2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

emine tarif çok güzel bende deniycem.eline koluna sağlık.
ben bayramda ne yapacağımı bilmiyorum hayırlısı olsun bakalım

canım eminecim artık burası bellizmandan sonra soguk oluyo akşamalrı beya serinledi kısa kollu alsam yazık olacaktı hem çokda ince bu bişey olmaz sagol

ay kıyamma yavrumaya maşşlah ona annesini özlüyo ne yapsın

dün bizde avm ye gezmeye gittik, merte bayramlık bişeylere bakayım dedim uzun kollu beğendim ama ya çok küçük ya çok büyük vardı olmadı. birde kasalarda acaip kuyruk var. kısa kollu giyilmemiş çok şeyi var uzun kollu almak istiyorum, bizim buralarda serinledi. akşamları dışarıda çorap uzun pantolon atlet ve kısa kollu giyidiriyorum. pikeyle yatmaya başladık geceleri bayrama ne olur bilemem.
çok sıcak olursa yazlıklardan giyer. zaten 3 gün bayram çocuk üstüne başına döküyor mecburen öncekilerden giydiriyorsun aynı kıyafeti 3 gün giyemiyor benimki.

elma rendeledim yemedi, suyunu sıktım içmedi.

köfte yaptım dolaba koydum, uyansın pişiricem, allahtan onu seviyor.

akşama ne yapsam bilmiyorum.

tatlım nereliydin sen
bende bayramlık aldım bakalım erkek gibi oldu bayramlıkları giyince maşallah
akşama mı valla ben
taze fasülye
pilav
yoğırt çorbası
salata
patlıcan biber közlemesi
bide komposto

ben geldimm akşama sehriye corbası varr koca yok bende de itah yok elada bieşy yemiyoo bakalım ne bulursak yerizz elanın corbası varr

kızlar resim eklesenize bayramlıkları yada son hallerinii çocuklarınnben eklecim ekleyemiyortumm
yeni üyeyim yaaazemuszemus

konyalıyım canım ben, lcw ya gitti, doğrumu yazdım bilmiyorum :)

benim kızım böyle işte maşallah bayramlıklarını alınca yine eklerim

tüm haziran bebelerine cümlenin yavrularına maşallah

Benim kızım da genelde 4-5 kez kaka yapıyor. Doktora sordum, yemeyle alakası yok, her insan farklıdır dedi.
Meyveyi ben de eline veriyorum. yarım şeftali, 1 muz, 1 büyük kırmızı erik ya da yarım elmayıbitiriyor bir seferde. Günde yaklaşık 2 porsiyon yemiş oluyor. Sebze de yiyorsa bu kadar yeter bence.
Ekmeği de ayrı yemiyor, yemek suyuyla da yemiyor. Çorbanın içine ya da kahvaltı bulamacına koyuyorum.

Tabiki faydalı anne sütü. Benim kızımın iştahı iyi sayılır maşaallah ama ben bunu Allah'ın bana tesellisi olarak görüyorum. Ben çok az süt verebildim ve çok üzüldüm bu yüzden, iştahı da olmasa bunalımdan kurtulamazdım. Her çocuğun yeme alışkanlıkları aynı değil. Hepimiz elimizden geleni yapıyoruz.

Okurken gözlerim doldu. Bizim de son 4 günümüz:a015:

Akşama misafirim var ben de yazayım bari menümü. Sonra da gidip işime bakayım.
Ekşili köfte
İmambayıldı
Peynirli börek
Kanat ızgara - Pilav
Karışık Sebze Salatası
Kuru Cacık
Çoban Salatası
Şeftalili muhallebi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…