındamı üstündemi acaba aynen yazıyorum Maternal serum FreeBeta-hCG 12,49IU/I 0,4019MoM burada yazılanın aynısını yazdım ne anlama geliyor bilen varsa açıklıyabilirmi

niloşş 50 nin altında olunca erkekmiş sözde..seninde 12,49 erkekmi yoksakaydirigubbakcemile2...

Kızlar herkese günaydınnn 2'li testimiz yapıldı doktor beni çok tedirğin etti nasıl ne zaman ölçtü anlamadım ense kalınlığını ölçmüş okuduğuma göre çok dikkatli yapılması gereken bir ölçümmüş doktorun ölçmesi 1 dk bile sürmedi 2,3 çıktı sınırda dedi çok moralimiz bozuldu sonra diğer kan testini verdik sonuç aldık kan diğer herşey çok güzel zaten ense ölçüsü tek başına çok önemli değil genel sonuçlar önemli falan dedi 3'lü teste bakalım birde dedi sınır 2,5 dedi ama okuduğum her yerde 3 den sonra risk diyor anlam veremedim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar baanaa bilgi verebilirmi kafamçokkarıştı

zeynocum moralini hiç bozma.senin için ve diğer ikili test yaptıracak arkadaşlar için bi blog yazısı yayınladım.okursan biraz moral bulur ve insanları ne hale getirdiklerini daha iyi anlamış olursun canım.bi oku istersen.

Herkese Günayydınnnnn! Zeyno kendini üzme, başka bir doktora daha git istersen ölçüm için sadece en azından için rahatlar.

Bugün benimde randevum var 2'li test için. Huuuuu arkadaşlar hadi bakalım dua edin de sorunsuz geçirelim bu günü bebişimle. Geldiğimizde sonucunu yazarım arkadaşlar. Şimdilik bye.

sende güzel haberlerle gelirsin inşallah ama sende blog yazımı oku öyle git canım.
sarıböcüg geçmiş olsun ne oldu sana böyle.nazarmı deydi yoksa.çok soguk su içme canım.benim geçenlerdeki kasık ağrımın bi sebebide üşütmem oldu.dikkat edelim kızlar üşütmeyelim.

benimkine dr kızdiye tahmin etti ama kesindeğil yanılgı payı çok yüksek dedi seninkinin cinsiyeti bellimi bide senin sonucun 50 altındamı üstündemi canım

doktorum 15.haftadan önce bişey diyemem demişti..15.haftada bakacakmış yani daha 3 hafta var öğrenmeme...cinsiyeti belli değil henüz....benim değerde 50 nin üzerinde bu durumda söylenneler doğruysa kız oluyor...ama bence garanti bişey değil bu bi açıklaması yok yinede ben eğlence amaçlı olsun diye inanıyorum işte...benim 8 yaşında bir kızım var bakalım bu ne olacak merak ediyorum önce sağlıklı olsunlarda gerisi boş değere görede kız diyor bakalımkaydirigubbakcemile3

sende güzel haberlerle gelirsin inşallah ama sende blog yazımı oku öyle git canım.
sarıböcüg geçmiş olsun ne oldu sana böyle.nazarmı deydi yoksa.çok soguk su içme canım.benim geçenlerdeki kasık ağrımın bi sebebide üşütmem oldu.dikkat edelim kızlar üşütmeyelim.

enelcim blog yazın nerde ..ben göremedim???linki kopyalayabilirmiisn

enelcim blog yazın nerde ..ben göremedim???linki kopyalayabilirmiisn

canım hani ben sana mesaj attim ya şimdi.cevap yazımın sağında puanın teşekkürlerim falan var orda blog yazısı 1 diye kırmızı yazıyor hatta 1 tanede yemek tarifim var.tıkla blog un üzerini açılır canım.

mystory canım kızın hayırlı uğurlu olsun.size mutluluk getirsin varlığıyla sağlıkla aranıza katılsın inşallah.
aysegul84 hoşgeldin canım aramıza umarım iyi vakit geçirirsin.
albanıan inşallah güzel haberlerle gelirsin.
sizlere tavsiyem kızlar blog yazımı okumanız.çok doğru yazıyor çünkü birde örnek var orda.
16 eylül buldun mu canım?
niloşş cum sana 2 li test sonucumu yazacaktım ama hepimizin ki farklı risk oranı çıkarmış olucagı için yazmadım.çünkü paş popo mesafesi yani crl oranı,ense kalınlığı yani nt ve yaşımız bunların hepsinin hesaplanmasında faktör o yüzden yazmadım canım.şu da var pekte umrumda değil.ben annesi olarak artık onun sağlıklı olduğunu hissediyorum.rabbim onu bana gönderdi sağlığıda ona emanet.
zeynocum yinede sen başka doktora gidip ense kalınlığına bir daha baktır.çünkü hassas bir ölçü.belki doktorun dikkatli ölçmedi.hemen üzülme canım.allah yardımcın olsun.

X