2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar,
ben yarın sabah 9bucukta gidecegim doktora, cinsiyet ogrenmek icin cok mu erken (((( (doktorum bir de satımdan 1 hafta oncesini soylemisti nedense)

benimde bir hafta öncesiydi şimdi ara 4 güne indi.Bu kontrolde.Herkesin döllenmesinin farklı olabilmesinden kaynaklanıyormuş buda.Cinsiyet için erken değil mi??:1shok:

Bu arada kızlar benim ikili test 13+3deyken olucak sizce o zaman cinsiyette gözükür mü?

eskisi kadar acimiyorlar diyelim..
ara ara tam ucu kasiniyor, ne yapcami sasiriyorum

bide işte olunca var ya kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
hadi kızlar ben kaçtım yarın görüşürüz,
dün gece saçma sapan rüyalar gördüm, inşallah bu gece rahat ederim, dua edin de yine kötü yorumları olan rüyalar görmeyeyim :Saruboceq:
sizi çokkkkkkkkkkkkk öptüm güzel mart anneleri Şeniz

gerine gerine yürümen hamile oldugundan kaynaklaniyor canim.. sengözlerimebaksanab
baska kilif uydur lütfen

hahahahha.... cok guldum, Allah da seni guldursun sekerim:)

tamam kabul ya, iyice hamile gosterecek, balon elbiseler falan giyiyorum, aslında beklemiyorduk da bu bebegi ama gurur duymadım da degil kendimle:)) esimin ailesine ilk torun olacak, onlar da bir gerinme etkisi yaratiyor tabi:):lepi:

arkadaşlar dr geldim ultrasonla baktı büyük ultrasona gerek yok benim ultrasonum yeni ense kalınlığı görünüyor dedi ve bebişime baktı sağlıklı sorun yok dedi cinsiyetini çok ısrar etmeme rağmen söylemedi 14 haftalıkken belli olurmuş şimdi göbek kordonu dolanır yanılmıyim dedi sinir oldum ve bebiş tam bacaklarınıda açmıştı offfff yaaaaa merak ediyoruzya ondan aksilikler oluyor sonuç ise salı günü bizi arayın çıkıp çıkmadığını söyliceklermiş aman sıkıldım beklemekten

o zaman gözükebilir belki canım çünkü 14.haftaya yakın olmuş oluyorsun.

biraz sacma gelecek ama sırt üstü yatınca kabus goruyormus hamileler, e denemekten zarar gelmezlaelaelaelaelae

bu hamilelikde sacma rüyalar normal galiba..
bendede öyle haftalardir.. uyuyorum uyumasinada .. bütün gece acayip rüylaradn yoruluyorum..
bu dönemde gecer insallah
:Saruboceq:

kızlar ben hafif karnımın üstüne yatıyorum zararı olurmu acaba bacağımın arasına yastık alıyorum

canım ben sırt üstü yatıyordum hep.ağrılarım artınca bebişin olduğu yöne doğru araya yastık koyarak yatıyorum bişey olmuyor ve ağrımda geçiyor.
canım ben hep sırt üstü yatardım şimdide yana yatıyorum ama saçma rüyaları hep görüyorum hemde çok saçma.

nedense erkekler gostermeye pek meraklı oluyor sekerim, hani benimki de fukara tesellisi erkekse bir ihtimal gosterir mi diye sormustum ama sanırım coook zor.

sen o hafta 14. haftada oluyorsun,bence belli olur canım.. 14- 16 arası ogrenilir yazıyor heryerde.

canim ben bugün 13+3üm..
bugün kontrolüm vardi.. gittik.. ama cinsiyeti hakkinda su an kesin bisey söylemek istemedini söyledi.. yaniltici olabilirmis kordon bagindan dolayi..
ama doktordan doktora degisedebilir tabiiki

ayyy kızlar sonuçlar güzel çıksında biraz daha bekleriz napalım teşekkür ederim hepinize muccckkkiiiiiiiiieeeeeeeeee

canim ben bugün 13+3üm..
bugün kontrolüm vardi.. gittik.. ama cinsiyeti hakkinda su an kesin bisey söylemek istemedini söyledi.. yaniltici olabilirmis kordon bagindan dolayi..
ama doktordan doktora degisedebilir tabiiki

kucucuk bebegin koca kordon kadar pipisi olacak degil ya, nasıl karıstırıyorlarmıs, offf yaaa

bu arada esimin kuzeni de hamile, o 6 aylık.. is dolayısıyla baska sehirdeler su anda.. o sehirde cocuga kı diyor bakan doktor, istanbuldaki erkek diyor.

aslında o is de sakat, simdi mesela kız diyecek, abanicaz pembelere, 3 ay sonra bir cıkacak pipi, kalicaz oyle pembelerle... ben bu cinsiyet isini 8. haftadan itibaren soyleyen doktorlar duydum, ama sehir efsanesi gibi... herkes artık erken biliyorlarmıs diyor, ama kimse kimin bilebildigini bilmiyor.

bir yerde okudum; bir hormon eger bebek kızsa 3 kat fazla salgılanıyormus vucutta..ama daha deneme asamasındalarmıs, o yuzden bunu bir test olarak kabul edemiyorlarmıs. bu konuyu yarın doktoruma soracagım kızlar, sizi de aydınlatacagım eve gelince hemen..

bekleyin beni anacım

.......bekliciz.............şakkıdı

canım ya bişey sorucam.hangi devlet hastanesinde yaptırdın testlerini?

kızlar benden bu aksamlık bu kadar... hepinizi operim gobuslerinizden...

insallah ben de guzel haberlerle gelirim yarın...

kendinize cok iyi bakın.. hepiniz cok guzelsiniz... tschusss...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…