2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım hadi bakalım hayırlısı olsun.artık bebişe iyi bakmak kalıyor geriye.sağlıkla büyüsün inşallah.

canım hamilelikte bu tarz rüyalar görülebiliyormuş, hayır olsun inşallah, hayra yormak lazım rüyayı. sıkıntılarından kurtuluyorsun işte ne güzel. takma kafanı hiç.klava:

canım hamilelikte bu tarz rüyalar görülebiliyormuş, hayır olsun inşallah, hayra yormak lazım rüyayı. sıkıntılarından kurtuluyorsun işte ne güzel. takma kafanı hiç.klava:

bende hayra yordum zaten bakalım...İyi düşünelim iyi olsun inşallah.Bu arada bebeğim de 9 haftalık olmuş teyzeleri :CüvCüv:

Günaydin güze hamişler ......nasilsin nasil geçiyooo hamilelik bebişler nsil..
Ayrica aramiza yeni katilan arkadaşlar hoş geldiniz ohhhhhh ne güzel çoğaliyoruz yaaaa rabbim eksiltmesin inşallah.....
Baby nurse canim üzülme olurmu hadi güzel haberlerini bekliyoruz miniğin seni üzmeyecek annesi bak gör.........

günaydın kızlar..
babynurse dualarımız seninle bugün. inşallah duyacak ve göreceksin miniğinin kalbini. korkma ve iyi düşün..
yeni gelen arkadaşlar hoş gelmişlerler. mart ayı dünya nüfusu hızla artış gösterecek sanırım:)
bidibidim hayırlı olsun, kocaman olmuştur senin bebişinde :) maaşallah cümlesine. Allahım nazarlardan korusun. bu arada bi göbiş gördüm geçmiş sayfalarda. benimde o kadarrr :) herkes şişmanlamışsın, göbişin çıkmış diyo :) ve ben hayatta ilk kez şişmanlamışsın diyenlere mutlu mutlu gülümsüyorum :):)

merhabalar hamişler!!!
babynurse dularım seninle inşaah canlanır yavrun
kızlar ya bi şey sorcam ben 4+6 günlük hamileyim ama gebelik zorluklarını hiç yaşamıyorum bu normal mi?yani kasığım çok çok hafif ağrıyor bunun dışında bi değişiklik yok ne dersiniz sizin 4 lü haftalarda durumunuz nasıldı?

Selam kızlar bende 30 mart inşallah şuan 5+6 hamileyim yeni öğrendim...
Henüz bebeğimi göremedim 2 hafta sonra dedi doktorum dua edin ne olur..
inşallah herşey yolunda gidicek bu sefer..

inşallah hayırlı haberlerle gelirdin canım. bütün dualarımız seninle.

kizlar salakca olcak belki ama bisey sorcam
sat a gore 6+2 hamileyim
yani bu 7 haftalikmi 6 haftalikmi oluyor

canım ben 8 hafta oldum ama hala belırtı yok tek uyku halı ve kasık agrısı var bizde böyle rahat gecırecegız gebelıgı ınsaallah :asigim::CüvCüv::lepi:

gecmis olsun canim insallah miniklerin hayata tutunur
ALLah hakkimizda herseyin hayirlisini versin

Selam kızlar bende 30 mart inşallah şuan 5+6 hamileyim yeni öğrendim...
Henüz bebeğimi göremedim 2 hafta sonra dedi doktorum dua edin ne olur..
inşallah herşey yolunda gidicek bu sefer..
canım hayırlı olsun ınsaallah sorunsuz bır gebelık gecırırız cümleten a.s.

canım ben 4. haftada hala regl olmayı bekliyordum çantama ped koymuştum.göğüs ağrım çoktu ve tabi ki kasık ağrısı.

:mart ayının güzel hamişleri.nasılsınız bakalım bugün... inşallah rahat bir gün geçirirsiniz. cumartesi pazar giremiyorum ben o yüzden sizinle paylaşamadım. cuma randevum vardı. bebişimi gördüm. kalp atışını duydum. :teytey: çok güzel bi duygu allah henüz duymayanlara da nasip etsin. inşallahhhhh

canım ben 8 hafta oldum ama hala belırtı yok tek uyku halı ve kasık agrısı var bizde böyle rahat gecırecegız gebelıgı ınsaallah :asigim::CüvCüv::lepi:

kızıldeniz 4+6 yım hafif uyku hali ve çok çok az bi kasık ağrısı var bende.senin kasık ağrın nasıl ? gerçi hemşiresin ama doktorun bu konuda bişey dedi mi? kalp atışını duydun mu? bu arda miden de bulanmadığına göre kilo aldın mı?
inşallah dediğin gibi sağlıklı ve rahat bir hamilelik geçiririz.:1hug:

tesekkur ederim babyface bugun doktorda randevum var
ceba gorebilirmiyim bebegimi ve kalp atslari duyulurmuki yoksa erkenmi daha

zannetmiyorum kalpp atışını duyabileceğini canım. üst ultrasonla belki görünmez ama alt ultrasonla görebilirsiniz. doktorun şimdilik tahlil isteyecektir. bebği görmek için ileriki haftalara randevu verir zaten.

2 kılo aldım :):) kalp atısı yarın ınsaallah ben garantı olsun dıye bu zamana kadar bekledım benım kasık agrılarım batıcı tarzda oluyor canım bırde adet agrısı gıbı oluyor kasık agrıları konusunda doktorum normal dedı canım zaten kıloluyum bılmıyorum dogumu kac kıloyla yaparım :roflol: a.s.

babyfacee cok tesekkur ederim ay caklicam ben valla beklemekten
6 seneyi onsuz nasil gecirmisim bilmiyorum
simdi gunleri sayiyorum gecmek bilmiyor
Allahima sukurler olsun bu duygularida tattirdi bana
darisi tum isteyen bekleyenlerin basina AMIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…