2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Allahım ne güzel ya bizimkilerde takla atıyomuki acep:emir_bebek:..inşallah hep böyle iyi haberlerini duyarız buketçim..hihoyyyt

Sizinkilerde atacak gülüm. Ben gitmeden şeker attım ağzıma. Tatlı yiyince hareketli oluyormuş dediler. Ondanmı acaba ne oyunlar yaptı kerata. Gittikçe daha çok özlüyorum ama. senağlama

maşaallah canım cok inşaallah sonuna kadar hersey bu kadar iyi gider oh bırde hareketlenmişmi demek cok iyi :nazar: maşaallah :emir_bebek:kaydirigubbakcemile5

Darısı sizlerinde başına inşallah canım. Kalp atım sesini dinletmediler,duyamadım diye üzülmüştüm ama bugün çok sevindim kuzumu görünce.
Allah hepinize ve de bebişlerinize sağlık versin.:dance:

Enelcimmm cok gecmis olsun bol bol dinlen hic kalkmaa
beatrise sabret guzelim insallah bebis birakmayacak sizleri-bizleri.allah yardimcin olsun gurbet ellerde.
bukkkettttttt gozun aydin canım,ne guzel yaa cok mutlu oldun guzel haberini okuyunca:nazar:
albanian evet canım beni cebren ve hile ile yemeye zorlayacak sonunda bunlar :lepi:

arkadaslar doktordam geldim simdi.sinirden aglamamak için zor tutuyorum kendimi.Allahim keske istanbulda olsaydim simdi.dogru durust ilgilenmedi bile doktor.spekulum takmak istedi ben izin vermedim korktugum için.sanirim doktor kizdi buna sorularimizi bile dogru durust cevaplamadi.4 gun once ultrasonla bakildigi için simdi bakmaya gerek yok dedi.8 gun bekleyecekmisim ondan sonra tekrar ultraonla bakacaklarmis.eger bebek gelisiyorsa ve bir sorun yoksa o zaman tedavi edecekmis.kanaman çok olunca o zaman tekrar acile gel dedi.anlayacaginiz dusuk yap ondan sonra gel diyorlar resmen.ilaç istedim vermedi.regl donemim acaba regl mi oldum dedim guldu hayir hamileyken regl olmaz dedi.ne yapacagimi bilmiyorum çok çaresizim.hiç umurlarinda bile degil burdaki doktorlarin.özele gitmeme ragmen.dulariniza ihtiyacim var arkadaslar.çok kötüyüm.

Canım işallah birşey olmıyck ama beklemek ne kadar zor dualarımız senile:1closedeyes:

kızlar nasılsınız kaç gündür giremiyorum..sormayın,çok dertliyim..geçen gün kan,idrar testi falan yapıldı,bi sürü şey çıktı...bizi en tedirgin eden rubella testi pozitif çıktı,yani belkide hamilelikte kızamıkçık geçirmişim,ve eğer hamilelikte geçirdiysem 3 farklı doktorun söylediğine göre çocuk %80 sakat doğacak..benim doktorum hamilelikte geçirdiysen farkederdik diyor ama benim içim hiç rahat değil...2,5 yıldır bi sürü tedavi neticesinde ancak hamile kalmıştım,uf......sonra idrar yollarımda iltihap çıktı,antibiyotik kullanmak zorundayım...daha bitmedi,kan şekerim de yüksek çıktı....ne yapcam kızlar ya......senağlamasenağlama

canim benimde rubella testim pozitif cikti, ama ben kizamikcik felan gecirmedim hamisligimde , banada doktorum kaninda antikor eksikligi var dedi , rubella gecirmediysen cok dikkat et bulasma sansi cok dedi

arkadaslar doktordam geldim simdi.sinirden aglamamak için zor tutuyorum kendimi.Allahim keske istanbulda olsaydim simdi.dogru durust ilgilenmedi bile doktor.spekulum takmak istedi ben izin vermedim korktugum için.sanirim doktor kizdi buna sorularimizi bile dogru durust cevaplamadi.4 gun once ultrasonla bakildigi için simdi bakmaya gerek yok dedi.8 gun bekleyecekmisim ondan sonra tekrar ultraonla bakacaklarmis.eger bebek gelisiyorsa ve bir sorun yoksa o zaman tedavi edecekmis.kanaman çok olunca o zaman tekrar acile gel dedi.anlayacaginiz dusuk yap ondan sonra gel diyorlar resmen.ilaç istedim vermedi.regl donemim acaba regl mi oldum dedim guldu hayir hamileyken regl olmaz dedi.ne yapacagimi bilmiyorum çok çaresizim.hiç umurlarinda bile degil burdaki doktorlarin.özele gitmeme ragmen.dulariniza ihtiyacim var arkadaslar.çok kötüyüm.

canim benim ya seni cok iyi anliyorum, ben bu hamisligimden once bir dusuk yaptim onda bir hafta yalvar yakar bir randevu bile yapamadim , bebegimi dusurucem kanamam var diyorum doktora telefonda agrin olursa ara diyolardi bana, inanki bir hafta ugrastim bir gel bakalim dahi demediler en son agriyla dusuruyordum esim aradi doktorumu evet dusuruyor demis, dusukten sonra ariyor beni doktor eve geleyimmi istermisin diyor, cehenneme kadar yolun var diyecektim adama bebegimi dusurmusum bana diyo eve geleyimmi bir haftadir yalvar yakar agladim bakmadiniz... canim ne diyeyim hic vicdan yok bu insafsizlarda

