2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

fato83´isimli üyeden Alıntı
tesekkur ederim babyface bugun doktorda randevum var
ceba gorebilirmiyim bebegimi ve kalp atslari duyulurmuki yoksa erkenmi daha

zannetmiyorum kalpp atışını duyabileceğini canım. üst ultrasonla belki görünmez ama alt ultrasonla görebilirsiniz. doktorun şimdilik tahlil isteyecektir. bebği görmek için ileriki haftalara randevu verir zaten.
aa canım kusura bakma ya seni 4+6 haftalık arkadaşla karıştırdım ben. bende tam 7 haftalığım bugün. cuma günü randevum vardı. bebeği gördük ve kalp atışını duyduk. seninde büyük bi ihtimal öyle olacaktır. yanlışlık için tekrar özür.

2 kılo aldım :):) kalp atısı yarın ınsaallah ben garantı olsun dıye bu zamana kadar bekledım benım kasık agrılarım batıcı tarzda oluyor canım bırde adet agrısı gıbı oluyor kasık agrıları konusunda doktorum normal dedı canım zaten kıloluyum bılmıyorum dogumu kac kıloyla yaparım :roflol: a.s.

hahaha al benden de o kadar 75 ile başladık 90 ı bulmasak bari!rüyamda şişe şişe bira içtim dün gece bi de bardağımı da buzlukta soğuttum :içelim:

ben kilo almadımda vermedimde ama göbişim var şiş gibi, azıkda popom genişledi yatmaktan herhalde. pantolonlarım olmamaya başladı çoktan. benim dr. kilo konusunda disiplinli ayda 1 kilo diyor inşallah uyabilirim. iştahım pek yok bugünlerde ama birkaç ay sonra ne olurum bilmiyorum. okullar açılmadan hamile pantolonu almak lazım. siz başladınız mı hamilelik pantolonu giymeye?

Merhaba babyfacee,fato83,Kızıldeniz ve Betül19 arkadaşlarıma.s.Ben de cumartesi doktordaydım, duyduk kalbinin atışını.Rabbim o ne güzel bir duygusenağlamaİnsan kulağının duyduğu,duyabileceği en güzel melodi:roflol:Bize nasip oldu,dilerim isteyen herkes yaşar bu mutluluğu...

ben kilo almadımda vermedimde ama göbişim var şiş gibi, azıkda popom genişledi yatmaktan herhalde. pantolonlarım olmamaya başladı çoktan. benim dr. kilo konusunda disiplinli ayda 1 kilo diyor inşallah uyabilirim. iştahım pek yok bugünlerde ama birkaç ay sonra ne olurum bilmiyorum. okullar açılmadan hamile pantolonu almak lazım. siz başladınız mı hamilelik pantolonu giymeye?

canım merhaba.Ben de 1 kilo almışım yaa sorma.Aslında ilk 3 ay hiç almamayı planlıyordum ama olmuyormuşsırnaşık şey46 ile hamile kaldım, cumartesi tarttı doktorum 47 imişim üzüldüm vallahi ama olsun miniklerin sağlığı yerinde olsun da kilolar nasılsa verilira.s

Merhaba babyfacee,fato83,Kızıldeniz ve Betül19 arkadaşlarıma.s.Ben de cumartesi doktordaydım, duyduk kalbinin atışını.Rabbim o ne güzel bir duygusenağlamaİnsan kulağının duyduğu,duyabileceği en güzel melodi:roflol:Bize nasip oldu,dilerim isteyen herkes yaşar bu mutluluğu...

hadi gözün aydın canım bende duydum bebişimin kalbinin atışını minik şey ne kadar duygulandırdı beni de. hele bide kıpırdandığını hissedince ne yapacağız bilmem

yuppiiiii kalp atışını gördümm kuşumunnnn ne tatlı güm güm güm güm içti biraları dün akşam senfonik atar tabi fındıkkurdum:)))

Babyfacee çim hakkaten harika bir mucize bu.Doktorun yanında utanmasam ağlayacaktım inanki.İnşallah Allah sağlıkla kucağımıza da almayı nasip eder.Baksana Ankara da bir fakülte hastanesinde 1 ay içinde 27 bebek ölmüş enfeksiyon kapmışlar miniklerim :KK43:((

Babyfacee çim hakkaten harika bir mucize bu.Doktorun yanında utanmasam ağlayacaktım inanki.İnşallah Allah sağlıkla kucağımıza da almayı nasip eder.Baksana Ankara da bir fakülte hastanesinde 1 ay içinde 27 bebek ölmüş enfeksiyon kapmışlar miniklerim :KK43:((

