2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım günde bir bardaktan fazla içme doktorum bana öyle söyledi.dikkat et canım bazı meyve çayları tehlikeli olabiliyor.allah korusun.

bende okudum işte onları, o yüzden tedirgin oluyorum. ama işteyken süt içemiyorum, aslında içebilirm ama süt bana dokunduğu için çok kötü oluyorum. hiç değilse akşam içeyim bari diyorum. kahveydi kolaydı zaten yasak. e hep su hep su. sıkılıyo insan yahu. ahh bebişim..ben sigarayı da bıraktım. ağzım boş kalıyo çok zorluyo o zamann

canısı meyve suyu iç olmazmı.yada meyve aromalı su var onlardan iç.bu arada ben ayran da içiyorum sende iç ne dersin canım.

canısı meyve suyu iç olmazmı.yada meyve aromalı su var onlardan iç.bu arada ben ayran da içiyorum sende iç ne dersin canım.

meyve suları da katkılı diye içmiyorum güzelim,sende çok yüklenme onlara. en doğrusunu biliyosun zaten:ayran. bol bol tüketmeye çalışıyorum. :CüvCüv:

onaylama için herhangi biryere tıklanıyor mu yani hani en son ekranda mesela seçtiklerimden sonra ekranda nasıl görüneceğini görüyorum.En son yazı kısmına yazmak istediğimi de yazdım,sonra CREAR TİCKER'ı tıklıyorum bitiyor mu?

sonrasında aşağıda linkler varya onlardan üsttekine tıkla sadece cetvelin resmini açan bi site açılacak. o açılan sitesinin adres çubuğu var ya onu kopyala kadınlar klubüne gir detay bilgilerine tıkla kilo doğum takip çizelgenin kutucuğuna yapıştır. değişklikleri kaydet de.

kızlar tansiyon düşüklüğü esneme ve baş ağrısı yaparmı....eğer yapıyorsa tuzlu bişeyler yemem lazım...ayy başımı kaldıramıyorum gözlerimde bile ağırlık var...

kızlar tansiyon düşüklüğü esneme ve baş ağrısı yaparmı....eğer yapıyorsa tuzlu bişeyler yemem lazım...ayy başımı kaldıramıyorum gözlerimde bile ağırlık var...

yapıyor canım bende 8 e 5 tansiyon dikkat et ama fazlada tuzlu yeme şişme yapıyor.şimdi siz diyeceksiniz bu kızda amma şey var ya diye ama ne yapayım bayağı bi sorunlu başladım ben bide miğren var bende kızlar.

Slm arkadaşlar yine sayfalar ilerlemiş .... valla sayfaları takip etmek işteyken çok oluyor benim için ...senağlama yaa bu arada paket meyve çayları zararlımı? benim mide bulantıma iyi geliyo diye ben sabahları içiyordum..birde kekik yazmışsınız sanırım..başka neler var yasaklar arasında söylermisinizzzzzzzzzz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…