2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

KIZLAAAAAR !!! Şimdi geldim doktordan, bütün tahlillerim (idrar,kan,kültür) temiz çıkmış.Düşük tehlikesini de atlatmışım.Nasıl mutluyum size anlatamam.O yüzden de hemen paylaşmak istedim sizinle :teytey:

çok sevindim canım gözün aydın mutluluğun daim olsun inşallah. allah kucağına alma mutluluğunu da tattırsın sana ve tüm hamişlere.

KIZLAAAAAR !!! Şimdi geldim doktordan, bütün tahlillerim (idrar,kan,kültür) temiz çıkmış.Düşük tehlikesini de atlatmışım.Nasıl mutluyum size anlatamam.O yüzden de hemen paylaşmak istedim sizinle :teytey:

canım çok sevindim senin adına....
inşallah böyle sorunsuz olarakda bitirirsin hamileliği..

çok sevindim senin adına.Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah.hepimizede tabi.
:Saruboceq:

sekiz hafta evvel sekiz hafta da sonrasında maaşlı iznimiz var, sonrasında belki önce rapor ama illa ücretsiz izin. 1 seneye yakın veriyolar talep halinde bizim kurumumuzda. bebişim 1 yaşına basmadan dönmek istemiyorum işe banane banane
bizim sirkette bu dogumdan onceki 8 hafftayi doktorun calisabilir raporuyla 4 haftaya kadar cekebiliyoruz.
yani 4 hafta dogum oncesi 12 hafta dogum sonrasi kullanabliyoruz.o ben hemen tuyucem valla 8 hafta onceden :teytey:

cannnnııımmmm cok sevindimmm
gecmis olsun :teytey::1hug:

kızlar yaaa
simdi bi tane magnum yedim -tatlicadiarzu-
valla canım dondurma istiyor surekli yemek filan hic yiyemiyorum
hepsinden bir catal aliyorum bitti.ama aksama kadar magnum yiyebilirim.
magnuma aserdim heralde ben:1shok::emir_bebek:sırnaşık şey

kızlar kendini hamile gibi hissetmeyen varmı..7+4 oldum ne gibi şeyler hissetmem lazım benim pek kasık ağrısı,bel ağrısı,mide bulantısıda yok..sadece göbeğim çok çıktı göğüslerim çok acıyor ve sık idrara çıkıyorum

Arkadaşlar hamile kaldıktan sonra huzursuz bacak sendromuna yakalanan var mı? Gece sadece 2 saat uyuyabiliyorum. Güneş çıkınca çekilmeler gerilmeler gidiyor. Tahammül edemiyorum artık. Benim gibi aynı şikayetleri yaşayan var mı? Neler yapıyorsunuz?

huzursuz bacak sendromu diye bişey duymuştum ama geceleri bende olmuyor...geceleri tek sıkıntım uyuyamamak...bir türlü erkenden uykum gelmiyor...uyusamda gecenin yarısı tuvalete gitmekle geçiyor...

mide bulantın yokmu 16 eylül veya kokulara karşı hassasiyet falan?

5 haftalıkken falandı sanırım çok yoğun bir halsizlikle birlikte 2 gün mide bulantım olmuştu..başkada yok...kokulara karşı hassasiyette yok...bu benim 2.çocuğum olacak..bir kızım var..acaba 2.hamileliklerde mide bulantısı azmı oluyorki..böyle midesi bulananları okudukça acaba hamilemiyim diyorumkaydirigubbakcemile3

Çok sevindim senin adına darısı bizlerin başına işallah :CüvCüv:

bidibidim gözünaydın canım. Hepimiz bütün testleri hayırlısıyla atlatalım,güzel haberler alalım inşallah. Daha önümüzde 2'li,3'lü testler var.

5 haftalıkken falandı sanırım çok yoğun bir halsizlikle birlikte 2 gün mide bulantım olmuştu..başkada yok...kokulara karşı hassasiyette yok...bu benim 2.çocuğum olacak..bir kızım var..acaba 2.hamileliklerde mide bulantısı azmı oluyorki..böyle midesi bulananları okudukça acaba hamilemiyim diyorumkaydirigubbakcemile3

Normal gülüm.Endişe etme. Bak bende kaçıncı haftamdayım şimdiye kadar bulantı,aşerme...vs hiç olmadı. Arada sırada yemek yer yemez sessiz öğürtü yaşıyorum bir kere,hemen bir yudum su içiyorum geçiyo.
Herkeste belirtiler farklı olur canım bünyemiz farklı hepimizin. Sen içini ferah tut ve tadını çıkar tatlım:CüvCüv:

X