2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yaaaaaaaaa BÖCÜĞÜM YA HADİ RESMİN NERDE BELİYORUM YAAAAAAAAA
AŞKİTOM GELSİN BENDE EKLİYECEM YA

aynen öyle canım..mediveya gittim.zaten beğenmedimde.
sağol valla canım.rahatladım.

ay bırak oraya hastane demeye bin şahit lazım ya. resmen yanıyodum gittiğimde. ayakta duramıyorum. acile girdik, demezler mi şu an yatacak sedye yok. goncam köpürür bi yandan ben baygınlık halinde iki yandan. oturdum biraz koltukta. diyoruz ki kardeşim dahiliyecin nerde? başka bi yerinde hiç mi yatak yok? bide sinirlendik diye az kalsın kovacaklar. sizede hastanenenizede dedik çıktık.
hiç boşuna kafanı takma. orda bi arkadaşımda guatr ameliyatı oldu, sonradan bozuk değerlere iyi iyi demişler kız boşuna ilaçlar kullandı. düşük değeri yüksek olması lazım diye yükselttiler. şimdi başka doktora gidiyo, doktor demiş keşke ellemeselermiş. unut gitsin. orayıda doktoruda.

maşallah maşallah sen koca bi nazar boncuğu ile gez canım.
resimleri özelden atsaydın millet nazar etmesin.rabbim korusun seni canımcım.

burdaki hamislerin hepsi birbirinden guzel bence, insan hamis olurda guzel olmazmi , kime yakismaz demi, Allah hepimizi ve bebislerimizi korusun insallahhhhh amin:Saruboceq:

Son düzenleme:
sarıböcügüm ohh maşallah çok tatlı göbişin.pozuda güzel çekmişsin.evet ilk kız resmi geldi.kısmetlilere duyrulur :) prenses içerde çok rahat belli.nazar deymeşin inşallah.

Maşlah canim benim allah nazarlardan saklasin bebişin çok tatli görünüyosunuz sankim resim büyükcene olmuş gibi öpüyorum göbişinden cancağizimŞenizhihoyyyt:teytey::CüvCüv:
AYYYYYYYYY NE GÜZEL YAAAAAAAA GÖBİŞLER BÜYÜYOOOO
YAKINDA EKRANADA SIĞMAYIZ ARTIKIN HIII:dance:

sıra sana geldi sakın unutayım deme fotoyu.

Canim hiççççççççç unuturmuyum göşimi gösterecem ayol ne demek kocişim birazdan gelir eklerim hi bu arada kaybolmayin olurmu kizarim sonrakötükedihüso

:1no2:Buket nerelerdesin yahu hiç sesin çikmiyooo
umarim kötü bişey yoktur canim
nerdeysen çik ortaya bukettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
duyomusunnnnnnnnnnnn BUKETİ GÖRENLER LÜTFEN KK HABER VERSİN:Saruboceq:

buketi bende merak ediyorum.. insallah olumsuz bsiey yoktur.. bebisiyle gezmeye cikmistir ..

ben cok aciktim kizlar yaa, basimda agrimaya basladi, birde oruc tutsam ne hale gelicem kimbilir acim cok acimmmmmmcokacimcoook gidip birseyler yiyeyim bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…