2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ilke geçmiş olsun canım, kurtuldunuz bu sıkıntıdanda.

akcakocalı istediklerini yaptırmak için yapıyorlar bazen, öyle aşırı değil ama istediği olmayınca küsüyor bize :)

canım acaip tatlı çekiyor, ama pratik bişey bulamadım nette, evde sütte yok, helve yapayım bari akşama.

ilkecim çok şükür atlatmışsınız gözünüz aydın tekrar geçmiş olsun canım öpüyorum sizi

herkese selamlar..
ilekcim hadi geçmiş solun canım. gözünüzaydın.:))
benm zkdıa bu aralar bişey isiteyipde elde edemeyince kendi yere atuyor.. ağlıyordaha önümzüde iki yaş sendromları var bunalrın:))
ne yapalım yeterki sağlıklı oslunalrd dimi ama:))

maşh canım merte darısı başımza inş:))

geçmiş olsun armağancım
teşk ederim canım saağoalsınm..
sağol ilkecim..boğaz enf muş canım.. viral dedi.. antibiyorik falan yii gelmez dedi. kendiliğinde gçer dedi.. abakllım. kusması olamsa razıyımda işte öksürüken birden kusuyor çocuk..
dğün gece muhallebisini yedi uyudu.. dereken yarım saat sonra kusarak kalktı yatakan(öksürük tuttu gıcık biş ya(iş güç uğraltım durdum kusmukla(

slm kızlarr
ilkecım hadı gözünaydın ınsallah düzelir kuzucugun.
akçakocalı valla ıstedıklerını yaptırmak ıcın en ıyı taktıklerı gercı benım kızım yapmıyor ama yegenlerımden bılıyorum.benım kızımda ıstedıgı olmayınca ayakta durur aglar öylece

kızlar çok saolıunn..mis gibi olduu walla..allah beterlerinden kourusun evlatlarımızı...
uyumuşuz ikimizdee.şimdi kuduruyor dedesiylee..bende bakayım dedim bi size..
yağmurda istediği olmadığı zaman sinirleniyor ama kendini öle yere atma fln yk.
sadece bağırıyor bize:))))

naber kızlar?şimdi ben sizden bişey istiycem ama ayıplamayın benı napim ben de isim hafızası pek yok.aslında tam aksine var ama burda nickler+çocuk isimleri+kendı ısımlerımız var ya ben karıştırıyorum artık .şöyle herkes bıldıklerını,kendını falan bı yazsa.ben de yazıcam bı kenara.ismiyle hitap etmek istıyorum arkadaşlarıma ama aklıma gelmıyo bari takıldım mı bakarım ordan.uyar mı size de?

yani şunun gibi.aklıma ilk gelenler .lütfen ekleyın sız de.yazıcam bı kenara.sevmıyorum öyle ortaya yazmayı.ismlerinizle hitap etmek istıyorum.

nick isim çocuğunun ismi

d-gabbana gülin derin
leo 7 ilke yağmur
nevergiveup neslihan
merchandize ecem cem
aşkkırıntısı ayşe mert
olymposs ece
bayanmerak

neslihang neslihan batuhan
filiz-11 filiz inan
nil038
xxh.ydx melis
ayşeceylin ayşe ceylin
armağanım
alhan elif simay

ay gülin sen benden iyi hatırlıyorsun:)
benimde isim hafızam sıfır. gördüğüm yüzü asla unutmam ama isimleri saniyesinde unutuyorum.

valla gülincim iyi olmuş iyi aklına geldi
bende sendenim hiç hafıza belleğim kuvvetli değildir

e ozaman herkes girdiğinde adını çocuğunun adını ve nickını yazsın da adam gıbı bı liste yapayım olur mu?

Günaydın
alın benden de okadar aynı ayşesende ben gibiyim yüzü unutmam ama en yekaın arkadaşımı bile bazen hatırlaymam
bende
hülya ve meliss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…