2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

iyi bari sevindim.mert yemıyo dıyo şikayet edıyodun hep.ya nasıl yıyo kendi.gerçi güzel yapıyosun sen.ama ben etrafı batıracak dıye vermıyorum çatalını kaşığını elini.pynayıp duruyo yemıyo çünkü.dökup saçınca da ben sinirliyorum.aman dıyorum kendım yedırıvereyim.ama yavaştan alışması lazım tabi kendi yemeye.of ya 1 eylülde işe başlıycam(( napıcak kızım bensiz????

bende kızıma üzüm verıyorum cok sevıyor ...
aysecım dr bana kraker tarzı seylerı sevıyorsa yemegın pesıne ver dedı ben öyle yapıorum karnı tokken yesede bısey olmaz dedı.
ilkecim ınsallah yarınkı işlemı sorunsuz atlatırsınız cnm.yagmur aglasada hersey onun saglıgı için sonucta.
bende su kaya tuzunu deneyeyım barı kollarında vardı yavas yavas vücudunada yayılmaya basladı.

Son düzenleme:
saol gülincmm atlatıcaz inş..
alhancım bi yanlışlık oldu gülin değil ilkesempatiksalakcinni

bayaa kalabalıklaşmış gece gece burasıı...

etrafı batıracak şeyleri kendim yediriyorum, üzüm bisküvi vs. şeyleri veriyorum yere bir sofra bezi açıyorum orada oturup hem yiyor hem oyalanıyor. gülincim yine şükret haline, benim kuzan 40 günlük çocuğu bırakıp gitmişti işe, sen 1 yıldan fazla yanındaydın, en ihtiyaç duyduğu zamanda. hem mesleğin uzun saatler sürmüyordur, ek ders almadıktan sonra erken gelirsin.

bende, artık öyle yapıyorum, sabah bisküviyi göstermeden yumurtasını yediriyorum en sona veriyorum öyle şeyler.

iyi geceler kizlar nasilsiniz
hasta bebislere gecmis olsun bizde dun asi olduk dun atesi 40 a kadar geldi cok korktum vallahcok sukur gecti ama kendinize ve bebeklere iyi bakin

kızlar ne var ne yok bakalım
pek giremiyorum artık batuhan çok yaramaz olduzemuszemus
cumartesi kuşadasına gidiyoruz biraz tatil yapalım öpüyorum hepinizi

günaydın filiz. yazmak istiyorum ama işte olduğum için sadece okumaya fırsat bulabiliyorum. kızlar b u arada benimde bi sorum var. benim kızımın göğüslerinde biraz şişlik var. kayınvalidem süt toplanmıştır sıkmak gerek dedi. bende sıktırmadım çok saçma geldi bana. sizinkilerde de varmı

gnny kızlarrrr
nil genelde o bebeken olur kendiliginden geçer bizimd vardı geçti elletmeeeee

..........

Son düzenleme:
nil038 süt toplamıştır ama sakın sıktırma dr söylemişti iltahaplanıyomuş sıkarsan kendiliğinden geçermiş zamanla

evet sıktırma.yeni doğduğunda vardı derınde de.benım de yanımda bana bakan bı ark.vardı lohusayken ovalamak lazım demişti.sordum doktora sakınnn demişti o zaman.elleme hiç.

günaydın herkese
nil bizim de hala şiş göğüsleri doktor bebekken sakın sıkmayın demişti ama gidince bi sorucam bayağı memeleri var yani.gerçi eşim internetten bakmış mama içenlerde olabiliyormuş ama sakın sıkmayın kaynanana da söyle ellemesin
ilke inşallah kolay geçer bugün yağmurun operasyonu.

canım ya bebekken olması normal onu bende duydum ve sıktırmamıştım. ama şimdi 14 aylıkkocaman oldu. hala olması kafamı karıştırıyor.kayınvalideme söyledim tabi ama korkum yalnız olduğunda yapması. bende yalnız bırakmamaya çalışıyorum elimden geldiği kadar

herkese selamlar Behlül Efe 17.06.2009 doğumlu dün 14 ayını doldurduk bu zamana kadar her şey çok güzeldi ama artık 2 haftadır çok sinirli sürekli ağlayan ağlarken de kendini yere atıyor sizinkiler de de varmı bu durum.

bizzz geldkkk..kızlarr yağmurun gözyaşı kaanalı açıldı..
anne olmanın yükünü,sorumluluğunu bugn bikezdaha anladm.
dr.gittk içeri gittk.aldılar yağmuru.annmle bana çıkın dediler..
bırakmak istemedm kızımıı ordaa..çıkmak zorunda kaldım.2dk sonra çağırdılar.
sanırım gözün yanından girdiler bi telle we açtılar kanalı.

şükür atlattk bu sorunuda.herkeeese çok tşk edermmm saolunn...

ilkecim çok çok geçmiş olsun
gözünüz aydın hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…