2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bende gittiğimde 7+2 idi küçücüktü elleri ayakları çok belli bile değildi kimbilir ne kadar büyümüştür yerim onu ben yaa

ne güzel arkadaşım darısı bize bende doktora gittiğimde 11+2 olacak inş bende hareket ettiğini görürüm ama daha 2 hafta varr :bbo:

sayılı günler çabuk geçiyor geçer merak etme..gittiğinde evet daha hareketlenmiş olacak ben bugün ilk defa bu kadar hareket ettiğiini gördüm son gittiğimde hiç hareket yoktu sadece eli kolu belliydi ve kalp atışları görünüyordu ...

:teytey::teytey::teytey:
günaydın kızlar veeee kızz anneleriiii !!!!!
sarıböcüğümüzün çiçek gibi kızı olacak desenize:CüvCüv:
tebrik ediyorum çok canım, öpüyorum göbişinden Şeniz
kızlar dün ben çıktıktan sonra sizde rüyalardan dert yanmışsınız. bu gecede gördüm saçma sapan şeyler ama en azından korkmadım. geçecek inşallah bunlarda.
hapşırmaya gelince.. hapşırıken dizlerinizi kendinize doğru çekin, ayaktayken çömlein, otururken dizlerinize doğru eğilin, o kramp girmiyo o zaman, ben denedim.
ayyy şimdi benim bebişimde bellidir kız mı erkek mi??? acaba başka doktora mı gitsem??

bazen benimde aklıma gelmiyor değil başka bi doktora gidip baktırsam diye annemler izmrde hem onları ziyaret ederim hemde doç bi kadın doğum uzmancı akrabamız var onu ziyaret ederim :)

günaydın mart annişleri.16 eylül benimkinin ense kalınlığı 1 çıktı.ama kan testlerini bugün yaptırdım inşallah onlardada bir problem çıkmaz.ya arkadaşlar haddim olmayarak bazılarınızın bebişleriyle ilgili tahminlerim var tutamıycam kendimi. :eek: Allah gönlünüze göre versin ama öykü ve kızıldeniz sizin kızınız lazanya seninde oğlun olcakmış gibi geliyor bana.Allah sağlık versin hepimizinkine :emir_bebek:

tünaydın kızlar.dün gece manyak bi mide ağrım vardı.uyuyamadım şimdide sızlıyor bişey yiyemedim.gazım vardı onu çıkaramadım böyle oldu.ölüyom sandım.
doktora gidecek arkadaşlar inşallah hayırlıs haberlerle gelirler.sarıböcüğüm gibi mutlu haberler getirsinler inşallah.
kızlar benim 2 li test sonucu hala yok ya.deli olucam 2 kere aradım doktorumu yok diyor.bu pazartesi tam 2 hafta olacak.
ayrıca bu parzatesi ben işe başlıyorum.1 hafta bi deneme yapıcaz eğer bişey olmazsa çalışıcam olursa rapora devam.3 ay oldu işe gitmeyeli.riskimiz hala varmış ama biraz azalmış.bakalım neler olucak?

enel senin işin ne yorucu mu? Allah kolaylık versin.bende pzrtesi başlıycam ama bu mide bulantısıyla nasıl yapıcam bilemiyorum.

enel senin işin ne yorucu mu? Allah kolaylık versin.bende pzrtesi başlıycam ama bu mide bulantısıyla nasıl yapıcam bilemiyorum.

canım dışarıdan bakılırsa yorucu değill diyor herkes.ama şöyle anlatayım.izmir de bucadayım ben.buca sınırları içerisinde ne kadar bina var,binaların içinde ne kadar daire var onların hepsinin dosyası var bizde.her gelen mükellef evlerinin belgelerini istiyorlar.su,elektrik bağlamada lazım oluyor.belki bilen bilir numarataj belgesi bu belgenin adı yani binaların kimliklerini biz tutuyoruz belediye olarak.40 bin 50 bin kayıt var.her gelen mükellefe göre dosya indir aç kaldır yapılıyor.sonra bilgisayara yeni işlem için kayıt girdikten sonra işlem bitiyor.çünkü evlerde alım satım olunca sahibi değişiyor.sürekli iş potansiyeli demek buda.durumu benim gibi hamile olan biri için zor.yani masa başı iş adı ama öyle değil işte canım.

