2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Amin canım cümlemizi..Ya bence de bu göbek biraz anormal ama hamile kalmadan önce göbüşüm vardı zaten bi de birazda şişkinlik var sanırım yaa...

benimkide 6 haftalikken boyleydi hickimseden hamisligimi gizleyemedim:) ama rahim buyuyor canim , ic karni genis olmayanlarin hemen disari cikiyor, yani disardan hemen belli oluyor, bence anormal degil , yani boyle olmasi iyi birsey:teytey:

benimkide 6 haftalikken boyleydi hickimseden hamisligimi gizleyemedim:) ama rahim buyuyor canim , ic karni genis olmayanlarin hemen disari cikiyor, yani disardan hemen belli oluyor, bence anormal degil , yani boyle olmasi iyi birsey:teytey:

Biz de yarın 6 haftalık olacağız teyzesi..Amonn bir de bu perşembe kalp atışını duysam başka bişcikler istmem..Herkes anlasın yeter ki kalbinin sesini duyayım minik zeytinimin:asigim: Canım sen ne kadarlıkken duydun kalp atışını miniğinin:1hug:

inslh canim , ben 7 haftalikken ultrasyona girdim bebisimi ve kalp atislarini gordum, 8 haftalikken ebeme gittim kalp atislarini daha duyamayiz dedi yeni sesli olarak duymadim , 2 hafta sonra tekrar ultrasyona giricem ama kalp atisini sesli duymama daha 1 ay var o zamana randevu verdi:1no2: hayirlisi artik gormekte yetiyor inslh sende gorursun canim oyle guzel bir duyguki :Saruboceq:

fisfisfisCanım niye o kadar geç sen Türkiye de değil misin buradaki birçok arkadaş duymuş 6-7 haftada

slm bayanlar bende mart annesiyim bu benim ikinci olcak inşallah banada yardımcı olursanız sevinirim allah hepinizin bebeklerini kucaklarınıza almayı nasip etsin

merhaba arkadaşlar dün 24 saat nöbet tuttum yazamadım şuan ne hissettiğimi bende bilmiyorum ümitle ümitsizlik arasındayım dün tam 8 haftalıktı tekrar baktık kalp atımı yoktu en son çare bizim klinik şefi doçent yarın akşam o bakacak duymuş üzülmüş gelsin ben bakacağım demiş çok iyi bir hekim sorunun ne olduğunu hemen anlar artık son nokta o!inşallah dua edin bana yarın meleğimin kalbinin attığını göreyim belki geç döllenmedir diyorum rabbim hayırlısını versin şu arada bana mesaj yazan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum isimlerinizi tek tek yazmak isterdim ama fazlayız destek olduğunuz için sağolun !enel ve beatrise kendinize ayrıca dikkat edin inşallah yarın 19 sularında hayırlı haberlerle dönerim allaha emanet olun

fisfisfisCanım niye o kadar geç sen Türkiye de değil misin buradaki birçok arkadaş duymuş 6-7 haftada

degilim canim, ben hollandada kaliyorum, burdaki doktorlar bir acayip, hic memnun degilim , 6 haftada bir kontrole cagiriyolar, istedigin zaman gidemiyorsun, hamisligin boyunca 2 veya 3 defa ultrasyona girebiliyorsun hepsi o kadar, doktorlarda hic aciklayici bir aciklama yapmiyor gittiginde , siz cok sanslisiniz

inslh canim tum dualarimiz seninle , rabbim yuzunu guldursun bebisini sana bagislasin inslh:Saruboceq:

canım allaha emanet,insallah duyarsiniz,hayırlı haberlerini bekliyoruz.

günaydın arkadaşlar.
baby nurse canım dua ediyoruz senin için allahın izniyle bişeycik olmayacak.allahım onu sana ve eşine bağışlasın.güzel haberlerini bekliyoruz.

Kızlar,imza ekleme isi hangi sayfada anlatilmisti?Ben kacirdim layhayhoy
ama bavseninkinden istiyorum;babygaga.:teytey:

günaydın arkadaş..nasılsınız...babynurse canım iyi haberlerini bekliyoruz. inşallah kötü birşey yoktur..... aramıza yeni gelen arkadaşlarada hoş geldiniz diyorumm...

herkesin iyi bir hafta geçirmesi dileğiyle mrh kızlar....aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz h.geldiniz...babynurse dualarımız seninle inşallah iyi haberler vereceksin bize...

günaydın arkadaşlar...
baby nurse canım dualarımız seninle ve bebeğinle Allah yar ve yardımcın olsun, yavrunu sana ve babasına bağışlasın inşallah.

Son düzenleme:
selam kızlaaaaar !!! Cumartesi doktordaydık, evet miniğimin sesini duydum sonunda şükürler olsun Allahıma:Saruboceqoktorumuz bazı kan ve idrar tahililleri istedi.Bu sabah onları vermek için hastanedeydim,herşey yolunda çok şükür.

amin canım inşallah.ben de onun için dua ediyorum.Dün gece de hiç iyi bir rüya görmedim.Allah hayırlara çıkarsın inşallah.Çamurlardan yürüdüm hep, bir ara düştüm dizim çamura bulandı, sonra düzlüğü çıkınca temizledim onu falan böyle garip bir rüyaydı:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…