2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selamalr.. ayşecim olsuun canım ya çönemli olan sağlığı onlar iyi osludna. zaten pekde sevinmiyolar.. anlamıylarki benim kız çok huysuzdu o gün..seneye güzel bişey yaparsın sende..şmdiden ncie ncie yılalr dilerim yeni yaşı hayırlı uğurlu oslun inş..

saol canım olumunekankayizsmile bende anlamıycaklarını düşünyorum zaten, bizimki hiç oturmaz zaten hep yürümek ister ama küçük bir kutlama yapıcaz annem ve ablamlarla...

bu arada gece yatarken ne örtüyosun bebeklere?
ben ince çarşaf gibi bişey örtüyorum.
ama hep üstü açık uyuyor.ne zaman kalksam açık..
4. aydan bu yana uyku kesesi kullanıyoruz, çok rahat oluyor.

arkadaşlar merhabalar minadex i hangi ölçekte kullanıyorsunuz üstünde 1 çay kaşığı yazıyor.
2,5 ml (normal şurup kaşığının yarısı) kullanıyorduk ama bitti.

yarın mert 1 yaşına giriyor ve doğum günü yapmıycam.
Yapacaktık ama havale geçirdiği için iptal ettim, çok hayallerim vardı ama olmadı, bişeyi çok istediğin zaman olmuyor işde, davet ettiğim kişileri arayıp iptal ettiğimi söyledim. Küçük bir yaş pasta alıp annemi ablamları çağırıp öyle kutluycaz çok dandik bişey olacak ama herşeyden daha önemli sağlığı.
Sağlığı yerinde olsun da, daha ne doğumgünleri kutlarız. Bilincine vardığında çok daha güzel olacak zaten. İyi olmasına da çok sevindim. Allah başka sıkıntı göstermesin.

ıyı geceler kızlar.....
aysecım ınsallah seneye kutlarsın canım.kuzucugun saglıgı hepsınden önemlı.
fatoscumgecmıs olsun canım bende dogumdan sonra 3 dişimden oldum ne zordur ıyı bılırım.
bende mınadex kullansammı acaba ne damlası bu?ıstah mı vıtamınmı?

günaydııııın :teytey:

Yapacaktık ama havale geçirdiği için iptal ettim, çok hayallerim vardı ama olmadı, bişeyi çok istediğin zaman olmuyor işde, davet ettiğim kişileri arayıp iptal ettiğimi söyledim. Küçük bir yaş pasta alıp annemi ablamları çağırıp öyle kutluycaz çok dandik bişey olacak ama herşeyden daha önemli sağlığı.

canım benim üzülme sağlıkları yerinde olsunda önemli olan bu bak zaten aile arasındada kutluyacakmışsınız sneye inş. gönlünden geçtiği gibi yaparsın. geçmiş olsun bu arada

günaydın kızlar nasılsınız biz idare ediyoruz işte
ayşecim mertin iyi olmasına çok sevindim
fatoş geçmiş olsun canım. emelcim özdilekte görmüştüm çocuklar için bitkisel krem sürüyosun sinek gelmiyo ama o da kalıcı çözüm değil en iyisi sineklik yaptırmak o da çok pahalıya yapıyolar.
elacım allah kolaylık versin eeee biz de gelelim bari hazır otel iyi iş yapıyoken:KK1:

doğumgününüz kutlu olsun canım...daha samimi olur ortam..mert de daha huzurlu olur...bizimde kalabalık olmayacak zaten..
merhaba kızlar,
ayşecim sağlığı iyi olsun önemli olan o, nasıl oldu mert paşa ?
seneye daha güzel kutlarsınız hemde aklı eriyor olur ozaman
Neslihancım ben 1 tatlı kaşığı veriyorum doktor öyle dedi, yabancıların çaykaşığı ölçüleri farklıymış galiba
üstünde yazanda ingilizceden çeviri ya
kızlar bizim evde çok sinek oluyor evin arka tarafı bahçe meyve ağaçları falan var oran geliyor herhalde
raid i biri aramış demişlerki o fişe takılanın insan sağlığına zararı varmı , görevli cevap vermek zorunda değiliz demiş yorum yok
Fatoşcum geçmiş olsun sanada diş ağrısı zordur çok
Bende herşeyi hazır aldım bir tek mercimek köftesi yapmıştım, oldu bitti kaldı bile bir sürü
burdaki hanımlar çok hamarat , ben yapamıyorum
Eminecim senin bu kaynananlar beni bile delirtti okuya okuya ,seni düşünemiyorum Allah yardımcın olsun
cibinlik taksan yatağına nasıl olur emelcim...buralarda pek sinek yok ama yazlığa gidersek cibinlik düşünüyorum ben

