2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba boddim hoşgeldin tekrar aramıza ne yaptın doktorunu değişterecektin kime gidiyorsun en son?

merhaba boddim hoşgeldin tekrar aramıza ne yaptın doktorunu değişterecektin kime gidiyorsun en son?

canım hümada derya hanıma aldım randevumu bakalım haftaya cumartesi gideceğim göreceğim benim boddimi çok merak ediyorum dayanamıyorum bir an önce görmek istiyorum onu

arzu hanım falan diyordun hümada olumsuz bişey mi duydun ? yada erşat beyi hiç düşünmedin mi

arzu hanım falan diyordun hümada olumsuz bişey mi duydun ? yada erşat beyi hiç düşünmedin mi

canım yeni fark ettim yalnış yazmışım arzu hanıma aldım randevuyu derya nerden çıktı anlamadımkaydirigubbakcemile3
erşad beyide duydum ama şimdiye kadar hep erkek dr. gittim bu sefer bayan olsun istedim bakalım aradaki fark ne olacakCADIARZU

tesadüf hümada derya da var ona randevu aldın sandım :) bi git bakalım sen bakalım dedikleri kadarmıymış? 2li testin mi yapılacak bu hafta?
benim randevuma daha 12 gün var aslında önümüzdeki haftaydı ama doktorum tatilde olduğundan sarktı bu kadar. o yüzden ben de düşünüyorum hümayı zamanında orayamı gitsem diye ya bakalım

valla canım arzuya benim kuzenim gidiyo çok seviyor dokturunu ama ben biraz daha ince eleyip sık dokuyorum dr. konusunda bakalım inş. severimde son dr. olur ama hümada akif beyi tavsiye etmem fazla ilgilnmiyo sormadanda sölemiyo

kaydirigubbakcemile5herkese selamlarrr nasılsınız bakalım güzel hamişlerrrr???:CüvCüv::CüvCüv: hava çok sıcak denize gitmek istiyorum gitsem mi ki????:1rolleyes:

kaydirigubbakcemile5herkese selamlarrr nasılsınız bakalım güzel hamişlerrrr???:CüvCüv::CüvCüv: hava çok sıcak denize gitmek istiyorum gitsem mi ki????:1rolleyes:

aynen canım ya bende denize gitmeyi çok istiyorum ama mikrop kapmaktan korkuyorum tam eşimle tatile çıkacaktık ki hamile olduğumu öğrendim siftah bile yapamadım bu sene benneyaptımki

bizim deniz burnumuzun dibinde annemin evi de denize sıfır ama riskli diye girmiyodum ama dayanamayacam çok sıcak evde oturulmuyo sürekli klimanın karşısında hasta olcam burnum tıkanıyo artık kocacıım da bunaldı o deniz manyağıdır gittik gerçi çarşamba günü ben adetli kadınlar gibi şezlonga uzandım hahhahaklava::jeyyar: gidecem sanırsam birazdan güneş tepeden insin accıkhihoyyyt

Ah sarıböcüküm hadi bebişleri özlemle bekliyoz da takvm yapıyoz kilolarımızı ne karıştırıyonkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ben çok şişkoyumm takip etmek istemiyomklava:klava::tomato:

bence süper bir fikir ilk bebeğimde 25 kilo almıştımgamyoncuiremsu ama doktorumun azarlamaları ve verdiği diyet sayaesinde 6 ay sonra 56 ya inmiştim 10 ay sonra da doğum kilom olan 51 e yine aynı kilo ile hamile kaldım ben şişmanlama konusun da kendimi kontrol etmeye karar vermiştim ama bulantılarımın geçmeye başladığı şu günlerde buzdolabıyla kurduğum yakın ilişkiden çıkardığım sonuç bunu başaramayacağım yönünde..bari kilo takip çizelgesiyle acı gerçeği görebileyim..:1no2:

Gözünaydııııın canım. Sorma maaşallah ne kadar çabuk büyüyorlar. Şaşırtıyolar bizi. Hayırlısıyla bide kucağımıza alabilsek başka bişey istemeyiz dimi....mi acabaaaaa....?

Sağol nazancım seninde hayırlı haberlerini bekliyoruz canım. Şu salıda gelmez bi türlü dimi....:Saruboceq:

hic sorma canim ya iple cekiyorum saliyi , 3 haftaya kadar ultrasyonda cinsiyetide gorebiliyormus, 3 hafta sonra ozele gidip cinsiyetinede baktircam inslh gorurumkaydirigubbakcemile5

İnşallah canım. Olmaz olurmu kocaman olur tabi.Haftaya sana belki ikili testte yapar. Benim dr. ikliye gerek duymadı üçlü test yaparız 16.haftadan sonra dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…