2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar...
gülincimm iyi yapmışssın cnm..ben çoğunuzun ismini biliyorum ama arada insan karıştırıyor..
bende yazayım bari o zaman...

leo7 > ismim İLKE > kızım YAĞMUR ...

günaydınnn herkeslereee topik ne güzelde ilerliyooo ohh maşallahhh nazar değmesinnn,

ilkecim sorunsuz halletmenize sevindim canım benim allah daha kötülerini göstermesin bizlere

valla ben de karıştırmıyorum desem yalan olurrr

yasemin1>>> YASEMİN>>> kızım >>> ERVA DURU

çok saol yasmincmmm..inşallahh cnmm.allah beterlerinden kourusun evlatlarımızı...

ayy iyi iyi sevindim birtek isim özürlü ben degilmişim
BAYAN MERAK~kübra~kızım~ümmü gülsüm

günaydın herkese
temizlik yaptık kızımla tabi zor oldu uyuttum çorbasını yaptım duş aldım geldim ama uyanır şimdi benimki
nasılsınız? ben de yazayım
olymposss özlem kızım da ece

slm kızlar
sorum olacak ama
çocuklara ne tür oyuncaklar veriyosunuz artık
ne tür oyuncaklar ilgisini çekiyo

slm kızlar
sorum olacak ama
çocuklara ne tür oyuncaklar veriyosunuz artık
ne tür oyuncaklar ilgisini çekiyo

benim kızımın bir numaralı oyuncağı kaşık:) einden hiç bırakmaz nereye giderse gitsin elinde olacak:) hatta görenler çok obur bi kız olduğunu düşünüyo.
bu aralar ilgilisini en çokçeken şeyler minik sandalye ve koltuk üzerine oturmayı çok seviyor. bir de küreler olurya üzerindeki deliklerden şekilleri içine atmaya çalışırsın onu çok seviyor.
en güzel oyunda dolap çekmece boşaltmak:)

dimi canım haklısın oturupta oyuncakla oynamıyolar
inan da öyle elinde çok sevdiği battaniyesi hiç düşürmez
koltuk tepesi çekmece önü aynen saksının önü saksıdaki toprakları alıyo yere halının üzerine atıyo
diyorum ilgisini çekecek bişey olurmu diye onun için sormuştum sanırım hepsi aynı

bizim bu ara favorimiz gece bahçesi. sizde izletiyormusunuz kızlar. kızım tv izlemez hiç dikkatini çekipde bakmaz bile ama 2 haftadır zorla alıştırdım izliyo.hepsi uyuyunca eee diyo. yarım saat içinde kendi de uyuyor. çizgi film işe yaradı yani. ama başka hiçbir çizgi filmi izlemez

ayyy inanda trt 4 de demi
ayrıca aynı kanalda
pepee
nam nam
haberlik
çık dışarıya oynayalım
inan bunlara bayılıyo

ben Igglepiggle dediğim zaman ece de lay la laya laaaaaaaaaaaaa diyor:)))) çok hoşuma gidiyor.
ben akşam 9 da gece bahçesini izlettiriyorum ama gündüzde varmı biliyomusun canım? hiç denk gelmedi bize. işte olduğum için takip edemiyorum. saatini biliyorsan söylermisin bakız-cımızda izlettirsin istiyorum

gündüz yaz döneminde yok canım
okullar kapanmadan önce vardı
öğlen 12,30 akşam 20,30 daydı tatil dolaysıyla saatleri değişti şimdi sadece akşam 9 da
bide 10 ve 16 da tel ali var ona da bayılıyo inan denyin isterseniz
çorba saati genelde tel ali saati oluyo o izlerken annem ağzına sokuyo çorbayıcokacimcoook

Son düzenleme:
uçaklar dediğin jay jay canım biz onu da izliyoz bizim evde tv de sadece trt 4 açık anlayacanız

he sen yaşa kanka jay jay bi çekiyo dikkatini bide ben çok ziledigim diziler var papatya onu seyrediyo alışmış bide deniz yıldızını
jay jay kaçta oluyo kanka

he sen yaşa kanka jay jay bi çekiyo dikkatini bide ben çok ziledigim diziler var papatya onu seyrediyo alışmış bide deniz yıldızını
jay jay kaçta oluyo kanka

canım 2 dafa çıkıyo sanırım 11.15 ve 18.45 de sanırım öyle hatırlıyom
dizi hiç izlemez inan çizgi film ve reklam

bızım kızda ızlese keske ama nerdeeee?bırtek yandan halımem varya sarkı onu cok sevıyor tv karsınına gecıp oynuyor o cıkınca

alhan-ayse- elif simayyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…