ıyı geceler kızlar.....
aysecım ınsallah seneye kutlarsın canım.kuzucugun saglıgı hepsınden önemlı.
fatoscumgecmıs olsun canım bende dogumdan sonra 3 dişimden oldum ne zordur ıyı bılırım.
bende mınadex kullansammı acaba ne damlası bu?ıstah mı vıtamınmı?

günaydın kızlar nasılsınız biz idare ediyoruz işte
ayşecim mertin iyi olmasına çok sevindim
fatoş geçmiş olsun canım. emelcim özdilekte görmüştüm çocuklar için bitkisel krem sürüyosun sinek gelmiyo ama o da kalıcı çözüm değil en iyisi sineklik yaptırmak o da çok pahalıya yapıyolar.
elacım allah kolaylık versin eeee biz de gelelim bari hazır otel iyi iş yapıyoken:KK1:

geçmiş olsun dilekleriniz için çook teşekkürler..pztsiye kadar dayanamayacağım..bugün gidicem tekrar dra..yüzün şişebilir ameliyattan sonra dedi..ama olsun dayanamıycam...yarın da mevlüt dişbuğdayı dgünü var 3ü bir arada ....bi de benim yüzüm şişerse 4ü 1 arada olur:p fotolara bakar bakar güleriz artık ilerde

doğumgününüz kutlu olsun canım...daha samimi olur ortam..mert de daha huzurlu olur...bizimde kalabalık olmayacak zaten..

cibinlik taksan yatağına nasıl olur emelcim...buralarda pek sinek yok ama yazlığa gidersek cibinlik düşünüyorum ben

geçmiş olsun dilekleriniz için çook teşekkürler..pztsiye kadar dayanamayacağım..bugün gidicem tekrar dra..yüzün şişebilir ameliyattan sonra dedi..ama olsun dayanamıycam...yarın da mevlüt dişbuğdayı dgünü var 3ü bir arada ....bi de benim yüzüm şişerse 4ü 1 arada olur:p fotolara bakar bakar güleriz artık ilerde

hayırdır canım yüzüne ne oldu ki.

alooo nerdesiniz kızlar gezmeye gittiniz di mi hafta sonu tabi gezin biz evde pinekliyoz bizim cadı yine kudurdu zor uyttum
ayşe fatoşun dişi ağrıyo da. bu arda başka bir forumda konu açmışsın mertin huyszluğuyla ilgili çok üzüldüm inan bizim de oluyo sık sık bu yüzden de evde gerginlik oluyo nolur sabırlı ol bugünler de geçecek

ay şimdi baktım netten 20 haziranmış ben de hediye aldım salı günü de doğumgünü ikisini birden çıkartıyım demiştim aman veriyim bugün napıyım de mi

kızlar günaydın
bugün babalar günü değil mi hiçbiyerde bişey yazmıyo reklam falan yok

ay şimdi baktım netten 20 haziranmış ben de hediye aldım salı günü de doğumgünü ikisini birden çıkartıyım demiştim aman veriyim bugün napıyım de mi

evet canım 20 haziranda
benim eşim bana bişey almadığı için hediyeyi bende almayı düşünmüyom
ilk anneler günümü oek sallamadığı için bende pek sallamayacağım bakalım nasıl oluyomuş oda anlasın
anneler günümde güzel bişey bekledim ama yapmadı onun kırgınlığı hala var

kızlar sorum olacak
kimse yok ama ben gene de sorayım yarına kadar cevap veren olur sanırım
kekikli peynir yapacaz ama nasıl yapılıyo bilen varmı peynir olurken direk mi atacam kekikleri bilen varsa cevap
şimdiden teşekkürler

iyigecler kızlar biz bügün eşimin çalıştıgı yer kahvaltı verdi oh negüzel deniz kenarı açık büfe valla çok iyi oldu benim için degişiklik iyioluyomuş sonrda alışveriş merkezine gittik gezdik çok sıcak bugünya melis inanın askılı şortla dolaşıyo yine terliyo yapış yapış oldu
filize gelelim peynir yapacaklarmış nasıl yogurt yapılıyo kekikli istiyomuş olurken mi katılır diyo bilen varmo diye soruyo

kızlar selam
biz artık haftasonları yazlığa kaçıoruz walla çok iyi geliyo batuhanda denizi çok seviyo bizim içinde güzel bi değişiklik oluyo doğum gününüde yazlığın bahçesinde yapçam zaten biz bize annemler gelir kayıvalidemler görümcemler falan yine hazırlığımı yapıcam ama orda yapmaya karar verdik walla açık havada güzel olur
ilk doğum günü kaos olmasın dedik walla bakalım

günaydın kızlar

Mertcim doğum günün kutlu olsun.Sağlıkla nice yıllara inşallah.

X