2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bilinçli söyledikleri de var ama bazen kendi kendine oynarken benimki anne diyor, babasınada bazen anne siyor dün ilk defa bilinçli baba dedi.

bize sağlık ocağındaki tanıdık doktorumuz 12. aydan sonra beyin gelişimi için verin dedi sadece iştagh için değil

maşallah merte

bugün tembellik yap canım
bırak bişey yapma

bende arı sütünü işdah açsın diye düşünerek almadım hiç, bir çok şifası olduğu için aldım.
benim doktor bu konuda bilimsel çalışma yok dedi.

eim oruç yemek hazırlamam lazım temizliği erteleyebilirm ama :)

minadeksi ne için veriyorsunuz kızlar.

işdah açan bir şurup daha piyasada yokmuş, yan etki olarak işdah açan ilaçlar varmış, yetişkinler için bile öyleymiş.
hem arısütü+polen+bal
hem balık yağı
hem minadeks ağır gelmezmi, vitamin patlaması yaşar çocuk.

bilinçli söyledikleri de var ama bazen kendi kendine oynarken benimki anne diyor, babasınada bazen anne siyor dün ilk defa bilinçli baba dedi.
bizimki babyı bilinçli diyo ama anneyi sıkışınca bana bişey yaptıracaksa
bende arı sütünü işdah açsın diye düşünerek almadım hiç, bir çok şifası olduğu için aldım.
benim doktor bu konuda bilimsel çalışma yok dedi.

eim oruç yemek hazırlamam lazım temizliği erteleyebilirm ama :)

ALLAH kabul etsin canım
ne var yemekte
bu yıl oruç zor valla sıcak günlşer uzun

minadeksi ne için veriyorsunuz kızlar.

işdah açan bir şurup daha piyasada yokmuş, yan etki olarak işdah açan ilaçlar varmış, yetişkinler için bile öyleymiş.
hem arısütü+polen+bal
hem balık yağı
hem minadeks ağır gelmezmi, vitamin patlaması yaşar çocuk.
valla beyin gelişimi için verelim dedi dr bize
balık yağı vermiyom ben sadece minadex
sabahları kahvaltıda 1 çay kaşığı kadar bal
biri beni durdursun yazdıkça yazasım geliyor :)

ben varım canım yaz sen

bizimki babyı bilinçli diyo ama anneyi sıkışınca bana bişey yaptıracaksa

ALLAH kabul etsin canım
ne var yemekte
bu yıl oruç zor valla sıcak günlşer uzun

öyle ama allah sabrını veriyor.

kaşarlı domates çorbası
z.yağlı dolma
mantarlı kaşarlı tavuk fırında
salata revani.

yenmiyorki zaten, az yapıyorum, 2. güne kalmaması için yoksa dolapta sürünüyor çöpe dökmek istemiyorum.

canım o kadar korkuyorsan genel ol. benim doktorda epidural yapalım sana dedi. ok dedi. ameliyathane giderken beni heyecan sardı, midem bulandı, tansiyonum düşmüş doktor bu şekilde epidural yapamam genel yapıcaz demiş eşime, 2. yede genel anestezi istiyorum. hiçbirşey duymadan hissetmeden bitsin.
offfffff bilmiyorum ki.daha 5 ay var ama beni şimdiden korku saldı.doktorumun da epidurali isteyeceğini sanmıyorum biliyo çünkü benim korktuğumu.ama cesaretimi toplarsam epidural daha az ağrılıymış o yüzden epidural istiycem.

valla beyin gelişimi için verelim dedi dr bize
balık yağı vermiyom ben sadece minadex
sabahları kahvaltıda 1 çay kaşığı kadar bal

ben varım canım yaz sen

hım...anladım.
bal derken karışım olan bal değilmi ayrıca vermiyorsun.

mert her an uyanabilir, ani çıkış yapabilirim bilgine :)

offfffff bilmiyorum ki.daha 5 ay var ama beni şimdiden korku saldı.doktorumun da epidurali isteyeceğini sanmıyorum biliyo çünkü benim korktuğumu.ama cesaretimi toplarsam epidural daha az ağrılıymış o yüzden epidural istiycem.

daha şimdiden düşünme bence, doğumla ölümün nasıl olacağını allah bilir.
genel anestezide öksürük oluyor dikişlerin acıyor sende bilirsin, epiduralde olmuyormuş.

öyle ama allah sabrını veriyor.

kaşarlı domates çorbası
z.yağlı dolma
mantarlı kaşarlı tavuk fırında
salata revani.

yenmiyorki zaten, az yapıyorum, 2. güne kalmaması için yoksa dolapta sürünüyor çöpe dökmek istemiyorum.

menüye bayıldım
bak şimdi hepsini canım çekti
ellerine sağlık canım

ne yiyosunuz bakam oh ellerie saglık ayşecim bende mercemek yaptım ya makarnayada bulgur pilavı yapacam birde revani var

a bügün melis beni deliediyo herşeye aglayarak yapıyo düşüyo sürekliuykusu var uyumuyo bukızn uyku sorunudeliedecek beni hiç kolay uyumuyo hep son raddeye kadar dayanıyo bend ebitiyom artık

ahmir neden korkuyosun canımzatensana sakinleştricide yapıyola öyle halin çok olmuyo zaten sen görmüyosun senle kon uşuyo herkez anlamıyon bile

ahmircim korkma canım daha zamanın varmıs .epdralde narkoz derdı fazla olmuyor ve ılk sancıların oldugu zaman ayaklar uyusuk oldugu için hıssetmıyorsun.ben dogumdan 50 gun sonra safras kesesı amelıyatı oldum genel yaptılar.uyanırken ne kadar acı cektım anlatamam .ıyıkı dogumu genel yapmamısım dedım.hakkında hayırlısı ne ise o olsun cnm.

aysecım ve fılızcım gercekten epey konusmuşsunz masallah.
balık yagını bende hergun 1tatlı kasıgı verıyorum portakallısından dr öyle verdı.
yaaa kızlar bızım kız işine gelınce bıseyler konusuyor yoksa ııı ııı dıyerek istıyor ısteyeceklerını .neden böyle yapıyorkı?çok canım sıkılıyor.

slmm
nbr kızlarr filiz ayşe kaynatıyosunuz bakıyorumm
arı sütü ,polen veriyomusunuz bende bu ay dr sorcaktım vereyim mi diyee iştahı yokk
elada yoğurtabayılıyoo süte kaşaraa
yaa ela bana aba diyoo anne kızım diyomm anne diyooo
babaya cok düşkün dün nöbetçiydii yemeğe geldii giiderkenkaç saat ağladıı baba babamm diyee
Ya ben de kızmaya başladım artık, kızımın hayatında anne diye biri yok. Anne demiyor zaten. Babası yanından ayrılınca nerde der gibi vurgulayarak babaa? diyor. Fotoraflarda herkesi gösteriyor bir beni göstermiyor.senağlamaHaftaya ayrılıyoruz bakalım o zaman arayacak mı beni.benneyaptımki

X