Selam arkadaşlar dr.dan geldim yeni. Kuzucuğumu gördüm. Maaşallah ne kadar büyümüş. Gelişimi çok güzelmiş. Dr. amcası baya bi izletti bize. Sormayın öldüm gülmekten taklalar atıyo bizimki. fotoğrafını zor yakaladı dr. Elleri kolları belirginleşmiş.

canim gozun aydin, ne mutlu sana , bende sali gunu ultrasyona giricem bakalim benimkinin durumu nasil cok heyecanliyim:eek:

günaydın, bende uyandım. herkes uyuyo mu yaw? sizin bebekler uyutuyor sanırım. ben dayanamadım dr.u aradım saat 12:00 de bebişimi görmeye gideceğim. çok heyecanlandım şimdi. hepimize bebişlerimizle güzel günler :)

nazan yasadiklarina çok uzuldum.simdi ayni seyleri ben yasiyorum.goz gore gore kaybedicem bebegimi. geceleri gozume uyku girmiyor,her tualete gittigimde odum kopuyor dusuk yapicam diye.benimde agrim yok ama bu kanamalar hiç hayri alamet degil.bugun tam bir hafta oldu.Allaha emanet ettim bebegimi artik.ben elimden geleni yapiyorum ama doktorlar insan degil.sende yabanci ulkedemisin canim?

günaydın, bende uyandım. herkes uyuyo mu yaw? sizin bebekler uyutuyor sanırım. ben dayanamadım dr.u aradım saat 12:00 de bebişimi görmeye gideceğim. çok heyecanlandım şimdi. hepimize bebişlerimizle güzel günler :)

hadi hayırlısı canım..inş bi sorun yoktur tatlı bebişini görürsün..gelince haberdar et emi...bende idrar yollarındaki iltihap için bugün idrar kültürü verdim,çıkacak sonuca göre antibiyotiğe başlıycam..Rabbim bebişlerimizi korusun...:))

kızlar ben gittim geldim doktora, 10 günde çok büyümüş bebek ya. hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt en son gittiğimizde 0.83 cm di şimdi 2,23 cm olmuş. boyuna büyüyo bizim bebiş :dance::dance::dance::dance: dr. amcası cd'ye çekti hem doya doya bakayım diye. Allah hepimizin kuzusunu bağışlasın.

kapkara inşallah bir sorun çıkmaz canım. seninde iyi haberlerini bekliyorum.
beatrise, Allaha emanet olun canım sen ve bebişin.

hepinizi öpüyorum, kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çoooook sevindim canım..benimde 4 gün önce 2 cm kadardıı,seninle herşeyimiz aynı gidiyor..tekrar tebrikler...kaydirigubbakcemile3

bende çarşamba gidicem kısmetse.inşallah sorunsuzdur herşey..
Allah hepimize doğumlarımızı görmeyi nasip etsin inşallah:Saruboceq:

Selam arkadaşlar dr.dan geldim yeni. Kuzucuğumu gördüm. Maaşallah ne kadar büyümüş. Gelişimi çok güzelmiş. Dr. amcası baya bi izletti bize. Sormayın öldüm gülmekten taklalar atıyo bizimki. fotoğrafını zor yakaladı dr. Elleri kolları belirginleşmiş.

canım ne güzelll ya bende haftaya cumartesi göreceğim boddimi buarada ben eköseoğlu nikimi değiştirdim beni listede boddim diye değiştirirsen sevinirim canım buketciğim senle aynıyız biz desene haftaya benim boddi kocaman olur :teytey::teytey:

kızlar inşallah herkes bebeğini sağlıkla kucağına alır tek çabamız bu değilmi zaten o yüzden kendinize dikkat edin

nazan yasadiklarina çok uzuldum.simdi ayni seyleri ben yasiyorum.goz gore gore kaybedicem bebegimi. geceleri gozume uyku girmiyor,her tualete gittigimde odum kopuyor dusuk yapicam diye.benimde agrim yok ama bu kanamalar hiç hayri alamet degil.bugun tam bir hafta oldu.Allaha emanet ettim bebegimi artik.ben elimden geleni yapiyorum ama doktorlar insan degil.sende yabanci ulkedemisin canim?

evet canim bende hollandada yasiyorum, bu gebeligimde ilk hafta yine kanamam olmustu doktora gittim , dusecekse duser birsey yapamayiz demislerdi ne ilac ne bisey, yatayimmi diyorum doktora fazla hareket etmesem faydasi olurmu yok diyo yatma normal gunluk islerini yap, utanmasa hopla zipla bunuda dusur diyecek ama cok sukur 4-5 gun surdu kesildi sonra simdi kanamam felan yok, Allaha emanetler canim , Allah yardimcimiz olsun , inslh bebisini sagsaglim kucagina alirsin butun dualarim seninle

X