2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar..
gülincm hayırlısı cnmm..
kızlar idrar yolu enfeksiyonunda kusma çok oluomuş aklınızda bulunsun..
mümincem bizde aldık havuz ama şişecek.kullanışlı olur bence..
bizdee gidicez haftaya bakalım yağmur napacak?siz anlatınca korkuyorum walla:))))

neyse emelcm bencede yazsak bebeklerin ne yediğini fikir olur.
ben hergün ne pişirsem die düşnüüorum...
heepinize ii geceler...

neslihancım çok geçmiş olsun tatlım geçende okudum yazamadım allah bi daha yaşatmasın inşallah çok zor bişey kimbilir ne hale geldiniz ah canım benim
müminecim çok geçmiş olsun kıyamam ben kuzucuğuna

evdeyiz taburcu olduk canım.bende evdeyim annemin ve bebeğimin yanında kalıcam.tazminat konusu belirsiz haber bekliyorum şefimi aradım.izin verirsenizde işten çıkarırsanızda problem yok dedim.bakalım ne cevap çıkacak eşimde konuşmaya gitti.biz aynı işyerinde çalışıyoruz

tatlım iştenmi ayrılıyon
neyse hayırlısı olsun bakalım

canım geçmiş silinmiş tam anlayamadım ama tatsız bişeyler oldu herhalde...sen iyi misin bebeğin annen iyi mi?

yine tartışma vs mi oldu neden silmişler bilen var mı kızlar?

kızlar nasılsınız kim hasta anlamadım ama hasta bebişlere gecmiş olsunn
neslihancım annenede gecmiş olsun cnmallah şifa versin
eşim izinde bizde gezdik fethiye ölü deniz dalyan marmarisin heryerini felan ela denizden cıkmıyooo zatenn arap gibi olduu otelde2 gün kaldıkk havuzuda sevdii ama bana zor oluyoo deniz havuz simitten cıkıp yüzcekmişş aklı sıraa çok bilmişşş ya napcam ben bu kızla bilmiyorumm bende cuma eskişehire gidiyorum 8de döncem eşim götürcek almaya gelcek inş sorunsuz gecerrr kaynamlarsızz(
çok sıcak hava 54 derece felann düşününn yeme problemimiz var ela bişey yemiyor sinir ediyo benii
aç dolaşıyoo herkes aynı sanırımm isilik olmadı boyunları oldu benim bile oldu onun normaldir herhaldee bol bol duş yapıyoruzzz ay ne cok sey yazmışımmözledim dönüştee ramazanda görüşürüz kızlarrr

meraba kızlar teşekküler herkese,
kuzuma nazar değdi galiba, bugün biraz rahatlamıştı, öğleyin emeklerken ağzına kaşık almış, birden eli kaydı düştü, ağzında biyerleri acıttı ama tam göremedik de, tam iki saat bağıra bağıra ağladı, şimdi de bişey yemiyo, çok üzüldüm ömrümden ömür gitti resmen, zaten anesteziden sonra huzursuzluk kalmıştı bununla tam oldu, nolur dua edinde çabuk toparlansın miniğim (

elanın iştahsızlığı da sıcaktandır o kadar sıcakta biz bile yiyemiyoruz ki yavrum naapsın, iyi tatiller tekrar

geçmiş olsun azraya mümünecim hem ameliyat olmuş hem düşmüş, çabucak iyileşir bu son olur inşallah

bebekle tatil tecrübesi olan arkadaşlar tatilde bebeklerinizi nerde yatırdınız? bizde kısmetse haftasonu gitmeyi düşünüyoruz (oğlum iyileşir eşim izin alabilirse) ...park yatak almayı düşündüm ama 1-2 hafta için değer mi değmez mi bilmiyorum, kullanışlı mı? kurması falan zahmetli mi? alsak seneyede kullanabilir miyiz? bi de onun içine ayrı yatak alınacakmış, siz nasıl çözdünüz bu yatak işini?

sağol fatoşsum inşallah son olur

tatilde biz yatakta beraber yattık ama park yatak almak da lüks olur, pamuklu falan yer yatağı olabilir eğer arabayla gidecekseniz minder falanda, umarım güzel geçer tatiliniz, iyi eğlenceler

teşekürler mumine sizede gecmiş olsunn
biz otelde kaldık bize park yatak getirdiler ela için çok iyi olduu evdede beşik yerine onu kullanıyoruz cokta memunum oda büyüyünce almayı düşünüyorumm

kızlar ii geceler.müminecim geçmiş olsun azraya kıyamam hepsi üstüste geldi desene..
fatoşcum biizm park yatağımız var.izmire gittiğim zaman mutlaka alırım yanıma hem yadırgamıyo yerini hemde çok rahat oluyo.öbür türlü uyumuyor beşiğini arıyor.şimdi tatilede gidersek götürmeyi düşünüyorum.
içinde yatağı war katlanıyor.beşikte yine aynı şekilde katlanıp çanta oluyor.yani çok kullanışlı.
ama sadece tatil için alacaksan 100 liraya falanda var sanırım.yada yatıyosa eğer yer yatağı yaparsın cnm.
sorunsuz bir tatil olur inşallah hepimiz için..
bu arada yazılar silinmiş yine ne oluo kkya..

bizde bütün gün dışardaydık yağmur çok alıştı parka,gezmeğe ewde hiç durmuyo.
kapının önüne giidp vuruyo çıkmak istio ewden.zaten çok sıcak.bizde hergün çıkıoruz..

hepinize ii geceler görürşüz..

eminem slm güzelim tatiliniz iyi geçiyor anladığım kadarıyla çok sevindim
ohhh ela da denizden çıkmıyo demek ne güzel bizde bu haftasonu gidecez izmire bakalım kısmet olursa inanı güzelce denize sokarız bizde
ya canım bu aralar yememeleri normal inan da aynı oda yemiyo bizler bile yiyemiyoz yemek
hadi iyi tatiller bakalım
arasıra anlat bize böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…