2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

maşallah canım
maşallah inanda yapıyo akıllı bunların hepsi annesi

çok akıllılar hemde birde bizimki acai kıskanç, eşimle yanyana gelsek, birbirimeze sarılsak kızıyor hemen ayırmaya kalkıyor.

çok fenalar artık herşeyi biliyorlar, dikkat etmek lazım artık
.

bi sn canım mert süt ürünleri yemiyomu
dpğru okudum ve doğru anladım demi
yoğurt falan yemiyomu
maşallah inana günde 4 kase ver yer
en severek yediği şey yoğurt

bende öğlende terbiyeli sebze yaptım
annem uyanınca yediririm dedi
hala sende merte özel çorbamı yapıyon bizde öyle canım

çorba değil ama yemmek yapıyorum, sulu yemek istiyor, yemeğin kendisinden ve suyundan hoşlanıyor, pişirdimmide 1 tencere pişiyor bizde yemek zorunda kalıyoruz :)
bamya ve kabak yemeği favorimiz, taze fazulyeyi sevmedi. kabak bamya yumuşak olduğu için ağzında ezip yutuyor.

çorba yapmak daha kolaydı.

sen ona özelmi pişiriyorsun. yoksa kendinizde yiyormusunuz.

hergün öğlenleri çorba muhakkak yapıyorum canım inana özel

bi sn canım mert süt ürünleri yemiyomu
dpğru okudum ve doğru anladım demi
yoğurt falan yemiyomu
maşallah inana günde 4 kase ver yer
en severek yediği şey yoğurt

melesef canım yemiyor, üzülüyorum, bari bir tanesini yese razıyım, ne aylardır ne yoğurt ne peynir nede süt. anne sütü alıyor sadece.
sabahlarıda yumurtasına kaşar peyniri karıştırıyorum tavada pişiriyorum öyle yiyor.
kokusunu sevmiyor. dondurma falanda yemiyor.
doktor olabilir dünyanın sonu değil desede olmuyor işde.
netten araştırdım yeşil yapraklı sebzelerde daha fazla kalsiyum varmış. onun için maydodnuzu dereoturnu bolca koyuyorum.

bende kendimi bebeğimin süt alerjisi varmış gibi teskin ediyorum.
anne sütü alması ve kaşar peyniri yemesi bile rahatlatıyor.

maşallah inan ne güzel yiyiormuş yoğurt. peki meyveli falanmı yediriyorsun sademi.
yeyiyorken bolbol yedir.

her bebek farklı işde kızlar, kimi pütürlü yemez, kimi yer.
kimi çocuk et grubu yemek kimi süt grubu. her annenin yemek konusunda derdi oluyor. ne yapalım allah sağlık versin.
öylede büyüyor böylede, aynı kalan çocuk yok.

canım işin zor ozaman

maşallah inan ne güzel yiyiormuş yoğurt. peki meyveli falanmı yediriyorsun sademi.
yeyiyorken bolbol yedir.

hiç hazır vermedim canım kendim yaparım hergün meyve kavanozları ile 2 kavanoz veriyoruz

öyle canım haklısın inan pütürlü yemeye yeni başladı 15 gün öncesine kadar herşey rondodan geçiriyoduk
yeni alıştı işte
ilkbahar neden yazmıyorsun.

bizden başka konuşan yok canım
ilkbaharda yazar inş

slmm
nbr kızlarr filiz ayşe kaynatıyosunuz bakıyorumm
arı sütü ,polen veriyomusunuz bende bu ay dr sorcaktım vereyim mi diyee iştahı yokk
elada yoğurtabayılıyoo süte kaşaraa
yaa ela bana aba diyoo anne kızım diyomm anne diyooo
babaya cok düşkün dün nöbetçiydii yemeğe geldii giiderkenkaç saat ağladıı baba babamm diyee

emine doktorun önereceğini sanmıyorum , benimki önermemişti ama yinede veriyorum.

benim oğlanda herşeye anne diyor, bilinçli olarak söylemiyorlarki , konuşmuş olmak için ezberden konuşuyorlar.

mertte babaya çok düşkün günde 2-3 saat anca görüyor uykusu gelse bile bırakıp uyumuyor.
özlüyorlar.

öyle canım haklısın inan pütürlü yemeye yeni başladı 15 gün öncesine kadar herşey rondodan geçiriyoduk
yeni alıştı işte

bizden başka konuşan yok canım
ilkbaharda yazar inş

pütürlü yemeye başlayınca mama kıvamındakileri yemiyorlar en azından mert öyle. hep pütürlü yemek istiyorlar.

evet canım kaynatıyoz
evet canım veriyorum ben bal hergün 1 çay kaşığı kadar ama metal kaşık yasak plastik yada tahta kaşık

ela bilinçlii söylemeye başladı işi düşünce anne diyooo babayıı çok güzell söylüyoo baba gel diyoo
gel,al,mama,meme,anne,baba,dede,anane,atti,bye,hadii,aman,hüpp,
aklıma gelen bunlar kendi kendine söylüyo bilinçlii ama coğunuu al ver yeni öğrendikk
iştah açıyoda vereymm ne kadar veriyosunuz arı sütünü şişelerde sanırım tek tekk

bize sağlık ocağındaki tanıdık doktorumuz 12. aydan sonra beyin gelişimi için verin dedi sadece iştagh için değil

pütürlü yemeye başlayınca mama kıvamındakileri yemiyorlar en azından mert öyle. hep pütürlü yemek istiyorlar.
maşallah merte
canım sıkılıyor, tezmilik yapılacak, yemek yapılacak ama ben tembellik yapmak istiyorum.
bugün tembellik yap canım
bırak bişey yapma

ay benimde cnm bişey yapmak istemiyooo havalardanmı bende kendimde kusur buluyordum herkes aynıymışşş çok tembell oldumm bendeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…