Allah korusun. biz getirebilecekmiyiz dünyaya diye düşünürken, doğurup kokusunu aldıktan sonra..Allah korusun..:çok üzgünüm:

öyle gerçekten.Onu 9 ay karnında taşıyıp kokladıktan sonra kaybetmek bir anne için en büyük acı.Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın.:Saruboceq:

merhaba arkadaşlar dün 24 saat nöbet tuttum yazamadım şuan ne hissettiğimi bende bilmiyorum ümitle ümitsizlik arasındayım dün tam 8 haftalıktı tekrar baktık kalp atımı yoktu en son çare bizim klinik şefi doçent yarın akşam o bakacak duymuş üzülmüş gelsin ben bakacağım demiş çok iyi bir hekim sorunun ne olduğunu hemen anlar artık son nokta o!inşallah dua edin bana yarın meleğimin kalbinin attığını göreyim belki geç döllenmedir diyorum rabbim hayırlısını versin şu arada bana mesaj yazan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum isimlerinizi tek tek yazmak isterdim ama fazlayız destek olduğunuz için sağolun !enel ve beatrise kendinize ayrıca dikkat edin inşallah yarın 19 sularında hayırlı haberlerle dönerim allaha emanet olun

canım benim dualarımız seninle...hadi güzel haberlerini bekliyoruz,bebişi Allaha emanet et ve umutla bekle,tamammı....a.s.

ay kızlar bişey sorcam,benim bebek takvimim nereye gitmiş......:KK43:(( daha dün gece duruyordu,şimdi görünmüyor....

amin canım inşallah.ben de onun için dua ediyorum.Dün gece de hiç iyi bir rüya görmedim.Allah hayırlara çıkarsın inşallah.Çamurlardan yürüdüm hep, bir ara düştüm dizim çamura bulandı, sonra düzlüğü çıkınca temizledim onu falan böyle garip bir rüyaydı:çok üzgünüm:

canım bende garip garip rüyalar görüyorum.tek gören ben miyim diye düşünürken sende görüyormuşsun.bazen bende rüyalarımdan korkuyorum.hatırlamıyorum bile bazen ama korkunç olabiliyorlar.allah hayra çıkarsın.
ankarada ölen bebişler için çok üzüldüm allah beterinden korusun ve kimseye nasip etmesin diyorum.amin.

canım benim dualarımız seninle...hadi güzel haberlerini bekliyoruz,bebişi Allaha emanet et ve umutla bekle,tamammı....a.s.

Canımıniçi, hayırlı haberlerini bekliyoruz.Dualarımız da seninle olacak.Ama sen kendini bırakma,ümitsiz düşünme tamam mı?Herşeyde bir hayır vardır öyle düşün her zaman.Biz kötü birşey olduğunu düşünmüyoruz.Her bebeğin gelişim süreci bambaşka ilerler.Seninkinin de o minicik kalbi inanıyorum ki pıt pıt pıt pıt atıyordur a.s.

Ayyy Allahım bir de bana nasip etse kalp aışlarını duymayı.....

sen de sakın canını sıkma.Ben de çok bekledim inanki.Hatta yanlış doktorların eline düştüm ve ancak bu hafta duyabildim minik kalbini.Tam 9 haftalıkmış.Rabbim size de nasip edecek hiç korkmayın lütfen arkadaşlar.Böyle salmayın kendinizi.Size onu nasip eden güzel Rabbim, tüm mutluluklarını da gün be gün yaşatacaktır hiç şüphesiza.s

ben bucadayım canım.tahir özgüder beye gittim önce.tabii gayet memnun kaldım.çünkü kanamadan dolayı bebeği göremedik tahir bey deneyimiyle tam sonuç almadan müdahale yapmadı.ama biraz pahalı o yüzden bıraktım kendisini.şimdi şükran kopal a gidiyorum.ondan da memnunum canım.sen kimlere gittin?

enelcim ben kent hastanesinde bir profa gittim 6 ay gonaphene kullandım olmadı ve alsancakta özel muayenehanesi olan prof.dr.cemal posacıya gittim. posacı bana nisanda 1 aşılama yaptı başarısızlıkla sonuçlandı. sonra burda bir dra gittim sadece yumurta takibi yaptırdım ve doğal yoldan hamile kaldım allahım ol deyince oluyomuş allahıma çok şükür bi senedir istiyoduk. senin nasıl oldu enelcim? bi de kaç yaşındasın

X