2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

çok uykum var ya şöyle doya doya uykuyo 6,7 saat uyuyo
bügün bizim evlilik yıl dönümümüzz 7 yılımız bitiyo 8ze koşuyoruz 12 senedir beraberiz eşimle inşllah beraber yaşlanır beraber ölürüz

günaydın herkeze
günaydın kankimmmmmmm
günaydın canımmmm

ayy valla bende çok özledim doya doya uyumayı
ALLAH bir yastıkta kocatsın

he bu aradada 8gün sonrada dogum günüm var bakalım bişey lalacak mı benimki

günaydın canımmmm

ayy valla bende çok özledim doya doya uyumayı
ALLAH bir yastıkta kocatsın

sagol canım amin inşllah hepimiz öyle oluruz
ay ev işibitmiyo hiç kahvaltıevidüzelt melise kahvaltı bulaşıkları koy derken birde uyutum ay yorulmuşum sıcakda çokzatennn

GÜNAYDIN TÜM ANNİŞLERE,

biz de bugün ağvaya gitcektik sözde ama azra dün tüm günü ve geceyi zehir etti bize, yarına inşallah, erkenden uyuttum ben de ortalığı toparlıcam, uslu durursa bugün forum ist.daki akvaryuma gidicez, korkmaz inşallah kocaman balıklardan

günaydın tatlım
olur arada canım bebeklerde günü gününe uymuyo biliyon
korkmaz bizimki bayılıyo

ya vval benimki dışarı bayılıyo am iş biyerde oturmaya gelince saniye durmuyo kıpır kıpır
bazı çocukla arabada uyur yada duru bizimkisaniye durmuyo kpır kpır gezecekmiş aglarr

ya vval benimki dışarı bayılıyo am iş biyerde oturmaya gelince saniye durmuyo kıpır kıpır
bazı çocukla arabada uyur yada duru bizimkisaniye durmuyo kpır kpır gezecekmiş aglarr

inanda aynı canım hiç durmuyo
haftasonu izmire nasıl gidecez yol gözümde nasıl büyüyo anlatamam
ki ben yolculuğa bayılırım
inan zehir ediyo

canım gözün aydın, hep çıkmak istiyordun
inşallah alırsın tazminatınıda
annen nasıl iyimi?

geçmiş olsun kıyamam kuzuma, canı acıyordur belki ondan yiyemiyordur
Allah şifa versin

54 derecemi ? nasıl dayansın kuzucuk ,sıcaktan yemiyordur canım
İyi yolculuklar sanada

canım geçmiş silinmiş tam anlayamadım ama tatsız bişeyler oldu herhalde...sen iyi misin bebeğin annen iyi mi?

yine tartışma vs mi oldu neden silmişler bilen var mı kızlar?
problem vardı galiba sitede canım ondan silinmiş

biz otelde kaldık iki kişilik yatak ve tek kişilik yatak vardı, onuda duvara dayadık, kocaman üç kişilik yatak oldu böylece, yanımda yattı yani, birde gece emiyorya benimkisi rahat oldu yanımda

he bu aradada 8gün sonrada dogum günüm var bakalım bişey lalacak mı benimki

Doğum günün ve evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım

çoooook sıcak kızlar buharlaşıyoruz (

canım çok geçmiş olsun hakkında hayırlısı ne ise o olsunopuyorumnanaktan

güle güle git canım 54derece ii sayanıyo elacık canım yaa biz iatanbulun sıcağına zor dayanıyouzakannehir

canım nazardan olabilir bol bol oku azrayı kıyamam ben ona

benimde uykum var tatlım poyraz gece saat başı kalkıyo en son sabah 8de ayakta off off
evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım bi yastıkta kocayına.s.

gidin biraz hava alsın canım bizde bugün foruma gidecektk ama poyraz huysuz o yüzden çıkmıyoruz evden-tatlicadiarzu-

inanda aynı canım hiç durmuyo
haftasonu izmire nasıl gidecez yol gözümde nasıl büyüyo anlatamam
ki ben yolculuğa bayılırım
inan zehir ediyo

canım bende cuma günü memlekete gidiyom annemlerin yanına 11saatlik yol poyraz arabayı seviyo ama o kadar saat duracakmı bilmiorumdelikafadulden

teşkkerler kızlar emelcim semracım inşşlah hepimiz bi yastıkda kocarızzz

aman ya canım çok sıkılıyoartık herşeyden bunaldım herkezden zaten kimsede yok ne arkadaş ne bişey evde oturmakdan bunalıyorum dışarı çıkasam hava çok sıcak kendim gezmeyide sevmiyorum of offffff

teşekürler mumine sizede gecmiş olsunn
biz otelde kaldık bize park yatak getirdiler ela için çok iyi olduu evdede beşik yerine onu kullanıyoruz cokta memunum oda büyüyünce almayı düşünüyorumm

önerileriniz için çok teşekkür ederim kızlar

kutlu olsun canım.nice mutlu senelere

bizim yerimizede gezin canım

teşekkür ederim emelcim..nasıl ev hanımlığı alışabildin mi?

valla canım bende veriyom eriyince
çok seviyo istiyo bile

filizcim ogün bana bi fitil ismi yazacaktın ya tekrar yazar mısın? geçmişi silmişler ya alamadım canım..kusura bakma....iyi yolculuklar bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…