2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

evet canım işteyim şuan.Boşluk bulduğum zamanlarda yazmaya çalışıyorum işte :)) Bankanın adını burda vermesem daha iyi olur hayatım.Kusura bakma olur mu?

Kızlarrr benim SAT 23 haziran ve muhtemel doğum tarihi 30 Mart belki Nisana kayar ama ben yerimi burada seçtim..Ben de aranızdayım....

mts hoşgeldin canım.nasılsın görüşmeyeli bakalım.nerede kendini iyi hissediyorsan orada kal bence canım.

kızlar aranızda kabızlık sorunu yaşayanınız varmı?ben çok fenayım bu konuda.doktor olur dedi ama nasıl aşıcam ben bu sorunu?

enelcim aç karnina kuru kayisi bol su ve meyve bağirsaklri hareketlendiiriyo tavsiye ediyorum. Bu arada izmirde hangi dra gidiyosun enel?bende daha önce izmirde 2 profa gittim memnun kalmadim hiç

ya ben karışık meyve çayı içmek istiyorum. bi bardaktan bişi olur mu acaba. bazı yerlerde ii değil çok içmek falan diolar ama sadece bir bardak ??

adaçayı ve kekiğin zararlı olduğunu biliyorum ama eğer içinde onlar yoksa 1 bardaktan bişey olmaz bence. ama yinede içinde olan bitkileri iyice oku.

evet canım ilk hamileliğim. azcık uğraştırdı bizi kerata. mikroenjeksiyon la oldu. öncesinde 3 tane de aşılamamız var.

ayy canım benim.yerim ben onu yaa.Sorma bizimki de uğraştırdı bizi 3 sene kadar.Sonra biz bıraktık artık kendi haline herşeyi.Maddi manevi çok yorucu bir süreç sen de takdir edersin ki.İşte demek kısmet bu zamanaymış,kendi haline bırakmak gerekiyormuş.Sürpriz yaptı bize :smiley-cool:

cetvel yapmak isteyen arkadaslar http://es.lilypie.com/ sitesinden yapabilirsiniz.ust siralarda bayraklarin hemen altinda Embarazada yi tiklayin sonra Ticker Tamaño completo tiklayin.kendinize bir cetvet seçin ve alttaki 2 numarali yildizi tiklayin.sonra kendinize bir ibre seçin 3 numarali yildizi tiklayin.yukarda girmeniz gereken tarihler ikincisine sat girin crear tickeri tiklayip en alttaki URL de la imagen kopyalayip kontrol paneliniz ,detay bilgilerini duzenle, Kilo-Doğum Takip yazan kutuya kopyalayin ve degisiklikleri kaydet deyin.bazi arkadaslara yardimi olur diye umuyorum.bende ugrasmistim once:asigim:

Son düzenleme:
enelcim aç karnina kuru kayisi bol su ve meyve bağirsaklri hareketlendiiriyo tavsiye ediyorum. Bu arada izmirde hangi dra gidiyosun enel?bende daha önce izmirde 2 profa gittim memnun kalmadim hiç

ben bucadayım canım.tahir özgüder beye gittim önce.tabii gayet memnun kaldım.çünkü kanamadan dolayı bebeği göremedik tahir bey deneyimiyle tam sonuç almadan müdahale yapmadı.ama biraz pahalı o yüzden bıraktım kendisini.şimdi şükran kopal a gidiyorum.ondan da memnunum canım.sen kimlere gittin?

ya ben karışık meyve çayı içmek istiyorum. bi bardaktan bişi olur mu acaba. bazı yerlerde ii değil çok içmek falan diolar ama sadece bir bardak ??

canım günde bir bardaktan fazla içme doktorum bana öyle söyledi.dikkat et canım bazı meyve çayları tehlikeli olabiliyor.allah korusun.

buketçim tsk ederim tatlım.Gördüm düzeltmişsin tarih olayını....vallaa anlamadım amaa dr ne derse ona inanmak zorundayız tabiii.Hayır içimden dedim ki dr benden daha mı iyi bilecek benim son adet tarihimi diyee ama söylencek bişi yok tabii...Bu arada bazı arkadaşlarında başına gelmiş sağolsunlar yazmışlar onlar da bana amaa hayırlısı bakalım.Tekrar tesekkürler kızlar....

URL de la imagen den sonra aşağısında Paso 1, Paso 2 ve Paso 3 yazıyor.Hangisini işaretleyeceğim?

X