2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Of çok canım sıkılıyo 8 den beride uyumadı bu kız aslında 2saat sonra uyurdu mız mız kafam çekmiyo

aman aman topik resmen terkedilmiş en son ben yazmışım kimse girmemiş bidaha

merhaba kızlar
hülyacım sıkma canını bu kadar annendeydin en son eve döndün heralde
geçen bir sürü alıntı yapıp yazmıştım silinmiş hepsi , biz hafta sonu annemlere geldik eşim bırakıp gitti bnen kalıcam bayağı.tatilin başları kötüydü ece hanımla ama son günlerde uslu durdu güzeldi biz odaya beşik istedik rahattı.ama çocukla tatil mi aman aman hele yaramaz mız mız bi çocukla... bi daha 5 yaşındayken falan gideriz heralde...geçmişi okudum gündüz ama yazamadım kızdan aklımda kalanlar müminecim geçmiş olsun canım...ilke fatoş iyiy tatiller...neslihancım annen hasta heralde geçmiş olsun
aklımda kalan bunlardı hepinizi öpüyorum . ha birisi de suçiçeğini sormuştu ben yaptırdım 13.ayda 70 tl

günaydın kızlar
özlemcim aşıyı yaptırmışsın ne güzel aşının herhangi bir etkisi olmadı demi ateş falan

merhaba özlemcim
canım okadar mız mız ki kimseylede durmuyo annemdedim ama hep bendeydi yine
biyere çııkak burnumuzdan geliyo ay dünaz dışarı çıkarm dedim sıkılıyo evegirmeyecekmiş nasıl atıyo kendi yerlere çok inat olacakya
sonra yıkayamdedim sokana kadar agladı sonrada çıkmayacam diye yerlere yattı ay kaldıramıyorumda öyle biaslıyoki bu bizi biraz büyüsün çarşılarda rezileder bişey alınmayınca yatar şmidien öyle yapıyo çünkü

yaw kızlar sizin çocuklar kahvaltıyı ayrı yiyomu enimki bi türlü yemiyo sevmioy agzında çıakrıyoda yada kusuyo buaralar pitürlüde yemek istemiyo çekiyom yemekleri hepsini degil tabi mesla tze fasulyeyi çekiyom hayatta yemezzzzz

özlemcim teşekkür ederim annem iyi çok şükür.

aşı bir zarar verdi mi ateş felan yaptımı?

benim kızda aynı melis gibi hülya ancak uyuyunca rahatlıyor insan

iyi olamsına sevindim neslicim anennin
canım benimki1olamyıncada uyumuyo ne yaprsan yap degişik bi çocuk

ay artık melis çok az uyuyo zaten normalde ne yaptıysa 1den aşaya uyumuyo bu benim kaderim dogdugundan beri aynı birde 8de kalkmaya başladı 2akşamdırda 4 kalkıyo aglıyo susmuyo dişler de patlıyo birde çok sıcak var çokterliyo resmen beşikde kafasının oldugu yer su gibioluyo biyattıgımız oda hariç hryeri açıyorummm

sürekli takip ediyorum ama pek yazmaya vakit olmuyo...bugün kızımı sütten kestim iyimi yaptım kötümü bilmiyorum...ben çok agladım ve hala çok üzgünüm...kızım resmen memede uyuyan bi çocuk sürekli emmek istiyor ne gittigimiz yerde rahat ediyoruz nede uyuyabiliyoruz...çok sıkıldım bu durumdan...bakalım nasıl geçecek bu günümüz...

BABYCEREN, kesmeden azaltmanın yolu yok mu acaba, yazık daha küçük sayılır

hülya canım yattığınız odanın camlarını da aç bence bu ara gerçekten çok sıcak, azra da uyumak istemiyo, gündüz beni tekmeleyip kendini yere atıyo ayağımdan, bu ara çok gezmekten düzeni bozuldu, bu hafta daha sakin yaşayıp düzenini yeniden kurmam lazım ağustosta işe dönücem çünkü

merhaba kızlar dün sormuşsunuz ama bugün gördüm aşı yan etki falan yapmadı ateş de olmadı
hülyacım bizimki kahvaltı falan etmiyo sadece süt içiyo
kızım dişlerinden bi rahat edemediki şimdi de köpek dişiyle azılar aynı anda geliyo 5-6 tane diş görünmüş çocuğa da yazık ya zatem yemiyodu iştahsızlık aynı devam
babyceren sana da kolay gelsin

önerileriniz için çok teşekkür ederim kızlar

teşekkür ederim emelcim..nasıl ev hanımlığı alışabildin mi?

iyi yolculuklar bu arada.
alıştım canım çok fena hemde, hiç çalışasım gelmiyor :)

kızlarr su çiçeği aşısı yaptıran var mı?dra sordum eylülü bekleyelim sıcak dedi..ne alaka anlamadım..sıcakta yapılmıyor mu? ben yaptırmak istiyorum..
canım bizde temmuzda yaptırdık bişey demedi doktor 13. ayda yapılması gerekiyor diye liyorum
başka bir doktora daha sor istersen

slm kızlar
fatoş canım ben ağustosun 15inde yaptırıcam dr o gün çağırdı oda özel aşı kaç lira acaba bilen varmı ben sormayı unutmuşum...
67 tl ye aldık biz canım

bizimki evdeki şişme havuzdan su bile içti canım
Allah korusun kuzularımızı inşallah bişey olmaz

Hayırlısı olsun Neslihancım, en azından bir ay evdesin

güle güle kullanın canım

iyi tatiller ilkecim sanada

bende 5 yaşına kadar gitmem herhalde bir daha
burnumdan getirdi resmen
çok zor mız mız çocuk

bir yaramazda burda
Allah yardımcın olsun hülyacım

bende çoğu şeyi blendardan geçiriyorum nasıl alıştırcam bilmiyorum

özlemcim teşekkür ederim annem iyi çok şükür.

aşı bir zarar verdi mi ateş felan yaptımı?

benim kızda aynı melis gibi hülya ancak uyuyunca rahatlıyor insan
bizde ateş falan olmadı ama bir kaç gün sonra bir kaç tane döküntü oldu karnında falan
doktor olabilir normal dedi,
canlı aşı bu dedi

canım karışmak gibi olmasın ama erken değilmi
daha küçükler , kesme bence , o süt onun hakkı, Allahın mucizesi anne sütü

ağrısız sızısız çabucak çıksın inşallah
kıyamam küçük kuzuya

amma çok alıntı yapmışım ya
yaz yaz bitmedi
öptüm herkesi iyigeceler ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…