işe başlıycak arkadaşlar korkmayın bakın benimde bulantım var ama sabah biraz zorlanıyorum sonra çalışmaya dalınca o kadar hissetmiyorum.Birde sakın aç kalmayın saat başı ağzınıza birşey atın bulantıyı yok etmenin en güzel yolu bu.

işe başlıycak arkadaşlar korkmayın bakın benimde bulantım var ama sabah biraz zorlanıyorum sonra çalışmaya dalınca o kadar hissetmiyorum.Birde sakın aç kalmayın saat başı ağzınıza birşey atın bulantıyı yok etmenin en güzel yolu bu.

aynen katılıyorum kızlar, önünüzde her an ağzınıza atacak ama çok da kalorili olmayan tuzlu bişyeler olsun. işe dalınca da geçiyo. hatta evde olduğum cumartesileri daha halsiz oluyorum ben

sarıboceq çok sewindim senin adına Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin darısı bizlerin başına bakalım bizim fındıkkurtları senin tatlı kızın kadar erken davranıp gösterecek mi kendinihihoyyythihoyyyt

günaydın mart annişleri.16 eylül benimkinin ense kalınlığı 1 çıktı.ama kan testlerini bugün yaptırdım inşallah onlardada bir problem çıkmaz.ya arkadaşlar haddim olmayarak bazılarınızın bebişleriyle ilgili tahminlerim var tutamıycam kendimi. :eek: Allah gönlünüze göre versin ama öykü ve kızıldeniz sizin kızınız lazanya seninde oğlun olcakmış gibi geliyor bana.Allah sağlık versin hepimizinkine :emir_bebek:

walla erkek istemiyor değilim annem bile erkek istiyor tabi önce sağlıklı olsun da gerisi mühim değil ilk hediyesi geldi hamsikuşumun anneannesi mavi bir araba almışhihoyyyttabi kendisi 2 kız annesi olunca erkek çocuk özlemini torunda gidereyim diye uğraşıyor diğer yandan kayınvalidem 3 erkek annesi olarak kız torun istiyor bizde reytin yüksek yanikaydirigubbakcemile3:nazar:

Günaydın kızlaaaaaaaaaaarrrrrrrrr. Benim bulantılar geçiyor sanırım. Ama şu gırtlağımdaki şey neyse gitmedi birtürlü. Sanki yutkunuyorum ama orda birşey takılı gibi. Afedersiniz geğirsem gidecekmiş gibi. Varmı sizlerdede böyle birşey..?

Arkadaşlar anadolu yakasında olupta ikili testi 130 un altında yaptıran var mı ssklı olarak?

canim benim ablam anadolu yakasinda pasabahcede beykoz trafinda özel bir klinige gidiyor sigortalilarla anlasmali orasi uygun diyor hatta rekabet varmis fiyatlari düsürüyolarmis habire en son gitttiginde 9 ylt almislar muayeneye istersen sorayim kaca yaptirmis 2li testi

canim benim ablam anadolu yakasinda pasabahcede beykoz trafinda özel bir klinige gidiyor sigortalilarla anlasmali orasi uygun diyor hatta rekabet varmis fiyatlari düsürüyolarmis habire en son gitttiginde 9 ylt almislar muayeneye istersen sorayim kaca yaptirmis 2li testi

Saol canım ama ben acıbademde oturuyorum kadıköy civarı merak ettim ama çevremdeki hastanelere sordum yine en iyi benim gittiğim medipol.Napalım kuzum için 130 feda olsun.
19 eylülü iple çekiyorumkaydirigubbakcemile

X