2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hihoyyytcanım 2kili test için demişse bence doktorunun dediğini yap bence cinsiyete gelince bende merak etmiyoooo değilim hani bazı arkadaşlar 12 haftada belli olur diyorlar buda bebeğin duruşuna bağlıymış.bide bu var 18 haftada cinsiyetini göremiyorlar bebişin duruş şeklinden dolayııı.UMARIM BENİM BEBİŞİM AKILLI DURURDA PİPİSİNİ VEYA MINNIŞINI GÖSTERİR:emir_bebek:

a.s.görmek güzel.........arkadaşlr bende bu hafta perşembe giderim 2kili test için rabbim hayırlı sonuçlar çıkartsın inşallah.......bebişimi çooook özledim annişler yaaa:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

teşekkür ederim canım a.s.
inşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız.
bende bebişimi çok özledim ya. ama daha çok var ultrason için uff

canım bebek erkekse 12. haftadan itibaren genelde anlaşılıyomuş ama kızsa 16 dan itibaren diolar bende senin gibi eylülün ilk haftası 13 haftalık oluyorum ve dr o zaman gidicem inş.

iyi haftalar hepnize arkadaslar..
ben melegimi 4 haftadir görmüyorum..
carsamba randevumuz var.. buraya kada iyidide, su son 2 gün gecmek bilmez artik..

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::
MEVLAM NASIL Bİ DUYGU YAAAAAAAAAAAA ELİM KARNIMDA VE BEN HAMİLEYİM ONU ÇOK SEVİYORUM ARKADAŞLAR ONA OKADAR İHTİYACUMIZ VARKİ ANLATAMAM KAYBETTİĞİM BEBİŞİMİN ACISINI BU MELEĞİMLE HAFİFLETTİK RABBİM HEPİMİZİN BEBİŞİNİ KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN.
şuan arkadaşlar diğer bebişime aldığım kıyafetler inanın 1 büyük hurç dolusu çıkarıp bakamıyorum hiç birisine sanki heran bişey olacakmış gibi elim sürekli karnımda.
BİLİYOMUSUNUZ TEYZELERİ BU SEFER BU MİNİĞİM BENİ BIRAKMIYACAK EMİNİM TEYZELERİ RABBİM ONU BANA SIMSIKI SAR .......MİNİĞİM KUZUM ANNENİ ÜZME OLURMU SENİ SEVİYORUM ANNNNNNNEM

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::
MEVLAM NASIL Bİ DUYGU YAAAAAAAAAAAA ELİM KARNIMDA VE BEN HAMİLEYİM ONU ÇOK SEVİYORUM ARKADAŞLAR ONA OKADAR İHTİYACUMIZ VARKİ ANLATAMAM KAYBETTİĞİM BEBİŞİMİN ACISINI BU MELEĞİMLE HAFİFLETTİK RABBİM HEPİMİZİN BEBİŞİNİ KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN.
şuan arkadaşlar diğer bebişime aldığım kıyafetler inanın 1 büyük hurç dolusu çıkarıp bakamıyorum hiç birisine sanki heran bişey olacakmış gibi elim sürekli karnımda.
BİLİYOMUSUNUZ TEYZELERİ BU SEFER BU MİNİĞİM BENİ BIRAKMIYACAK EMİNİM TEYZELERİ RABBİM ONU BANA SIMSIKI SAR .......MİNİĞİM KUZUM ANNENİ ÜZME OLURMU SENİ SEVİYORUM ANNNNNNNEM

Canım allah kimsenin bebeğini kimseden ayırmasın.Sen ona inan yeterki o seni bırakmaz annesi allah gönlüne göre versin canım çok zor şeyler insan yaşamasa bile duyduklarından yaşamış kadar etkileniyor.İşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız :nazar:

kılar telefonda öğrendim sonucu.
şükürler olsun herşey iyi.sonuç normalmiş.çarşamba gittiğimde bebişimide görücem.
Allahım kimseyi evladıyla sınamasın.:Saruboceq:

kılar telefonda öğrendim sonucu.
şükürler olsun herşey iyi.sonuç normalmiş.çarşamba gittiğimde bebişimide görücem.
Allahım kimseyi evladıyla sınamasın.:Saruboceq:

gözün aydin canim :1hug:
insallah geri kalanimizda senin gibi hayirli haberler alirda burda paylasir
:Saruboceq:

iyi haftalar hepnize arkadaslar..
ben melegimi 4 haftadir görmüyorum..
carsamba randevumuz var.. buraya kada iyidide, su son 2 gün gecmek bilmez artik..

canim ultrasona girebilecekmisin ben 2 hafta önce gitmistim o zaman girdim birdaha girebilmem icin 6 hafta beklemem lazim malesef :KK43:((

X