2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlarr su çiçeği aşısı yaptıran var mı?dra sordum eylülü bekleyelim sıcak dedi..ne alaka anlamadım..sıcakta yapılmıyor mu? ben yaptırmak istiyorum..

slm kızlar
fatoş canım ben ağustosun 15inde yaptırıcam dr o gün çağırdı oda özel aşı kaç lira acaba bilen varmı ben sormayı unutmuşum...

hülyacım allah bir yastıkta kocatsın bizimde 26sında cumartesi eskişehirde kutlıcaz doğum günümde 29 ama eşim olmıcakk yanımdaa( annemlerle kutlarız artıkk:))

hülyacım doğum günün ve evlilik yıldönümün kutlu olsun cnm, Allah bi yastıkta kocatsın

gecemiz de kötüydü ama gündüz biraz rahatladık çok şükür,
bugün deli gibi gezdik resmen, öğleyin foruma gittik akvaryumu gezdik, kızım pek üzmedi bizi ama zorla havuz suyuna elini sokmak istedi ve sonrası malum parmaklar aynen ağıza, umarım mikrop falan kapmamıştır,
akşamüstü de cevahire gittik bisürü cici aldım kızıma, ne zaman alışverişe çıksak kendime bişey almadan ona alıyorum, ona bişeyler almak çok mutlu ediyo ne billeyim
yarın da bursa yolcusuyuz, 1 gece kalıcaz gezip arkadaşlarımızı ziyaret edicez, umarım iyi geçer,

dondurma demişiniz, ben de veriyorum eritip süt içmiyo zaten, peynir, yoğurt dondurma artık onlardan telafi etmeye çalışıyorum,
kendinize iyi bakın görüşmek üzere

iyi geceler tatlı rüyalar

günaydın kızlar müminecim azra düşmüş çok geçmiş olsun.Hülyacım geçmiş evlilik yıldönümün kutlu olsun.Tatildeki ve gidecek olan arkadaşlar iyi tatiller.

su çiçeği aşısı 13 ayı doldurunca yapılacak dedi bana doktor.Gidicem yakın zamanda.65-80 tl arası sanırım

işten yine çıkarmadılar.Ücretsiz izin al 1 ay dediler.annenle ilgilen eğer düzelme göstermezse o zaman çıkışını veririz dediler.Bende birşey demedim.

neyse canım hayırlısı olsun

hülyacım allah bir yastıkta kocatsın bizimde 26sında cumartesi eskişehirde kutlıcaz doğum günümde 29 ama eşim olmıcakk yanımdaa( annemlerle kutlarız artıkk:))

canım şimdiden kutlayayım o zaman evlilik yıldönümüzün ve doğum günün kutlu olsun
daha nice yıllara inş

günaydın kızlar
kutlyan herkeze tşkler
elacım seninde benle yanıymış kız hemen hemen şimdiden kutlu olsun canım
durmine çok güzel eglenmişsiniz çoksevindim aynen bende hiç kendime almadan kızıma lırım güle güle giysin cici kız
neslihancım hayırlısı senin için neyse o olsun benimde bildigim su çiçegi aşısı 15aya kada r vurdurulasbliyo

dün aşim hadi yemege gielim dedi ama ben hiç bişey anlamadım benim canım kızım 2dakka durmuyoki gezecekmiş tek elinden tutturuyo resmen koşuyo hanım beya bi yürrüttüm aman çocukla hiç biyere gidilmiyo valla

kızlar dün sotmuştum ya park yatak...dün ebebekten aldık...fiyatı çok uygun 89 lira..vib marka.. bu e bebeğin kendi markasıymış..ondan ucuzmuş..hani benim gibi kısa süreli kullanacak, cok para vermek istemeyen olursa diye yazdım...bir de çağdaş marketlerde (ankara dışında da vardır herhalde) 3 huggies bez alana çocuk odası halısı veriyolar...ben öyle dandik bişey sandım ama beze de ihtiyaç var diye aldım eve bi getirdik..markası kaşmirmiş..üzerinde de disneyin kahramanları var..boyutu da fena değil...almak isterseniz diye yazdım...ege bayıldı halıya..ege nerde ayı kardeş diyorum..odasına gidip halının üzerine oturuyo..ayıyı seviyo:)

paylaşımın için sağol güzelim
ama buralarda hiç duymadım
bizde park yatak kullanıyoz çok rahat tabii biz biraz pahalıya aldım
şimdiden hayırlı olsun

selam kızlar...fatoşcum ii yapmışssın çok rahat oluyor..
bizde bugün çarşıya gidicez kızıma ve kendime bişeyler alıcam.
ya bugün yada yarın ayvalığa gidiyoruz.biraz tatil zamanı geldi artık..
giremem bi süre ordan geldiğim zamanda izmire gidicem..
kendinize ve beebeklere ii bakın..görüşrüz..

güle güle kullanın canım çok uygun muşşş gerçekten

iyi tatiller canım bizim yerimizede eglenin
benim kı biyerde durmadıgından herşeyi burnumdan getiriyo yürüyebiliyomuş gibi heryeri turluyoruzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…